AGI JENSEN DESIGN- odzież inspirowana filozofią jogi

Odzież inspirowana filozofią jogi? Brzmi niezwykle ciekawie, zwłaszcza dla osób takich, jak ja które uwielbiają praktykowanie jogi. W dzisiejszym wpisie chciałabym zaprezentować niezwykle ciekawą odzież AGI JENSEN DESIGN. Na początek kilka słów producenta o sobie:

 

https://www.agijensen.com/strona/o-nas

“AUTONOMIA
AJD to praktykowany od wielu lat styl życia, w którym nic nie jest przypadkowe. Nasze projekty są inspirowane filozofią jogi, która w sercu Projektantki zajmuje ważne miejsce. Ciało łączy się z umysłem, a ubrania odsłaniają kawałek tajemnicy, którą jest każdy z nas. Jesteśmy autonomiczną marką, która od początku istnienia wiernie podąża obraną ścieżką. Dzięki multizastosowaniu naszych ubrań masz wiele możliwości. Tak jak w życiu. Ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia. 

JĘZYK
Jak mawiał Ernest Hemingway: “Nie ma jednej rzeczy, która jest prawdą. Wszystko jest prawdą.” Na prawdę o nas składa się wizerunek, który jest naszym językiem w porozumiewaniu się ze światem. Naszą odzież tworzymy z pasją i nadajemy jej duszę. Dlatego też nie trafiamy  do mas, tylko do wyjątkowych indywidualności. Jeżeli jesteś świadomą i pewną siebie osobą, która zna i rozumie znaczenie wizerunku – witaj w świecie AJD. Niezależnie od kraju, naszym wspólnym językiem jest pasja i miłość. Pasja zrodziła się w Kopenhadze, dalszą drogą był Dublin, a miłość na dobre rozkwitła w Warszawie. 

DOSKONAŁOŚĆ
Na pierwszym miejscu stawiamy jakość i zadowolenie klientów. Jesteśmy zjednoczeni w tym jak bardzo się od siebie różnimy. Doskonałość to nie perfekcja, ale styl który pokazuje jak dobrze czujemy się sami ze sobą, akceptujemy siebie i zarażamy innych radością i uśmiechem, który płynie od wewnątrz. Takimi osobowościami są nasi klienci. 

Autonomia. Język. Doskonałość – Agi Jensen Design”.

Wybór odzieży Agi Jensen Design jest bardzo zróżnicowany. Urzekają mnie długie swetry ala sukienki, bardzo puszyste i miękkie. Mogą służyć nie tylko jako typowa narzutka na wiosenne wieczory ale także, jako lżejsze płaszcze.

https://www.agijensen.com/kategoria/bluzy-swetry/welniany-plaszcz-szary

https://www.agijensen.com/kategoria/bluzy-swetry/ponczo

Mnie szczególnie zachwyciły sukienki maxi w ofercie Agi Jensen Design. Uwielbiam takie długie, wręcz powłóczyste sukienki, które jednocześnie bardzo zwiewnie układają się na kobiecej sylwetce. Te sukienki pięknie podkreślą kształty i myślę, że to w nich projektant oddał najwięcej z filozofii jogi.

https://www.agijensen.com/kategoria/sukienki/absynt-v

 

https://www.agijensen.com/kategoria/sukienki/sukienka-z-lezka-niebieska

https://www.agijensen.com/kategoria/sukienki/boxerka-2

Poniżej, przepiękna spódnica tuba UNFORGETTABLE, która moim zdaniem zasługuje na szczególne wyróżnienie. Wzory szarości i ciekawe marszczenie mnie urzekły.

https://www.agijensen.com/kategoria/spodnice/spodnica-tuba-unforgettable

Na sam koniec zostawiłam spodnie, takie jakie lubię, szerokie, zwiewne i kolorowe. To propozycja w sam raz na wiosnę. Model “Warszawski Cwaniak” jest fenomenalny!

https://www.agijensen.com/kategoria/spodnie/spodnie-warszawski-cwaniak

https://www.agijensen.com/kategoria/spodnie/spodnie-culoty-pomarancz