Adora Woman – nowe spojrzenie na klasykę

W dzisiejszym wpisie chciałabym przedstawić markę odzieżową, która zachwyciła mnie ciekawym podejściem do kobiecych ubrań. Adora Woman hołduje klasycznemu podejściu do mody ale w nowoczesnym wydaniu.

Na początku producent o sobie:

https://adorawoman.com/about-us/

Polska jakość – europejski styl

ADORA Woman to marka łącząca uznaną na całym świecie najwyższą polską jakość z klasycznym europejskim stylem. Oferując nowe spojrzenie na klasykę, tworzymy uniwersalne produkty aktualne o każdej porze roku.

 

Jesteśmy marką, która naprawdę kocha kobiety. Podziwiamy kobiecość i dlatego podkreślamy to w naszych ubraniach zwracając szczególną uwagę na udoskonalenie linii sylwetki przy projektowaniu.

Cenimy elegancję i wdzięk kobiet i oferujemy kolekcje, które pozwalają naszym klientkom wyznaczać w sobie te najważniejsze cechy.

Kochamy i wierzymy w to, co robimy

– eleganckie klasyczne sylwetki i nowoczesny, funkcjonalny, przemyślany design

– tylko tkaniny wysokiej jakości od zaufanych producentów

– wysokiej jakości szycie i dbałość o detale, gwarantujące, że nasze ubrania mogą być noszone przez więcej niż jeden sezon

–  europejskie pochodzenie. Wszystkie produkty szyjemy w naszym pięknym kraju, w Polsce który daje nam możliwość pracować z niezwykle utalentowanymi i pracowitymi ludźmi

– Rozsądna cena

Dokładnie!!! Wierzymy, że stylowe ubrania wysokiej jakości nie muszą w cale być drogie.

 

A oto kilka najciekawszych modeli odzieży Adora Womanhttps://adorawoman.com/wp-content/uploads/2019/06/ADS_6679-1.jpg

https://adorawoman.com/product/black-midi-dress/

https://adorawoman.com/product/sukienka-leopard-z-paskiem/

 

https://adorawoman.com/wp-content/uploads/2019/06/ADS_6246-1.jpg

 

https://adorawoman.com/product/short-flower-dress/

 

Sukienki Adora Woman uwielbiam! Są nie tylko piękne, kobiece, mają ten niespotykany wdzięk ale także zapewniają komfort noszenia. Producent w swojej filozofii zaklada, iż ubrania mają sprawiać kobiecie komfort noszenia i faktycznie tak jest.

“Nasze produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić poczucie komfortu i pewności przez cały dzień. Niezależnie od tego, czy jest to praca, impreza z przyjaciółmi czy trudny dzień z dziećmi. Bycie nowoczesną kobietą może być trudne i jest wiele rzeczy, które mogą powodować dyskomfort i komplikować nasze życie, ale to, co zakładamy, nie powinno być jedną z przyczyn.

Możesz na nas polegać – wiemy, czego oczekuje nowoczesna kobieta i chcemy pomóc Ci z pewnością iść do przodu”.

Materiały z jakich wykonana jest odzież Adora są niezwykle solidne, to ubrania, które posłużą na lata.  Każda sukienka wykonana jest z najwyższą starannością.

Podoba mi się to, jak zgrabnie leżą na sylwetce, podkreślają atuty kobiecości i niwelują mankamenty.

Adora Woman to marka, która naprawdę kocha kobiety!