Dermika Age & Spot – silne uderzenie w przebarwienia skóry

Wraz z upływem czasu na Twojej twarzy pojawiają się przebarwienia i linie zmarszczek, które wyrysowują mapę starzenia. Postaw na inteligentną ochronę i pielęgnację z kosmetykami Dermika Age & Spot Intelligence. Niech Twoja skóra przejdzie zachwycającą metamorfozę. Inteligentne składniki kremów odkodowują mapę starzenia, sprawnie identyfikują zmiany na skórze – przebarwienia, zmarszczki i efektywnie je wymazują, odmładzając wygląd skóry. Znajdź swoją drogę do pięknej i młodej cery o jednolitym kolorycie.

Dermika, Age & Spot Intelligence, ujędrniający krem-serum intensywna depigmentacja, na dzień i na noc, 50 ml

Znalezione obrazy dla zapytania Dermika, Age & Spot Intelligence, ujędrniający krem-serum intensywna depigmentacja

Dermika Age & Spot Intelligence krem-serum odkodowuje mapę starzenia, aby skutecznie odmładzać wygląd. Wygładza zmarszczki, a dzięki wysokiemu stężeniu składnika depigmentacyjnego, identyfikuje i wyjątkowo skutecznie niweluje przebarwienia. Odsuwa widoczne oznaki starzenia na dalszy plan, aby wydobyć młodszy wygląd Twojej cery.

MELANO-IQ – depigmentacyjny wektor z witaminą C o zwiększonej stabilności i przenikalności. Aktywując się na poziomie komórek barwnikowych (melanocytów), skutecznie ogranicza nadprodukcję i uwalnianie melaniny – barwnika, który odpowiada za przebarwienia.

PRO-FIRM – dipeptyd, który stymuluje syntezę kolagenu, wspomaga organizację jego włókien i chroni przed uszkodzeniami, aby poprawić jędrność skóry.

Metamorfoza cery z przebarwieniami:

  • 100% skuteczność w rozjaśnianiu przebarwień, średnio o 23%1,
  • 100% skuteczność w poprawie jędrności, średnio o 39%1,
  • poprawa elastyczności skóry wg 100% kobiet2.

Moja opinia:

Każdej z nas zależy na świeżej, promiennej i rozświetlonej twarzy, ale przede wszystkim gładkiej, pozbawionej przebarwień. Szczególnie, że dzisiaj narażeni jesteśmy na szkodliwe warunki środowiskowe, takie jak smog, promieniowanie UV, niezdrowe jedzenie, nie wspominając już o strasie. To wszystko wpływa na fatalne pogorszenie stanu skóry, a więc jej ziemistość, szarość, niezdrowy koloryt. Staram się więc sięgać po nowoczesne kosmetyki zapewniające maksymalną ochronę antyoksydacyjną i neutralizowanie wolnych rodników.
z tego powodu tak zainteresowało mnie Serum intensywnie depigmentujące marki Dermika.
  Serum, gdzie skóra staje się wyraźnie gładsza, ujędrniona i nawilżona. Serum otrzymujemy w pięknym,poręcznym opakowaniu w nowoczesnym wydaniu. Posiada bardzo lekką, wręcz mleczną konsystencję, która bardzo łatwo rozprowadza się na skórze. Podoba mi się to, że serum nie pozostawia oleistej, klejącej warstwy na skórze. Dzięki temu nadaje się fantastycznie pod makijaż, bądź krem z filtrem SPF. Skóra wręcz pije to serum, momentalnie staje się mocno nawilżona. Jest też gładsza, pory są zmniejszone, serum jakby wypełnia nierówności skóry. Stąd tak dobrze wygląda na nim każdy mój podkład. Skóra po zastosowaniu serum nie błyszczy się nieestetycznie, a raczej jest to taki zdrowy efekt rozświetlonej skóry. Regularne używanie serum sprawiło, że faktycznie skóra stała się bardziej jędrna w dotyku. Mam mniej przebarwień zwłaszcza po trądziku ale także posłonecznych. Jest bardziej sprężysta, na czole, gdzie mam największą mimikę, nie ma efektu jej wiotczenia. Także zauważyłam, że ma bardziej wyrównany koloryt, jest promienna i świeższa. Bardzo podoba mi się taka wypoczęta skóra, jak po urlopie, wtedy twarz wygląda od razu 10 lat młodziej! Moja cera przy użyciu tego produktu staje się piękniejsza z każdym dniem.

Polecam!