Lalki szmaciane BEPPE

Chyba każda z dzisiejszych mam miała w dzieciństwie szmacianą lalkę. Dla wielu dziewczynek jest to pierwsza zabawka w życiu. BEPPE

Chyba każda z dzisiejszych mam miała w dzieciństwie szmacianą lalkę. Dla wielu dziewczynek jest to pierwsza zabawka w życiu. Czasy, gdy zabawka zrobiona ze szmatek była synonimem obciachu, dawno minęły. Dziś szyją je nie tylko babcie dla swych ukochanych wnuczek, ale i duże firmy, zajmujące się sprzedażą luksusowych gadżetów dla dzieci.

Dlaczego w ogóle warto kupić szmacianą lalkę? O zasadności tego wyboru decydować powinien nie tyko sentyment z dzieciństwa, ale i względy praktyczne. „Szmacianki” wykonane są z miękkich, przyjemnych materiałów. Dzięki temu nawet najmłodsze dzieci mogą się do nich do woli przytulać (świetnie sprawdzą się w roli „pluszaków” do usypiania). Lalki ze szmatek są również bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne niż ich plastikowe koleżanki. Miękkiej zabawce trudniej oderwać rękę czy głowę, bez problemu powinna przetrwać nawet przypadkowe nadepnięcie.

 

W dzisiejszym wpisie chciałabym przedstawić fantastyczne lalki BEPPE, których wykonanie urzekło mnie jakością, jak i urokiem “szmacianek”.

https://beppe.pl/pol_m_PLUSZAKI_Lalki-szmaciane-1081.html

“Wyjątkowe lalki szmaciane od Beppe to idealna propozycja dla dziewczynek i chłopców w każdym wieku. Przepięknie wykonane z dbałością o najmniejsze detale, uszyte z wytrzymałych, miękkich w dotyku bezpiecznych dla dzieci materiałów, zdobione haftowanymi aplikacjami. Beppe oferuje duży wybór szmacianych lalek w różnych rozmiarach. W ofercie różne lalki szmacianki przedstawiające Calineczkę, dziewczynki, chłopców, bobasa. Kolorowa lalka szmaciana do przytulania będzie świetnym przyjacielem i kompanem do zabawy naszych pociech. Doskonale sprawdzi się do odgrywania ról podczas zabawy. Modele lalek z długimi włosami można czesać i układać im fryzury.

Lalki z certyfikatami bezpieczeństwa

Najważniejsze jest bezpieczeństwo. Wszystkie lalki szmaciane wykonane są z materiałów posiadających certyfikat bezpieczeństwa dla zabawek dlatego idealnie sprawdzą się jako pierwsza lalka”.

Poniżej, przykład najciekawszych modeli lalek BEPPE.

 

https://beppe.pl/product-pol-149-12087-Lalka-szmaciana-fioletowa-wrozka-45cm.html

12087 Lalka szmaciana fioletowa wróżka 45cm

https://beppe.pl/product-pol-1371-10393-Crazy-Doll-40-cm-rozowa.html

10393 Crazy Doll 40 cm różowa

 

https://beppe.pl/product-pol-177-11762-Lalka-szmaciana-Maciek-35cm.html

https://beppe.pl/product-pol-162-11998-Lalka-szmaciana-Nicola-35cm.html

 

 

Dzięki uprzejmości producenta lalek BEPPE miałam okazję przetestować jeden z modeli Lalek – MONIKA.

“Wesoła i kolorowa lalka szmacianka do przytulania. Pełni funkcję przyjaciółki naszych młodych dam. Długie włosy, związane w dwa kucyki można czesać i ponownie splatać w warkocz. Laleczka ubrana w kolorową sukieneczkę. Lalka wykonana jest z produktów najwyższej jakości. Z pewnością zostanie świetną kompanką każdej dziewczynki. Wykonana z dbałością o szczegóły z wysokiej jakości materiałów. Zabawka idealnie sprawdzi się jako pierwsza lalka. Przeznaczona już dla najmniejszych dzieci. Wymiary: 35cm wys”.

Moja opinia

O wyborze lalki Monika zdecydowały przede wszystkim względy estetyczne. Design tej lalki jest niesłychanie miły dla oka. Okrągła urocza buzia laleczki, miły uśmiech, długie włoski – przypomina mi tradycyjne szmaciane lalki z dzieciństwa. Kolorystyka jest niesłychanie miła dla oka. Połączenie różu z fioletem, cudowna sukienka i urokliwe sandałki tworzą razem obraz lalki, którą można z powodzeniem podarować na prezent każdej małej nawet najbardziej wybrednej dziewczynce. Będzie to idealna lalka dla dziewczynki, która lubi się przytulać lub bawić w dom. To pomysł na oryginalny prezent dla dziecka, który rozczuli również jego rodziców. Lalka jest niesamowicie solidnie wykonana, przeszycia wykonane z największą starannością. Nie ma to ryzyka, że dziecko oderwie mogę. czy rękę. Materiały są także mocne, nie ulegają mechaceniu, przedarciom.

Szmaciana lalka to często jedna z nielicznych rzeczy, które pamiętamy z wczesnego dzieciństwa. Zadbajmy, by nasze pociechy również mogły z sentymentem wspominać swoje pierwsze zabawki.

 

POLECAM!