HAPPY CZAPY – stylowe dodatki zimowe

Zima nadchodzi do nas wielkimi krokami, więc jest to ostatni dzwonek na rozejrzenie się za czapkami, szalami i rękawicami zimowymi!. Dzisiaj przychodzę z propozycją polskiego producenta Happy Czapy.

“Sklep Happy Czapy to nietuzinkowe miejsce stworzone przez pasjonatkę rękodzieła artystycznego, gdzie zgromadzone są najlepsze i najciekawsze przedmioty, będące wynikiem pasji tworzenia i talentu.

Dążeniem Happy Czapy jest umożliwienie klientom dokonywania wygodnych oraz przyjemnych zakupów z jednoczesnym zachowaniem bezpieczeństwa.

Sklep Happy Czapy powstał z myślą o zaspokojeniu potrzeb klientów poszukujących nietuzinkowych i wysokiej jakości produktów robionych ręcznie, prezentowane w sklepie produkty obejmują szeroki zakres różnych kategorii. Asortyment Happy Czapy sukcesywnie się powiększa”.

Poniżej chciałabym przedstawić moim zdaniem najpiekniejsze modele czapek, kominów, rękawic producenta.

Czapka prosta ecru

https://happyczapy.pl/pl/czapki/33-czapka-prosta-ecru.html

Czapka w warkocze beż

https://happyczapy.pl/pl/czapki/270-czapka-w-warkocze-bez.html

Czapka pink w warkocze

https://happyczapy.pl/pl/czapki/195-czapka-pink-w-warkocze.html

Komin fioletowo szary

https://happyczapy.pl/pl/kominy/92-komin-fioletowo-szary.html

Turkusowy komplet

https://happyczapy.pl/pl/komplety/107-turkusowy-komplet-.html

Rękawiczki kolorowe

https://happyczapy.pl/pl/rekawiczki/94-rekawiczki-kolorowe-.html

 

Akcesoria zimowe HAPPY CZAPY urzekły mnie przede wszystkim tym, że są bardzo radosne, każdy model ma w sobie coś unikalnego, zwracającego uwagę. Moją faworytką jest czapka prosta ecru z koralikami. Elegancka, lekka, kobieca, a jednocześnie bardzo ciepła. Świetny model pasujący idealnie do eleganckiego czarnego płaszcza. Co jest w niej oryginalne to fakt, że producent zastosował ładne błyszczące beżowe koraliki zamiennie o popularnych perełek.

Turkusowy komplet to  kolei model wpisujący się świetnie w bardzo zimne dni, kiedy chcemy opatulić się solidnie i dobrze zabezpieczyć głowę, szyję przed np. lodowatym wiatrem. Bardzo miły w dotyku, nie gryzie, komin jest nakładany na raz, ale na tyle gruby, wysoki, że tworzy także dobrą osłonę dla twarzy. Śliczny turkusowy odcień ma działanie odmładzające i rozweseli każdą ciemną kreację zimową.

Rękawice kolorowe z kolei bardzo mile mnie zaskoczyły z uwagi na to, że producent zastosował dodatkowo bardzo ciepły, grubszy polar. Naprawdę dłoniom jest bardzo ciepło w tych rękawicach! Są mieciutkie, tworzą każdą zimową kreację.

Ponadto, dodatki zimowe Happy Czapy są solidnie wykonane. Prane i suszone wg wskazówek producenta są cały czas jak nowe, nie widzę zmechacenia, czy rozciągania wełny.

POLECAM!