GALASKÓR – elegancja skórzanych rękawiczek

Galaskór

Skórzane rękawiczki – elegancja zaczyna się od dłoni!

Elegancka kobieta dba o każdy detal swojego stroju niezależnie od sytuacji. Zimno i chłód to doskonała okazja do wzbogacenia stroju eleganckim dodatkiem jakim są skórzane rękawiczki. Założenie skórzanych rękawiczek natychmiast dodaje noszącej wrażenia zmysłowej elegancji. Jednak bez wątpliwości wskazuje to na fakt, że taki rodzaj dodatku musi być obecny w damskiej garderobie. Skórzane rękawiczki to jeden z tych dodatków, które bez wahania trzeba zaliczyć do wiecznej klasyki.

Dziś chciałabym zwrócić uwagę na fantastyczne rękawiczki polskiego producenta Galaskór.

Na początek kilka słów o firmie.

Firma Galaskór Sp. z o.o. powstała w 1989 roku.
Siedziba firmy znajduje się w Nysie przy ul. Prudnickiej 26.
Przedmiotem naszej działalności jest produkcja rękawic skórzanych wyjściowych i specjalistycznych a także wykonanie usług szycia odzieży tekstylnej oraz skórzanej z materiałów powierzonych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma Galaskór Sp.z o.o. zdobyła zaufanie klientów w Polsce i za granicą, a naszymi odbiorcami krajowymi jest rynek cywilny i służby mundurowe, natomiast eksport naszych wyrobów i usług przeznaczony jest do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Grecji, Irlandii a także Łotwy i Czech. Głównymi odbiorcami są: wojsko, policja, straż graniczna i straż pożarna (PSP i OSP).

Rękawice, które posiadam to piękny klasyczny model w ofercie sklepu.

http://galaskor.pl/pl/rekawice-damskie/232-art-r162-rekawiczki-skorzane-damskie-recznie-szyte.html

Swoją ocenę muszę zacząć od tego, że rękawice świetnie chronią skórę dłoni przed bardzo zimnym jesiennym wiatrem.  W środku znajduje się miękki i ciepły wkład dzianinowy, który otula dłonie i zapewnia komfort ich noszenia. Czuje, że ta dzianina pozwala skórze moich dłoni oddychać w przeciwieństwie do np. sztucznych futerkowych ociepleń, gdzie dłoń się poci przez co także w konsekwencji marznie.

Dopracowany i prawidłowo skrojony fason gwarantuje wygodę i komfort użytkowania. Rękawice leżą na dłoni bardzo zgrabnie, mam wrażenie, że nawet nieco je wyszczuplają. Ładne przeszycia na grzbiecie rękawic nadają bardzo szykownego wyglądu. Jest to taki klasyczny, elegancki i ponadczasowy krój. Na koniec warto wspomnieć o skórce, wyjątkowo miękkiej, mocnej także odpornej na ewentualne zaciągnięcia.

Polecam!

Moja ocena: 5/5, czyli Diamentowe Rękawice Galaskór.