Medicine – twórcze podejście do mody

Lato to czas który uwielbiam także za to, że mogę nosić ukochane kapelusze przeciwsłoneczne. W tm sezonie postawiłam na markę Medicine i piękny kapelusz z pawim piórkiem. Model fantastyczny do każdej sukienki letniej! Ale latem nie rezygnuję ze sportowego stylu i wtedy moją twarz skutecznie osłania czapka z daszkiem Medicine. Zapraszam do lektury!

Na początek kilka słów od producenta.

https://wearmedicine.com/a/o-nas

Ubrania Medicine tworzą polscy projektanci, a do współpracy często zapraszani są znani artyści, którzy tworzą unikalne, limitowane kolekcje. Medicine stawia na twórcze podejście do mody. Wybiera z trendów to, co najciekawsze i idzie o krok dalej. Tworzy oryginalne kolekcje, autorskie nadruki, współpracuje z młodymi artystami. Medicine to oferta dla tych, którzy chcą ubierać się zgodnie z trendami, ale nie zgadzają się na rutynę. Dla tych, którzy nieustannie szukają czegoś więcej. Medicine to manifest niezależności. Printy to znak szczególny marki.

Kapelusz damski z szerokim rondem beżowy

https://wearmedicine.com/p/medicine-kapelusz-damski-z-szerokim-rondem-bezowy-13300

 

Kapelusz damski z szerokim rondem beżowy

 

Kapelusz zachwycił mnie przede wszystkim niesamowitą lekkością. Lekki kapelusz to podstawa komfortowego samopoczucia w najbardziej upalny dzień. Skóra głowy nie poci się, dzięki naturalnemu materiałowi z którego wykonany jest kapelusz.

Kapelusz damski z szerokim rondem beżowy

Niebywałego uroku dodaje pawie piórko. Tak zwiewne i delikatne, zwraca uwagę otoczenia. Jeśli ten motyw znudzi się w danym sezonie do pomysłowego rzemykowego sznurka mozna przywiązać dowolny element ozdobny.Kapelusz damski z szerokim rondem beżowy

 

Specjalny tryb plecionki sprawia, że kapelusz jest przewiewny ale materiał jest na tyle gesto tkany, że chroni twarz przed promieniem UVA. Na tm szczególnie mi zależy!Kapelusz damski z szerokim rondem beżowy

 

 

Czapka damska z daszkiem lniana szara

https://wearmedicine.com/p/medicine-czapka-damska-z-daszkiem-lniana-szara-12909

Czapka damska z daszkiem lniana szara

Uwielbiam tę czapkę! Jest naprawdę jakże lekka. Materiał to len i bawełna, a więc najlepsze połączenie świetnie chroniące głowe przed silnym nasłonecznieniem. Zachwyca mnie daszek dosyć mocno zakrzywiony. To daje idealną ochronę dla oczu. Promienie słoneczne nie tylko nie wpadają od gory,ale także z boku głowy.

Czapka damska z daszkiem lniana szara

Z tyłu znajduje się regulacja obwodu, więc jest pewność idealnego dopasowania rozmiaru.

Czapka damska z daszkiem lniana szara

Sam design, kolor czapki czyni z nią dla mnie bardzo kobiecą pozycją. Czapka dobra także do sukienek casualowych. Polecam!

Czapka damska z daszkiem lniana szara