Polskie wygodne obuwie, czyli KRZYSIEK na ZIMĘ!

 

Chyba każdej z nas nieraz przydarzyła się sytuacja, że buty w sklepie wydawały się niesamowicie wygodne, ale kiedy ubraliśmy je już na dłuższe wyjście, np. na zakupy kończyło się to bólem, otarciem stóp, a nieraz nawet powstawaniem pęcherzy. Sama jestem tego zdania, że nie warto podążać za coraz to bardziej zmyślnymi modowymi trendami, kiedy to tylko zwracamy uwagę, że buty, które wybieramy mają być ładne, ale to, czy będą nadawały się do chodzenia już schodzi na daleki plan. Cóż z tego, że będziemy mieć obuwie z kategorii tzw. krzyku mody, jeśli będą nas uwierały, obcierały, a my będziemy marzyć o tym, aby szybko je zdjąć. Już nie mówiąc o tym, że niektóre buty ubierze się kilka razy, a już wyglądają na znoszone, jak po dwóch sezonach.  Z drugiej strony, jak każda kobieta lubię mieć buty zgrabne, estetycznie prezentujące się i kobiece. Ciężko mi było dotąd pogodzić kwestie wygody i ładnego wyglądu, ale tej wiosny odkryłam naszego rodzimego producenta obuwia KRZYSIEK, gdzie nie muszę dokonywać wyboru między estetyką, a wygodą.

http://obuwiekrzysiek.pl/

KRZYSIEK to producent obuwia FLEXIBLE, czyli takiego gdzie mamy zagwarantowane komfort i wygodę. Obuwie to wykonane jest tylko i wyłącznie z wysokiej jakości skóry naturalnej. Wykonane metodą flexible  zapewnia komfort i wygodę podczas noszenia. Zaletą tych butów jest dopasowanie się do każdej stopy podczas chodzenia. Zastosowana naturalna wkładka z pianką daje pełny komfort i wygodę przez cały dzień.

Brzmi bardzo “komfortowo”. A jak buty prezentują się wizualnie?

W dzisiejszym wpisie przedstawię buty z najnowszej kolekcji zimowej, czyli klasyczne botki i kozaki KRZYSIEK.

wzór – 18 B

wzór - 18 B

http://obuwiekrzysiek.pl/products,botki_i_kozaki,wzr_-_18_b

“Wygodne buty wykonane z miękkiej skóry naturalnej. Charakteru nadają im użyte naturalne materiały o wysokiej jakości. Obuwie wykonane jest metodą flexible co zapewnia komfort i wygodę podczas noszenia. Zaletą tych butów jest dopasowanie się do każdej stopy podczas chodzenia. Zastosowana materiałowa wkładka z pianką daje pełny komfort i wygodę przez cały dzień”.

Jestem absolutnie pod urokiem tego właśnie modelu. Buty ładnie dostosowują się do stopy. Zdecydowanie wygodniejsze, niż inne botki, które mam ze względu na 2 elementy. Pierwszy to nieco szersza podeszwa, dzięki czemu stopa nie jest usztywniona i nie marznie tak szybko. Po drugie obuwie KRZYSIEK posiada grubszą podeszwę, a więc nie skończymy z żadnymi odciskami po spacerze na wybrukowanej ulicy. Podeszwa jest wykonana ze specjalnej pianki, co dodatkowo zapewnia miękkość stąpania po twardych chodnikach, zwłaszcza że kilka km dziennie pokonuję pieszo do pracy. Wzór nr 18b jest fantastyczny zwłaszcza do noszenia na co dzień, do spodni. Buty mają w sobie wygodną sportową nutę, a więc pasują do dżinsów ale także, jak najbardziej świetnie wyglądają z bardziej eleganckimi spodniami. Te buty uwielbia moja mama, osoba starsza, która ceni sobie przede wszystkim buty bezpieczne, a więc tzw. antypoślizgowe. Obuwie było przetestowane podczas chodzenia na śniegu, na chodniku pokrytym tzw. szklanką i absolutnie zdało tutaj egzamin na 6! Poza tym buty są naprawdę ciepłe, noga nie marznie, dzięki bardzo solidnemu wewnętrznemu ociepleniu.

 

wzór – 19 K

wzór - 19 K

http://obuwiekrzysiek.pl/products,botki_i_kozaki,wzr_-_19_k

“Wygodne buty wykonane z miękkiej skóry naturalnej. Charakteru nadają im użyte naturalne materiały o wysokiej jakości. Obuwie wykonane jest metodą flexible co zapewnia komfort i wygodę podczas noszenia. Zaletą tych butów jest dopasowanie się do każdej stopy podczas chodzenia. Zastosowana materiałowa wkładka z pianką daje pełny komfort i wygodę przez cały dzień”.

Kozaki te wyjątkowo zgrabnie prezentują się na nodze. Są dopasowane, delikatne, bez żadnych zbędnych elementów, dlatego fantastycznie wyszczuplają łydkę. Jedynie delikatny paseczek u góry dodaje dyskretnej elegancji obuwiu. Kozaczki, są nieco krótsze, niż do kolan, ale to czyni je niezwykle komfortowymi w noszeniu. Bardzo ładnie prezentują się z eleganckimi sukienkami, bo wyglądają na delikatne, ale jednocześnie są to idealne kozaki do noszenia na co dzień. Tutaj producent fenomenalnie połączył estetykę damskiego obuwia z komfortem zimowego obuwia.

Podsumowując, patrząc na buty KRZYSIEK widać, iż są wykonane z bardzo dobrej jakościowo skóry. Takiej, miękkiej, delikatnie połyskującej i głęboko czarnej. Nie ma tutaj miejsca na jakieś niedoróbki, czyli krzywe przeszycia, różne faktury skóry na różnych częściach buta. Podeszwy są idealne, pięknie wyprofilowane, więc spokojnie można w takich butach wybrać się na kilku kilometrowe spacery bez obawy o odciski.  Buty KRZYSIEK to ten typ obuwia, gdzie nie będziemy na pewno marzyć tylko o tym aby wrócić do domu i zdjąć je jak najszybciej. Mając te buty na nogach stopy odczuwają cały czas ulgę.

Buty KRZYSIEK są do nabycia na stronie:

http://obuwiekrzysiek.pl/

POLECAM!

Moja ocena: 5/5, czyli Diamentowe buty Krzysiek!