DeLaKinia – biżuteria, które mnie urzekła delikatnością

 

Jeśli chodzi o biżuterię to zdecydowanie nie jestem przysłowiową sroką. Cenię sobie delikatne elementy biżuterii, które dodają subtelnego kobiecego uroku, takie które zdobią w sposób tejemniczy i oryginalny. Taką biżuterię odkryłam w ofercie DeLaKinia. a dzisiejszy wpis jest podyktowany faktem, że zbliżają się Walentynki, moze wiec warto podarować Najbliższej osobie coś unikalnego.

Na początek producent o sobie:

“DeLaKinia to elegancka, niepowtarzalna, ręcznie tworzona biżuteria. Wzory powstające w naszej pracowni wyrażają najpiękniejsze emocje, radość, piękno i szczęście. Bransoletki DeLaKinia pozwolą Tobie być zawsze modnym oraz wyrazić siebie dzięki ozdobom. Każdy znajdzie tu dla siebie wzór, który będzie oddawał jego charakter i uczucia.
Tworząc bransoletki DeLaKinia dbamy szczególnie o jakość materiałów i wykonania, tak aby każdy produkt gwarantował wysoką jakość.

Pozwól się ozdobić!”

 

Poniżej 2 piękne modele bransoletek na dłoń, które szczególnie zachwycają pięknem.

https://delakinia.pl/produkt/bransoletka-czarno-zlote-hematyty-na-czarnym-sznurku/

Bransoletka „Czarno-złote hematyty na czarnym sznurku”

49,00 

Bransoletka „Czarno-złote hematyty na czarnym sznurku” to lekka, bardzo kobieca propozycja z kolekcji bransoletek sznureczkowych. Jej wyjątkowość tkwi w niezobowiązującym charakterze i skromnej, ale eleganckiej formie.

Bransoletka wykonana jest z błyszczących fasetowanych kulek hematytu w czarnym kolorze oraz gładkich kulek hematytu w złotym kolorze osadzonych na czarnym sznurku.

Bransoletka posiada zawieszkę DLK wykonaną z pozłacanego srebra (próba 925).

Znalezione obrazy dla zapytania Bransoletka „Srebrno-różowe hematytowe kulki na czarnym sznurku”

https://delakinia.pl/produkt/bransoletka-srebrno-rozowe-hematytowe-kulki-na-czarnym-sznurku/

 

Bransoletka „Srebrno-różowe hematytowe kulki na czarnym sznurku”

49,00 

Bransoletka „Srebrno-różowe hematytowe kulki na czarnym sznurku” to lekka, bardzo kobieca propozycja z kolekcji bransoletek sznureczkowych. Jej wyjątkowość tkwi w niezobowiązującym charakterze i skromnej, ale eleganckiej formie.

Bransoletka wykonana jest z błyszczących kulek hematytu w srebrno-różowym kolorze (tzw. rose gold) osadzonych na czarnym sznurku.

Bransoletka posiada zawieszkę DLK wykonaną z pozłacanego na różowo srebra (próba 925).

Moja opinia:

Bransoletki DeLaKinia są niespotykanie gustowne, piękne. Bardzo kobiece, delikatnie, na dłoni wyglądają bardzo subtelnie. To jedyne bransoletki, które mogą w sposób bardzo komfortowy nosić bo są lekkie i można je dowolnie regulować, jeśli chodzi o ich obwód. Materiały z jakich są wykonane, są bardzo wysokiej jakości, sznureczki wyglądają na solidne i trwałe. Szczególnie srebrno -różowe hematytowe kulki cudownie prezentują się przy każdej stylizacji. Taka skromna bransoletka, daje naprawdę oszałamiający efekt i wzbudza zainteresowanie otoczenia. Dla mnie jest to jednak bardziej wersja na co dzień, a na większe wyjścia sięgam po bogatszą wersję bransoletki, a więc czarno złote hematyty. Tu jest bardziej elegancko, ale nadal skromnie i z gustem. Bransoletki są swietnie wykonane, z największą dbałością o szczegóły. Jestem przekonana, że zakup takich bransoletek to inwestycja na lata, tym bardziej, że produkty są kobiece, klasyczne. Fajny pomysł na prezent.

 

Polecam!