Koniec z problemami zaczerwienionej skóry, czyli Noble Health Red Off System

http://noble-health.co.uk/img/noble-health-logo-1446486199.jpg

Problem z zaczerwienioną skórą posiadam odkąd pamiętam, a mniej więcej nasilił się po 25 roku życia. Moja skóra nie posiadała najmniejszej krosty, czy większych przebarwień, więc spokojnie mogłam zrezygnować ze stosowania podkładów, no ale nie uczyniłam tego z pewnego powodu. Tym powodem było czerwienienie się skóry, zwłaszcza wokół nosa, na policzkach i czasem na środkowej części czoła. Winę zrzucałam na delikatność, wrażliwość skóry, może jakieś drażniące składniki w kosmetykach, a to ostre słońce, a to wiatr, czy zimno. Trwałam w takim przeświadczeniu do czasu, kiedy wykonałam sobie dokładne specjalistyczne badanie skóry w gabinecie dermatologicznym. Okazało się ku mojemu wielkiemu zdziwieniu, że jestem posiadaczką cery naczynkowej! Tymczasem problem naczynek wydawał mi się tak odległy, myślałam, że to dotyczy raczej kobiet o bardzo cienkiej, alabastrowej cerze, a tymczasem moja jest przetłuszczająca się i dość gruba. Oczywiście w świetle tej diagnozy zmieniłam diametralnie swoje kosmetyki, ale jako, że cenię sobie także pielęgnację od wewnątrz, zaczęła intensywnie rozglądać sią za dobrym suplementem diety niwelującym problemy ‘kobiet naczynkowych’.  I tak oto sięgnęłam po suplement Red Off świetnej, uznanej Noble Health. Czy spełnił moje oczekiwania, o tym w dalszej części wpisu. Zapraszam!

 

Na początek kilka słów od producenta.

Red Off System

Poprawa wyglądu skóry i prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych

 

IDEALNA SKÓRA BEZ PRZEBARWIEŃ

  • 1)Ekstrakt z pestek winogron (Grape Seed Extract) oraz witamina C – wspomagają prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych na całym ciele, w tym na twarzy i nogach. Dodatkowo witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu, wspomagając prawidłowe funkcjonowanie skóry.
  • Proantocyjanidyny – mają działanie antyoksydacyjne i uszczelniające naczynia krwionośne.

ZADBAJ O SWOJĄ SKÓRĘ KOMPLEKSOWO!

Suplement diety w cenie 39,99 zł można kupić na stronie sklepu Noble Health:

https://sklep.noblehealth.com/produkt/red-off-system

Na pewno to, co od razu podoba mi się we wszystkich suplementach diety marki Noble Health, to fakt, że otrzymujemy je w wygodnych w użyciu pudełkach. Sama nie cenię sobie blistrów, uważam, że nie do końca spełniają swoją rolę higienicznego, szczelnego zamknięcia produktu bez dostępu do światła.  Poza tym opakowania suplementów Noble Health są bardzo estetyczne wizualnie, co wzmaga przyjemność z ich używania. Tak, jak lubię, kiedy kosmetyk jest ładnie podany, bo wtedy wzrasta przyjemność z jego używania, tak ta sama zasada tyczy się nutrikosmetyków.

n1

Jedno opakowanie mieści w sobie 60 tabletek. Dzienna dawka to 2 tabletki przed snem. Jak łatwo obliczyć opakowanie starcza na miesiąc czasu, co jest moim zdaniem korzystne stosunkowo do ceny.  Dzienny koszt takiej suplementacji to ok. 1,30 zł, a więc można sobie odmówić słodkiego batonika niszczącego kolagen w skórze na rzecz batalii o piękną skórę:-)

n2

Dla mnie forma przyjmowania tabletek wieczorem jest najwygodniejsza, bo pamiętam, aby do swojej ulubionej herbaty ziołowej na noc zawsze przyjąć nutrikosmetyk. Tabletki są długie, smukłe, trochę jak kapsułki, łatwe w połknięciu, nawet dla osoby takiej, jak ja która ma opory w połykaniu tabletek, kapsułek (czyli trzymanie w buzi 2 minuty zanim się połknie:-)).

n3

Suplement ten szczególnie sobie upodobałam ze względu na wysoką zawartość składnika, jakim jest witamina C. Jestem fanką tej witaminy w każdej postaci, czyli używam w serum, kremie, żelu do mycia twarzy, maseczkach, peelingach,  a teraz także w nutrikosmetyku Red Off. Niezwykle przemawia do mnie zawartość substancji zwanej fachowo przez producenta Proantocyjanidyny. Ochrona antyoksydacyjna to bowiem klucz do pięknej skóry nie tylko dziś, ale inwestycja w gładką skórę na długie lata.

n4

A przechodząc do efektów suplementacji, to zauważyłam kilka znaczących zmian po okresie mniej więcej 2 miesięcy przyjmowania suplementu. Skóra na twarzy rozjaśniła się, koloryt zrobił się bardziej jednolity, cera wygląda ogólnie na zdrowszą, świeżą. Zdecydowanie nie ulega już takim zaczerwienieniom, jak kiedyś zwłaszcza, gdy wrócę ze spacery w zimowej aurze do pomieszczenia. Jest bardziej miękka, delikatna w dotyku, szczególnie, że mam skórę przetłuszczającą się, a wcześniej szary koloryt skóry, rozszerzone pory były normą. Teraz cera wygląda estetyczniej, zdrowiej, mimo zimy, brzydkiej szarej aury, mam wrażenie, że skóra wygląda pięknie, jak podczas lipcowego urlopu.

Warto wspomnieć, że suplementy Noble Health należą do najbezpieczniejszych na rynku. Pozbawione są szkodliwych substancji konserwujących, które nierzadko są popularne w innych nutrikosmetykach. Mam zaufanie do Noble Health, że każdy suplement diety jest nie tylko skuteczny, jeśli chodzi o poprawę stanu skóry ale także bezpieczny dla mojego zdrowia nawet przy długotrwałym przyjmowaniu.

Polecam!

Moja ocena: 5/5, czyli diamentowy suplement diety:-)