MonCzapy – Jedyne i niepowtarzalne

Jesień już w pełni i coraz mocniej szczególnie nad ranem czuć prawie, że zimową aurę. Na pewno warto zatem być przygotowanym na ochronę głowy, gdy temperatura będzie oscylować wokół 0 stopni. Nakrycie głowy to na pewno ważny element kobiecej stylizacji jesienno-zimowej. Ja sama uwielbiam stawiać na czapki kolorowe i niebanalne. Jednocześnie muszą być ciepłe i koniecznie komfortowe w noszeniu, aby nie uciskały, czy głowa się nie pociła. Dziś chciałabym przedstawić czapki, które skradły moje serce, jedyne i niepowtarzalne MonCzapy!

Na początek, co producent mówi o sobie:

https://www.monczapy.pl/

“Szydełko, włóczka i mnóstwo pasji – trzy składniki używane do produkcji jedynych w swoim rodzaju i niepowtarzalnych MonCzapów! I to naprawdę niepowtarzalnych! Nie znajdziesz drugiego identycznego. MonCzapy to nie tylko czapki, ale również opaski, kominy czy rękawiczki. Różne rozmiary, rozmaite kolory, niebanalne połączenia – każdy znajdzie odpowiedni produkt dla siebie.

Dbając o przyszłych MonCzapowców stosujemy najlepsze włóczki, które nie powodują uczucia gryzienia. Dodatkowo, na Twoje życzenie możemy je podszyć polarem dla uzyskania najwyższego komfortu noszenia”.

A poniżej kilka moim zdaniem najciekawszych modeli:

MonCzap beżowy

https://www.monczapy.pl/Products/Details/72

 

https://www.monczapy.pl/Products/Details/69

MonCzap szaro-koralowy

https://www.monczapy.pl/Products/Details/37

MonCzap żółty FC

https://www.monczapy.pl/Products/Details/29

 

MonCzap czarno – kolorowy

https://www.monczapy.pl/Products/Details/8

 

MonCzapy urzekły mnie pięknym krojem typu Smerfetka. Niesamowicie zgrabnie leżą na głowie, są to czapki mocno kobiece! Design jest niesamowicie modny, czapka wręcz potrafi stworzyć całą kolorową stylizację. Mając ją na głowie najbardziej szara, czy czarna zimowa stylizacja będzie wyglądać niesamowicie. Oprócz tych walorów wizualnych czapka posiada także wiele doskonałych praktycznych aspektów. Jest wykonana z mięciutkiej włóczki, bardzo przyjemnie się ją nosi, nie uciska, nie czuć gryzienia, czy zgrzania głowy. Wykonana z włóczki, a więc nie ma prawa być niekomfortowa.  Jest także solidnie wykonana, nie mechaci się po praniu. Myślę, że to czapka na całe długie lata! Polecam MonCzapy!