KOKORYCZKA – ciepłe czapki ze 100% wełny merino

Zima nadchodzi wielkimi krokami, więc czas pomyśleć o odpowiednim nakryciu głowy. Takim, które nie tylko pięknie dopełni naszą zimową stylizacją ale będzie ciepłe, jednocześnie komfortowe w noszeniu. Jednym z lepszych wyborów, które dzisiaj chciałabym przedstawić są czapki KOKORYCZKA. To czapki naprawdę moim zdaniem godne zainteresowania! Wykonane z najwyższej jakości wełny merino, nie gryzą, głowa nie poci się, zdecydowanie pod taką czapką nie będziemy niszczyć swoich włosów, co ważne jest szczególnie dla Pań, które często z tego powodu nie chcą nosić czapek.

Na poczatek producent o sobie:

https://kokoryczka.com/idea/

“Zwolnij. Kokoryczka to manifest wobec konsumpcjonizmu i szybkiej mody. Po zachwycie dostępnością i różnorodnością odzieży oferowanej przez sieciówki coraz więcej ludzi zaczyna rozumieć, czym jest zrównoważona moda slow fashion i doceniać produkty polskiej produkcji. Moda odpowiedzialna to wybór marek, które oferują wysoką jakość, dbają o środowisko i pracowników.

Moda uliczna w klasycznych krojach, wysokiej jakości materiały, ręczne wykonanie w Polsce i troska o ochronę przyrody. Nasze produkty powstają w krótkich, limitowanych seriach tak, aby kupujący doświadczył ich wyjątkowości. Stosujemy wyłącznie materiały naturalne”.

 

Największy wybór czapek KOKORYCZKA znajduje się na instagramie

https://www.instagram.com/kokoryczka_wear/

 

Producent posiada także swój sklep internetowy

https://kokoryczka.com/sklep/

 

Poniżej przegląd modeli czapek KOKORYCZKA.

 

 

Opis czapek KOKORYCZKA ze strony producenta

• Każda czapka dostępna w sklepie KOKORYCZKA została wykonana ręcznie w Polsce.  Używane są wyłącznie materiały naturalne i przyjazne środowisku naturalnemu.
• Czapki powstają w jednym, uniwersalnym rozmiarze. Zawierają wysokiej jakości wełnę merynosa, która jest przyjazna w dotyku, wytrzymała i „niegryząca”.
• Wymiary to 18×25 cm (po wywinięciu).  Czapka, którą otrzymasz w swojej strukturze będzie zwarta – nie panikuj, dostosuje się do Twojej głowy wraz z jej użytkowaniem.
• Dostępne kolory: RED, BLUE, WHITE, BLACK, ORANGE, PINK, BLUE JEANS.
• Czapkę należy prać ręcznie w temperaturze ok 30* i suszyć na płasko.
• Istnieje możliwość personalizacji czapki

Posiadam czapkę w wersji Blue Jeans – jest to kolor niezwykle unikalny, bardzo przyjemny odcień niebieskiego raczej idący w stronę ciepłego. Czapka przede wszystkim wygląda naprawdę stylowo, modnie, to świetny sposób na dodanie swojej stylizacji ‘tego czegoś’, dla mnie jako kobiety to okazja aby ‘odmłodzić się’:-) Te czapki mają w sobie bowiem coś z młodzieżowego stylu, ale jednocześnie to klasyka. Zauroczył mnie piękny prążek w jakim są wykonane, nie za cienki, nie za gruby.

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam tę czapkę pomyślałam, że będzie za mała, bo jest naprawdę zwarta i na początku nieco ciasna. Ale już po kilku razach fajnie dostosowuje się do kształtu głowy i przez co potem ładnie leży.

Czapka nie dość, że bardzo ładna to także ma świetne walory użytkowe. Jest przede wszystkim ciepła i miękka, miła w dotyku. Nie gryzie ponieważ jest to wełna merino, która jest bardzo delikatna i przyjazna dla osób, które np. uczulone są na wełnę owczą. Pięknie wykonana, solidnie, widać, że producent przykłada wielką uwagę do jakości materiału, formy przygotowania czapki.

Polecam czapki KOKORYCZKA, piękne, ciepłe, a w dodatku ich styl jest ponadczasowy!