Czapka z daszkiem damska London Caterpillar

Wiosna i pierwsze gorące promienie słońca to czas kiedy zaczynam myśleć o ochronie przeciwsłonecznej głowy, przede wszystkim natomiast najszybciej podatnej na fotostarzenie skóry twarzy. I wtedy z pomocą przychodzą mi moje ukochane czapki z daszkiem. W upalne dni co prawda preferuje kapelusze z szerokim rondem, ale na co dzień do chodzenia po mieście, do pracy, zdecydowanie wygrywa wygodna czapka.

Jeśli chodzi o czapki z daszkiem to mało jest modeli dedykowanych kobietom, natomiast w tym roku w ofercie sklepu Isprzet.pl odkryłam fantastyczną damską czapkę London Caterpillar.

Czapka z daszkiem damska London Caterpillar

 

 

Czapka z daszkiem damska London Caterpillar

https://www.isprzet.pl/produkt/czapka-z-daszkiem-damska-london-caterpillar.html?ajax=true

  • Praktyczna czapka z daszkiem, z możliwością indywidualnego regulowania rozmiaru i dostosowania go do głowy za pomocą  metalowej regulowanej klamry. Nakrycie głowy zostało wykonane w kolorze białym.
  • Na czapce znajduje się 6 ozdobnych przeszyć oraz 2 otwory wentylacyjne. Na górze osadzono dekoracyjny guzik, natomiast na daszku i z tyłu czapki umieszczono dodatkowe elementy dekoracyjne.
  • Na przodzie czapki oraz z tyłu na regulowanej klamrze zostało zamieszczone logo marki Caterpillar.
  • Czapka została wykonana z naturalnej bawełny, dzięki czemu doskonale dba o odprowadzanie wilgoci.
  • Zaleca się pranie ręczne.

Czapka przede wszystkim zachwyciła mnie z miejsca przepięknym kwiatowym designem. Stanowi niesamowicie piękny dodatek w każdej stylizacji. Dzięki kolorystycznemu cieniowaniu, mimo, ze jest to model czapki jasny, nie ulega zabrudzeniu. Czapka jest też bardzo lekka, a wiec świetna do noszenia nawet cały dzień podczas uprawiania sportów. Daszek jest dość mocno wyprofilowany, dzięki czemu doskonale chroni nie tylko czoło ale również zapobiega wpadaniu promieni słonecznych z boku twarzy. Duże okulary przeciwsłoneczne i ta czapka sprawiają, że do oczu nie ma szans dotrzeć szkodliwe ultrafioletowe światło. Poza tym czapkę nosi się komfortowo, nie uciska, materiał, z którego jest wykonana jest bardzo lekki i przewiewny. Mogę szczerze polecić tę czapkę do noszenia na co dzień, w mieście, jak i na letnie wypady wakacyjne.