drLeon – wygodne obuwie medyczne dla każdego!

Ostatnio upały dają się nam mocno we znaki. To teraz nasze stopy potrzebują najlepszego, wygodnego obuwia, szczególnie kiedy mamy stojący tryb życia. Ja także o tej porze roku uwielbiam wieczorne długie kilkukilometrowe spacery. Idealnie sprawdza mi się obuwie medyczne drLeon, które chciałabym bliżej przedstawić w moim wpisie.

 

Na początek producent o swoim obuwiu:

https://www.drleon.pl/

 

Poszukujesz ładnego i estetycznie wyglądającego obuwia medycznego? Chcesz zwiększyć komfort pracy i poczuć się bezpiecznie? Sprawdź ofertę obuwia medycznego firmy drLeon i porzuć swoje stare drewniaki na rzecz oryginalnych butów medycznych!

Sklep internetowy drLeon to gwarancja wysokiej jakości obuwia, o jakim nawet nie marzyłeś! Buty medyczne drLeon wykonywane są z naturalnych materiałów, które zapewniają właściwą wentylację i amortyzację. Chętnie korzysta z nich personel medyczny, farmaceuci, pracownicy laboratoriów analitycznych, kosmetolodzy, kucharzem jak również osoby, które przez długi czas pracują na stojąco.

Obuwie i klapki medyczne drLeon wyróżnia się niezawodną konstrukcją, która umożliwia komfortowe chodzenie w butach nawet przez wiele godzin. Specjalistyczna wkładka obuwia medycznego drLeon pozwala równomiernie rozłożyć ciężar na całych stopach i skutecznie odciążyć stawy i kręgosłup. Piankowa warstwa odpowiada za masaż stóp, skórzana wkładka gwarantuje pożądaną wentylację, zaś antypoślizgowa podeszwa dba o zachowanie równowagi.

Buty medyczne drLeon to połączenie wygody, bezpieczeństwa i luksusu. Obuwie dostępne jest w wersji damskiej i męskiej, a także w przeróżnych fasonach i rozmiarach. Wszystkie modele aktualnie będące w dyspozycji w naszym sklepie internetowym drLeon idealnie dopasowują się do stopy i są łatwe do utrzymania w czystości.

 

A oto kilka najciekawszych modeli obuwia drLeon:

 

https://www.drleon.pl/obuwie-medyczne-damskie/2-1143-nela-1004.html#/156-rozmiar-wybierz_rozmiar/107-kolor-gazeta_1004

https://www.drleon.pl/obuwie-medyczne-damskie/35-1209-greta-909.html#/156-rozmiar-wybierz_rozmiar/152-kolor-bialy_909

https://www.drleon.pl/obuwie-medyczne-damskie/54-1454-gerda.html#/156-rozmiar-wybierz_rozmiar/206-kolor-bialy_gerda

 

https://www.drleon.pl/obuwie-medyczne-damskie/48-1339-tessa.html#/156-rozmiar-wybierz_rozmiar/190-kolor-granatowy_tessa

https://www.drleon.pl/obuwie-medyczne-damskie/5-1153-gaja-952.html#/156-rozmiar-wybierz_rozmiar/103-kolor-granat_952

 

 

W moim posiadaniu są modele Gaja i Tessa, oba warianty obuwia medycznego uwielbiam nosić na co dzień. Idealnie sprawdzają się nie tylko na długie letnie spacer ale także do pracy, na zakupy. Są nie tylko wygodne, ale bardzo stylowe, kobiece, można z powodzeniem nosić do niejednej zwiewnej letniej sukienki.

Oczywiście, jednak to niesamowita wygoda sprawiła, że moje stopy nawet podczas tych największych ponad 30-sto stopniowych upałów czują się idealnie. Klapki są przede wszystkim wykonane z bardzo wysokiej jakości skóry, noga nie poci się, nie mam odparzeń. Sama wkładka jest też miękka, więc nie ma obawy, że powstaną jakieś odciski, o które nie jest ciężko podczas tak wysokich temperatur.

To klapki dobre dla osób, o większej tęgości stopy, bardzo dobrze trzymają całą stopę, także dzięki temu, że góra jest idealnie zabudowana w odpowiednim miejscu. Model Gaja daje dodatkowo możliwość regulacji, dzięki paskom na rzep. W tych butach mogę przechodzić cały dzień, a stopy nie są obolałe, czy poodciskane.

Dużą zaletą obuwia jest także jakość wykonania. Są to klapki na długie lata, z pewnością inwestycja w zdrowie stóp która zwróci się każdemu.

Polecam!