Torebki Karen Collection – „Elegancja jest zawsze modna”

Dziś przychodzę z recenzją torebki firmy Karen Collection, która zachwyciła mnie swoją elegancją w klasycznym wydaniu. Jeśli chodzi o torebki to właśnie taki styl jest mi najbliższy. Uwielbiam torby duże, pojemne, praktyczne ale jednocześnie nie pozbawione zmysłu elegancji.

Na początek producent o sobie:

https://karen-collection.com/o-nas/

 

“Marka KAREN to rodzinna firma, która powstała z miłości do torebek. KAREN jest polską marką z tradycjami, przekazywanymi z pokolenia na pokolenie. Zmieniały się trendy, sezony, a kolekcje KAREN zawsze były i są ponadczasowe. 
Klasyka stylu, ponadczasowość i subtelne łączenie stonowanych kolorów. Kolekcje marki KAREN zostały zaprojektowane z myślą o kobietach, które chcą czuć się pewnie, wybierając klasykę.
„Elegancja jest zawsze modna”  to sentencja, idealnie określająca wizję i misję twórców marki”
Z bardzo bogatej i ciekawej oferty KAREN Collection, dzięki uprzejmości firmy miałam okazję przetestować piękny model GRACE.

Torebka KAREN Grace czarna

 

https://karen-collection.com/produkt/torebka-karen-grace-s071-czarna/

 

https://karen-collection.com/produkt/torebka-karen-grace-s071-czarna/

Zatopiona w zupełnej czerni torebka Karen-Grace to model klasyczny choć jego detale sprawiają, że nabiera niecodziennego charakteru. Kieszeń przednia na magnetyczny guzik zyskuje na łatwości dostępu do przedmiotów, które chcemy mieć pod ręką . Z tyłu mamy dodatkową kieszeń na suwak i 2 doszyte ozdobne troczki. Wnętrze torebki zawiera 2 duże komory przedzielone przegrodą na suwak oraz kieszeń na suwak ekstra. Jeśli wybierzesz matową czerń do swojej kreacji z pewnością Grace nada jej atrakcyjności.

karen torebka casual z troczkami

 

Model o wdzięcznej nazwie GRACE jest naprawdę duży i bardzo pojemny. Można tu zmieścić swój cały dobytek na np. całodzienny pobyt poza domem. Torba jest lekko usztywniana, myślę, że z powodzeniem może posłużyć do przechowania dokumentów A4, a nawet mniejszego laptopa.

 

 

Piękny jest design torebki. Połączenie zamszowej kieszeni z ekologiczną skórą stanowi ciekawy zamysł producenta. Zamszowa kieszeń jest odpinana i można tu wrzucić przedmioty pierwszej potrzeby.  Z drugiej strony znajduje się mniejsza kieszonka zapinana na zamek.

 

Torebka oprócz pięknego designu jest solidnie wykonana. Skóra jest gruba, mocna, powinna być długo odporna na otarcia mechaniczne. W środku piękna podszewka, wszystko wykonane z największą starannością.

Największą zaletą torebki jest jednak dla mnie świetny regulowany pasek. Torebkę można nosić do ręki, na ramię lub na szagę. Model GRACE jest więc idealny dla każdej zapracowanej kobiety, bo praktyczny ale jednocześnie nie pozbawiony zmysłu elegancji i dobrego stylu. POLECAM!