Aleksandra Puchacz – ultra kobieca biżuteria

Od lat u mnie niezaprzeczalnie triumf święci minimalistyczna biżuteria. Na co dzień wybieram zwykle tylko proste, wkręcane kolczyki, a na szyi ląduje co najwyżej cienki łańcuszek. Ostatnio, dzięki poleceniu znajomej trafiłam na przepiękną biżuterię autorską projektu Aleksandra Puchacz. Z biżuterii najbardziej kocham kolczyki, a tutaj znalazłam kilka niesamowicie pięknych perełek.

http://aleksandrapuchacz.pl/kategoria/kolczyki

“Wśród artystycznych kolczyków Aleksandry Puchacz znajdziesz zarówno długie kolczyki Charm z perłą, duże kolczyki czaszki z biglami, złote kolczyki węże, srebrne kolczyki z różowym kwarcem oraz minimalistyczne kolczyki kółeczka na sztyft. Autorskie i artystyczne projekty Aleksandry Puchacz współgrają ze stylizacją casual, a także są znakomitym uzupełnieniem wieczorowych kreacji. Eleganckie złote kolczyki 585 oraz delikatne kolczyki srebrne 925. Sprawdź różnorodność kolekcji biżuterii od polskich projektantów – Ręcznie wykonana, unikatowa biżuteria kobieca, biżuteria wieczorowa i na co dzień. Zapraszamy!”

 

PerfectShot.pl_MG_4722 odbicie malehttp://aleksandrapuchacz.pl/kategoria/kolczyki/kolczyki-paula

 

PerfectShot.pl_MG_4719 odbicie male

http://aleksandrapuchacz.pl/kategoria/kolczyki/kolczyki-tessa

AP_07kolczyki kółka

http://aleksandrapuchacz.pl/kategoria/kolczyki/kolczyki-charm-2

 

PerfectShot.pl_MG_4699 male

http://aleksandrapuchacz.pl/kategoria/kolczyki/kolczyki-maya

AP_01gimphttp://aleksandrapuchacz.pl/kategoria/kolczyki/kolczyki-pink-quartz

 

Na sam koniec chciałabym przedstawić kolczyki, na które zdecydowałam się i jestem absolutnie zadowolona ze swojego wyboru. Mowa o długich kolczykach Charm, których nazwa oddaje ich naturę.  To klasyka w parze z nowoczesnością. Te kolczyki urzekły mnie delikatnością, subtelnością, są po prostu urocze! Perełka i cyrkonia na delikatnym łańcuszku nadają tym kolczykom intrygującego charakteru. Pociąga mnie w tych kolczykach element niepewności i tajemnicy. Kolczyki są tak subtelne, ale mimo to ja nosząc je czuję pozaziemską siłę i czuję się zniewalająco.

http://aleksandrapuchacz.pl/kategoria/kolczyki/kategoria-kolczyki-dlugie-kolczyki-charm-3

Znalezienie harmonii, to bez wątpienia najtrudniejsza rzecz w projektowaniu biżuterii. Jeszcze większym wyzwaniem jest połączenie klasycznych wzorów biżuterii z nowoczesną formą. Projekt tych kolczyków Charm jest zdecydowanie odzwierciedleniem sukcesu w takim połączeniu.

 

 

kolperl