Krople do oczu nawilżające i przynoszące ulgę

Długotrwały czas pracy z komputerem, ekranami telefonów, smog, promieniowanie UV, a nawet zwykły stres sprawiają, że powierzchnia oka ulega przesuszeniu, w efekcie podrażnieniu.

Warto nie tylko zadbać o wzrok robiąc częste przerwy od komputera, ale wprowadzić środki ochronne w postaci kropli nawilżających do oczu. Krople do oczu zawierające składniki, które eliminują suchość oczu, wspomagają procesy regeneracyjne rogówki oraz chronią delikatną powierzchnię gałki ocznej.

Zapraszam do przeglądu wybranych kropli do oczu dostępnych w ofercie Orto-plastry.24 – zdjęcia poglądowe i opisy techniczne pochodzą ze strony sklepu.

 

Piiloset BioDrop MD Plus krople nawilżające do oczu intense

https://orto-plastry24.pl/pl/p/Piiloset-BioDrop-MD-Plus-krople-nawilzajace-do-oczu-intens/559

BioDrop MD®Plus to intensywnie nawilżające krople przeznaczone do łagodzenia umiarkowanych objawów zespołu suchego oka.

Efekt intensywnego nawilżenia zapewniają dwa naturalne polisacharydy: trehaloza i hialuronian.

Ich właściwości nawilżające i zdolność wiązania wilgoci pozwalają na zbilansowanie naturalnego składu filmu łzowego oraz ochronę oczu przed przesuszaniem.

Krople bardzo dobrze radzą sobie z zaczerwienionymi, swędzącymi oczami, czy potocznie jak to nazywamy nieprzyjemnym poczuciem piasku pod powiekami. Mam je zawsze pod ręką, kiedy spędzam wiele czasu przed ekranem monitora, bo moim zdaniem świetnie łagodzą zmęczenie oka. Nie zawsze przerwa nawet 10 minut w trakcie pracy, czyli odejście od komputera, zamknięcie oczu mi pomagało. Natomiast kiedy włączyłam te krople, miałam wysokie poczucie komfortu widzenia. Plusem jest bardzo dobry skład kropli, więc można je stosować bardzo często.

Krople nawilżające Hyal-Drop Multi 10 ml Bausch & Lomb

https://orto-plastry24.pl/pl/p/Krople-nawilzajace-Hyal-Drop-Multi-10-ml-Bausch-Lomb/757

Hyal-Drop® Multi to preparat zapewniający natychmiastowe ukojenie i nawilżenie oczu w przypadku ich suchości. W sposób naturalny odświeża i łagodzi suche oczy, niosąc ulgę w objawach zmęczenia, podrażnienia, a nawet nadmiernego łzawienia.

  • jest łatwy w stosowaniu oraz dobrze tolerowany
  • można stosować w celu nawilżania i zwilżania miękkich i twardych soczewek kontaktowych podczas noszenia, co znacznie poprawia komfort ich stosowania w trakcie całego dnia
  • zawiera naturalny polimer, kwas hialuronowy (w postaci hialuronianu sodu), który występuje w strukturach zdrowego oka ludzkiego oraz w naturalnym filmie łzowym
  • Hyal-Drop® multi nie zawiera środków konserwujących
  • Hyal-Drop® multi to krystalicznie czysty roztwór kropli do oczu

Te krople używam bardziej doraźnie, w przypadku silnego zaczerwienienia oczu. Zmniejszają efekt przekrwienia oka, spojrzenie od razu wygląda na wypoczęte, oczy “nie bolą” i nie łzawią. Krople są bardzo łatwe w aplikacji, stąd często używam ich na noc, czy zaraz po przebudzeniu. Świetny skład sprawia, że wiem, że mogę długotrwale sięgać po produkt bez żadnych skutków ubocznych.

Polecam!

 

#współpraca barterowa