VERA PELLE, czyli stylowe torebki dla każdej kobiety

Torebka to z reguły dla kobiety inwestycja na dłużej, dlatego warto poświęcić nieco więcej czasu na jej odpowiedni wybór, tak aby naprawdę ją nosić, a nie by jak to nieraz bywa zalegała zapomniana w szafie. Torebka to już nie tylko jak dawniej atrybut kobiecości. Owszem dziś jest nim nadal, zwłaszcza, jeśli jest w sposób przemyślany dobrana do naszej stylizacji i jest takim estetycznym dodatkiem.  W dzisiejszym zabieganym świecie torebka ma do spełnienia wiele ważnych funkcji i mówię tu nie tyle o torebce odświętnej takiej zabieranej na spacer niedaleko domu, czy na wyjście do teatru. Mowa tutaj o torebce tzw. codziennej, potrzebnej nam kobietom do życia, niczym rybie woda.  Chciałabym w dzisiejszym wpisie przedstawić moją najnowszą torebkę. taką właśnie powierniczce codzienności. Mowa o torebce włoskiej  marki Vera Pelle.

Poniżej torebka, która  towarzyszy mi ostatnio na co dzień. Używam jej ze względu na dużą pojemność z dużym powodzeniem do pracy.

https://verapelle24.pl/torebki-ze-skory-cielecej/623-ponadczasowy-wloski-fason-damskiej-torebki-w-kolorze-camel.html

Wszystkie parametry techniczne opisane są w nadzwyczaj dokładny sposób pod powyższym linkiem, natomiast ja chciałabym skupić się na efekcie wizualnym i funkcjonalnym torebki.

Przede wszystkim torebka robi niesamowicie zgrabne wrażenie. Jest to torebka miękka, a’la worek ale skóra jest  gruba i odporna na wszelkie zagniecenia.  Torebka cały czas zachowuje swój fason, który przybiera formę zgrabnego shoppera.  Skóra z jakiej jest wykonana wygląda bardzo szlachetnie, jest lekko błyszcząca i z pewnością do odróżnienia od zwykłej skórki ekologicznej.

Bardzo podoba mi się kształt torebki, czyli delikatny prostokąt, który moim zdaniem dodaje lekkości i zgrabnego wyglądu sylwetce. Boki torebki są delikatnie zaokrąglone,  sprawia to, że torebka nabiera opływowych kształtów, nie jest kanciata, a model, mimo, że bardzo pojemny nie robi wrażenia nazbyt dużego z zewnątrz.

Po wstępnej pozytywnej ocenie estetyki torebki, czas na analizę, czy sprawdziła się w codziennym życiu, kiedy liczy się pojemność, poręczność, lekkość tego dodatku.  Torebka jest bardzo pojemna. Można tu praktycznie zmieścić swój dobytek potrzebny na cały dzień, a więc opasłą książkę, a nawet dwie, większe pudełko z lunchem, pokaźnych rozmiarów kosmetyczkę, tablet, nawet mniejszy laptop.  Uwielbiam tę torebkę za to, że kiedy wiem, że czeka mnie pobyt w pracy do samego wieczora, mogę z nią zapakować wszystko co mi potrzebne i przetrwać dzień. Bez dodatkowych zbędnych reklamówek, czy toreb lnianych.

Paski parciane są niesamowicie wygodne, świetnie dopasowują się do ramienia. Na samej górze zakończone sztywną skórzaną wstawką, która stabilnie opiera się na ramieniu i paski nie spadają.

Cudowny jest odcień camelu co sprawia, że torebka jest ultra kobieca. Wielką zaletą tego modelu są liczne kieszonki w środku. A chyba już nie muszę wspominać, jak przydają się nam kobietom na przechowanie błyszczyka, tudzież lusterka:-)

Poszewka w środku materiału jest wykonana z grubego materiału, takiego, który ściśle przylega do samej skóry. Osobiście nie znoszę, gdy podszewki wychodzą razem z przedmiotem, który wyciągamy z torebki, czyli gdy taka podszewka jest, jakby to powiedzieć wolnostojąca.

Ogromną zaletą tej torebki jest dla mnie to, że jest lekka. To istotne, gdy dużo chodzę pieszo i nie chcę męczyć się z torbą, która sama w sobie już dużo waży.

Podsumowując, torebka Vera Pelle spełniła wszystkie moje oczekiwania i to w sferze estetyki kobiecej, jak i funkcjonalności. Kobiety z reguły kochają torebki i mają ich naprawdę sporo ale warto postawić na coś naprawdę dobrego, czyli na Vera Pelle!

Poniżej przydatne linki:

1. Strona główna sklepu:

http://verapelle24.pl/

2. Strona z torebkami skórzanymi

https://verapelle24.pl/13-torebki-damskiehttp://verapelle24.pl/3-wloskie-torebki-skorzane