Dr Gaja Pro Uroda – moje zdrowe lśniące włosy

W dzisiejszym wpisie chciałabym przedstawić ciekawy suplement diety Dr Gaja Pro Uroda. Ciekawy, bo ma formułę proszku do picia, który rozpuścić można w wodzie, jogurcie, soku itp.

Na sam początek skład suplementu

https://www.drgaja.pl/produkty-dr-gaja/prosuplementy/prouroda

PROURODA

Składniki: Inulina z korzenia cykorii, ekstrakt z owoców aceroli standaryzowany na witaminę C (kwas L-askorbinowy), kolagen rybi, ekstrakt z owoców acai, ekstrakt z pędów bambusa standaryzowany na krzemionkę, kwas hialuronowy, biotyna (D-biotyna), cytrynian cynku.

ProUroda naturalny suplement diety Dr Gaja

Zalecane spożycie: Jedna saszetka (2 g) dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Należy pamiętać o zróżnicowanym sposobie żywienia oraz o prowadzeniu zdrowego trybu życia.

Przygotowanie: Saszetkę wsypać do szklanki wody, wymieszać i wypić. Możesz dodać do koktajlu, jogurtu lub ulubionego napoju. Przechowywać w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Masa netto: 20 g (10 saszetek)

Producent: Propharma

Moja opinia:

Zacznę od tego, że cenię sobie suplementy diety, które działają wielopłaszczyznowo, a więc od razu na skórę, włosy i paznokcie. Nie należę zdecydowanie do tych osób, które są sytematyczne w przyjmowaniu dziennie garści tabletek. Stąd tak zaciekawił mnie suplement Dr Gaja Pro Uroda. Ma postać proszku w różowawym kolorze, który po rozpuszczeniu w wodzie ma neutralny smak, ani słodki, ani gorzki. Zauważyłam, że trochę ciężko rozpuszcza się w wodzie, wymaga dokładnego wymieszania. Plusem jest to, że wystarczy tu wypić tylko jedną saszetkę dziennie, więc łatwo to włączyć w rytuał picia np. codziennie po obiedzie. Regularne stosowanie przyniosło u mnie efekty przede wszystkim w poprawie stanu włosów. Stały się błyszczące, miękkie, mniej wypadają. Wydaje mi się, że paznokcie stały się mniej łamliwe, są twardsze. Skóra także wygląda na bardziej nawilżoną, gładszą. Myślę, że teraz jesienią warto włączyć ten suplement do diety, celem jesiennej zalecanej przez dermatologów regeneracji naszych włosów. Polecam!