MENTAL ETHER – Piękne wnętrza, które zachwycają

Któż z nas nie lubi, gdy nasze zacisze domowe jest pięknie ozdobione. Bo wszystkie nasze drogi prowadzą do domu. Z pracy, ze sklepu, ze spaceru, wracamy by w przytulnym wnętrzu mieć swoje chwile odprężenia. W dzisiejszym wpisie chciałabym przedstawić ofertę sklepu Menthal Ether. Różnorodne akcesoria do domu tak unikalne na tle rynkowego asortymentu sprawiają, że bardzo klimatycznie możemy urządzić nasze mieszkania. Polecam szczególnie poduszki, bardzo miękkie, świetnie wykonane.  I o przepieknym designie!

Ceramiczna doniczka z gliny z dekorem kwiatowym turkus niebieski

https://mentalether.pl/kolekcja/kwieciscie/doniczka-oslonka-laka

 

Jasiek o rozmiarze 40x40 z odpinaną poszewką i miękkim wkładem, w jednym z najmodniejszych wzorów w tym sezonie. Poduszka dla wymagających Klientów - bardzo starannie i dokładnie wykończone: dookoła dyskretna lamówka, ukryty zamek.

https://mentalether.pl/kategoria/klimatyczne-dodatki/poduszka-40×40-w-zielone-liscie-z-wypelnieniem

 

https://mentalether.pl/kategoria/klimatyczne-dodatki/swieca-dekoracyjna-lato-v

 

Duży szklany zegar z motywem z własnych zbiorów Mental Ether. Znakomita alternatywa dla tradycyjnych zegarów, z powodzeniem może zastąpić lub uzupełnić inne dekoracje ścienne.

https://mentalether.pl/kategoria/klimatyczne-dodatki/duzy-szklany-zegar-zaba-i-las

 

Geometryczne, seledynowe wzory białymi obwódkami to modny, ale odróżniający się od innych podobnych produktów wzór. Sprawdzi się zarówno w wnętrzu pastelowym, stonowanym, jak i w intensywnym - jako stonowany, przyciągający oko akcent.

https://mentalether.pl/poduszka-jasiek-40×40-seledynowe-szesciokaty