Paski El Toro, czyli stylowy damski dodatek

Paski damskie to ważny dodatek estetyczny, który potrafi zmienić niejedną nudną stylizację w bardzo modny, stylowy look. Sama uwielbiam paski za to, że fantastycznie zmieniają proporcje sylwetki, szczególnie te cieńsze paski noszone do sukienek lub do luźnych swetrów. Dzisiaj chciałabym przedstawić moje najnowsze odkrycie w dziedzinie pasków, czyli dobre, polskie paski El Toro.

http://paski.eltoro.net.pl/

Oto, jak firma mówi o sobie:

“FIRMA EL TORO ZAJMUJE SIĘ PRODUKCJĄ PASKÓW MĘSKICH ORAZ DAMSKICH. OFERUJEMY:
– PASKI SKÓRZANE, PASKI PARCIANE, PASKI PARCIANO – SKÓRZANE,
– SZEROKĄ GAMĘ KOLORÓW I WYKOŃCZEŃ PASKÓW,
– ROZMIARY PASKÓW OD DZIECIĘCYCH DO XXL.

JESTEŚMY FIRMĄ, KTÓREJ MOŻNA ZAUFAĆ I KTÓRA SŁUŻY RADĄ W ZAKRESIE SPRZEDAWANEGO ASORTYMENTU. KŁADZIEMY NACISK NA BARDZO SZYBKĄ OBSŁUGĘ KLIENTÓW. POSIADAMY ROZBUDOWANĄ STAŁĄ OFERTĘ PASKÓW, DZIĘKI CZEMU MOŻEMY REALIZOWAĆ ZAMÓWIENIA „Z DNIA NA DZIEŃ”. STAWIAMY NA CIĄGŁY I STABILNY ROZWÓJ.

Oto kilka moim zdaniem najciekawszych modli pasków L Tor, które dzięki uprzejmości marki, mogłam przetestować:

http://paski.eltoro.net.pl/#skorzane_damskie

W ofercie El Toro znajdziemy szeroki wybór pasków damskich na różną okazję. Od najpopularniejszych klasycznych szerokich czarnych, czyli idealnych do dżinsów, po cienkie czerwone paseczki, które sprawdzają się do biurowych czarnych lub szarych sukienek. Mnie urzekł najbardziej delikatny gołębi popiel, świetnie dopełniający jasne letnie spodnie.

Paski wykonane są z dobrej jakościowo skóry, która jest na tyle miękka, iż fajnie układa się na sylwetce kobiecej. Jest możliwość doboru zarówno szerokości, jak i długości paska w każdym z wariantów, mamy więc gwarancję, że pasek nie będzie zbyt długi, czy krótki.

Paski są wykonane z bardzo wytrzymałej, dobrej jakościowo skóry. Nie zauważyłam, aby ulegała jakiemuś ścieraniu, czy odkształcaniu się.  Klamry są także wysoko jakościowe, pozwalając na komfortowe zapinanie.

Podsumowując, uważam paski El Toro za piękny, a zarazem funkcjonalny dodatek dla każdej z nas:-)

Polecam!