Lirene na Lato! Ciekawe nowości kosmetyczne

Przed nami najpiękniejsze, najbardziej radosne pory roku, czyli wiosna i lato. Słońce już coraz bardziej przygrzewa, dlatego czas pomyśleć o ochronie przeciwsłonecznej skóry. Dlaczego? Słońce odpowiedzialne jest za zmiany pigmentacyjne, mniejszą elastyczność oraz uszkodzenie struktury skóry. Dlatego aby zapobiec starzeniu się skóry, warto stosować kremy z filtrami przeciwsłonecznymi. To także cenne działanie profilaktyczne – pomaga zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka skóry. Dziś chciałabym przedstawić ciekawe propopzycje marki Lirene  w kwestii ochrony skóry przed fotostarzeniem.

https://lirene.pl/produkty/ochrona-przed-sloncem/

 

Kremo-żel do twarzy SPF 30

To mój zdecydowany ulubieniec w całej linii. Uwielbiam ten kosmetyk za to, jak jest lekki, pięknie wchłania się w skórę. Podkład położony na tym kosmetyku zachowuje sie świetnie, jak na zwykłym bardzo lekkim kremie nawilżającym. Nie ma tego rolowania i spływania fluidu charakterystycznego dla tak wysokich filtrów. Kosmetyk świetnie chroni skórę przed oparzeniem, będąc na ostrym słońcu nie zauważyłam zaczerwienienia skóry. Świetny zamiennik dla bazy do makijażu. Polecam!

Suchy olejek SPF 50na mokrą i suchą skórę

Uwielbiam olejki do pielęgnacji ciała, ten produkt jest fenomenalny. Mogę go użyć przed wyjściem na zewnątrz bez odczekiwania na wchłoniecie się przed włożeniem ubrań. Olejek jest faktycznie suchy, nie pozostawia żadnej tłustawej warstewki ale jednocześnie bardo ładnie nawilża. Świetny olejek do torebki, gdy będąc np. na długim spacerze chcemy dołożyć ochrony przeciwsłonecznej.

Nawilżający ochronny krem do twarzy SPF 50+

To krem, który używam solo, czyli wtedy gdy nie stosuję makijażu. Pod podkład preferuję wyżej wspomniany krem-żel. Aczkolwiek ten krem będzie idealny dla cery suchej pod makijaz. Przede wszystkim nie bieli skóry, więc nie muszę np. nakładac pudru brązującego. Wydaje mi się, że moja cera po nałożeniu tego kremu wygląda na bardziej gładką, miękką. Muszę jednak chwilę odczekać i wklepać ponownie krem w skórę, wtedy cera nie błyszczy się zbyt mocno, a wygląda na zdrową.

Jaśminowy olejek ochronny SPF 30

Mój ulubieniec do ciała w całej linii! Uwielbiam ten produkt za zapach, fantastyczne nawilżenie, a także dobrą ochronę skóry. To taki filtr do ciała, jeden z nielicznych po który sięgam z wielką przyjemnością. Muszę tu zwrócić uwagę na bardzo ładny letni design opakowania i uroczą buteleczkę. Polecam!

 

Pełna linia kosmetyków przeciwsłonecznych na stronie marki LIRENE.

https://lirene.pl/produkty/ochrona-przed-sloncem/