SUPER Krówka, czyli niezapomniany smak dzieciństwa w zdrowym wydaniu

Cukierki krówki to jeden z najbardziej uwielbianych smakołyków w Polsce. Dlaczego tak lubimy krówki?
Ten smak kojarzy nam się z dzieciństwem i tradycją, ciepłem domowego ogniska. Lubimy wiele przysmaków z dawnych lat PRL. Przypominają nam ekscytujące chwile dzieciństwa, kiedy jeździliśmy na wakacje do dziadków na wieś albo dostawaliśmy na święta paczki ze słodyczami. Wtedy cukierki Krówki były dla nas łatwo dostępnymi słodyczami

W dzisiejszym wpisie chciałabym omówić Super Krówki Ich smak może nie do złudzenia przypomina mi smak tych mlecznych cukierków z dzieciństwa, ale jest o wiele bardziej wyrafinowany i ciekawszy.

Na początek kilka słów o marce.

 

“Chcielibyśmy zmienić świat.

OK, mamy świadomość, że nie od razu nam się to uda – dlatego zaczynamy od własnego podwórka. Konsekwentnie, krok po kroku, osiągniemy zamierzone cele:

#Po pierwsze, chcemy dać ludziom pyszne, zdrowe słodycze.
#Po drugie, powoli, ale na dobre zmieniać nawyki żywieniowe Polaków.

Nasze produkty tworzyliśmy z myślą o tych, którym słodycze dostarczają dużo przyjemności, ale i o tych, którzy tę przyjemność musieli ograniczyć ze względu na różne nietolerancje pokarmowe czy choćby cukrzycę, wreszcie też o tych, którzy po prostu dbają o swoje zdrowie i uważnie czytają etykiety.

Produkty super krówki nie zawierają krowiego mleka, dzięki czemu są wegańskie o świetne dla osób z alergia na laktozę i kazeinę. Składniki pochodzą z ekologicznych upraw i dodatkowo wszystkie te słodycze są wolne od glutenu.

 

A oto kilka najciekawszych propozycji, moim zdaniem najsmaczniejsze produkty w ofercie Super Krówki:-)

 

Baton, bardzo zdrowa przekąska, która zmieści się w każdej torebce i dodaje dużo energii

Krówki kakaowe, to moja ulubiona wersja Super Krówek. Wyraźnie czuć wysokojakościowe kakao, uwielbiam!

 

Coś dla fanów wiórek kokosowych, czyli dla mnie. Wyraźnie wyczuwam kokos, krówki te są moim zdaniem jednocześnie najmniej słodkie w smaku. To świetny pomysł na np. kokosowy krem do ciasta-)

 

Czekolada pomarańczowa skradła moje serce! Jest intensywnie pomarańczowa, orzeźwiająca. Kokosowa wersja tej czekolady, tak jak i krówki jest już nieco mniej słodka.

Uwielbiam posmarować rogalik maślany tymi kremami, mam wtedy mniej wyrzutów, że zaczynam śniadanie od słodkiego. Krem jest idealny do gofrów, naleśników. Niestety mało wydajny, bo tak pyszny, że chciałoby się jeść go łyżkami:-)

Nie spodziewałam się takich wrażeń smakowych. Aksamitny karmel z solą rozpieszcza zmysły! Smak identyczny, jak moje ulubione orzechy arachidowe. Taka tubka to ciekawy sposób na energię, zamiast sięgania po popularne batony.

Znalezione obrazy dla zapytania super krowka tubka

 

Podsumowując zestaw produktów Super Krówka bedzie idealnym prezentem, podarowaniem komuś słodkich chwil z pyszną i zdrową krówką. A dlaczego są tak niesamowicie pyszne?

Przede wszystkim te krówki wytwarzane są z najlepszych skłądników.  W skład krówek wchodzą jedynie najlepszej jakości składniki, i nie zawierają zbędnych „ulepszaczy”.

Krówkitóre otrzymałam były niezwykle świeże, co mogłam poznać po tym, że były całkowicie ciągnące, bez żadnej kruchości. Po potrzymaniu ich około 2 tygodni w ciepłym miejscu zrobiły się przyjemnie kruche z zewnątrz, w środku wciąż zachowując swą “ciągutkowatość”.

Zachwyca mnie absolutnie ich smak! To jakby połączenie mleka i masła oraz cukru ale z wyrafinowanymi dodatkami. I nic więcej! Nie czuję tu wanilii, jakichś ulepszaczy. Po prostu smak jest tak fenomenalnie delikatny, miękki, aksamitny, że faktycznie przypomina mi beztroskie chwile dzieciństwa ale już dziś z nutą rozsądku – dbaniem o zdrowie:-)

POLECAM!