Świece S.H.A.G. – mój klimat zimowych wieczorów

Świece zapachowe to idealny dodatek do domu na sezon zimowy, ale także doskonały pomysł na miły podarunek dla bliskiej osoby. Podczas zimowych wieczorów przyjemnie jest otulić swój dom zapachem np. letniej łąki, czy soczystych owoców. Choć ja sama zdecydowanie jestem fanką tych słodkich smakowitych zapachów, jak piernikowych, waniliowych, nut czekolady czy karmelu. Dziś chciałabym opowiedzieć o świecach S.H.A.G. , które w tym sezonie cudownie podkreślają unikalny klimat zimowych wieczorów w przytulnym zaciszu domowym.

Na początek producent o swoich świecach:

“Nasze świece są w 100% ekologiczne. Wyłącznie wosk sojowy, drewniany knot i ekologiczne opakowanie czynią je przyjazne  środowisku!

Świece S.H.A.G. aroma dedykujemy tym, dla których ważny jest zarówno klimat, jak i dobre samopoczucie”.

Wszyscy, który kochamy smak kawy uwielbiamy jej aromat, który czujemy w dobrych kawiarniach.  W ofercie świec S.H.A.G. jest świeca, gdzie producent idealnie zamknął ten zapach świeżo mielonej kawy, ale moim zdaniem w sposób wyważony p0rzełamany słodyczą, białą śmietanką.

 

S.H.A.G. aroma Classic Sensual Moment 2019 (Kawa)

S.H.A.G. aroma Classic Sensual Moment 2019 (Kawa)

https://www.shagaroma.com/product-page/s-h-a-g-aroma-classic-sensual-moment-2019-kawa

 

“Wraz z nadchodzącą zimą oferujemy kolejną świecę z Edycji Limitowanej.

Specjalnie na jesienne i zimowe, chłodne a także mroźne wieczory polecamy pobudzająco i subtelnie pachnącą świecę 100% sojową z dodatkiem olejków o zapachu  aromatycznej KAWY!

Niech ten piękny aromat przeniesie wszystkich w  świat relaksu i indywidualnego Chilloutu!”

Elegancki słoiczek stanowi ozdobę w salonie. Połączenie matowego szkła z eleganckim drewnianym wieczkiem tworzy efekt estetyczny. Świeca wypala się równomiernie. W całym domu czuć ten fantastyczny kawowy zapach. Moim zdaniem to idealny aromat, kiedy zapraszamy do nas gości na kawę i chcemy zapewnić miły przytulny wieczór. Zapach intensywny, wyraźnie odczuwam zapach kawy, ale jednocześnie nie jest jakiś przesadzony. Na pewno nie drażniący, ani nie duszący. Po zgaszeniu świecy jeszcze bardzo długo wypełnia dom pięknym aromatem.

Zwolennikom bardziej świeżych zapachów polecam korzenną wiśnię.

S.H.A.G. aroma Classic Sensual Moment 2019 (Wiśnia / korzenne)

S.H.A.G. aroma Classic Sensual Moment 2019 (Wiśnia / korzenne)

https://www.shagaroma.com/product-page/kopia-s-h-a-g-aroma-classic-sensual-moment-2019-wi%C5%9Bnia-korzenne

“Wraz z nadchodzącą zimą oferujemy kolejną świecę z Edycji Limitowanej. Popularność tego zapachu sprawiła, że ta wersja świecy zagościła w naszej ofercie na stałe.

Specjalnie na jesienne i zimowe, chłodne a także mroźne wieczory polecamy zmysłowo i subtelnie pachnącą świecę 100% sojową z dodatkiem olejków o zapachu  Wiśni i przypraw korzennych!”

Ta świeca w opakowaniu przypomina mi zapach wiśni ale w kierunku czerwonej porzeczki, czuję jakby lekko żurawinę. Ale dopiero po jej rozpaleniu poczułam ten oszałamiający zapach wiśni. Zapach wiernie odwzorowujący wiśnie, które zrywam u siebie w ogrodzie latem. Trochę, jakby pieczone ciasto wiśniowe, bo zapach nie jest cierpki jak wiśnia, ale łagodny, spokojny, otulający. Jest bardzo trwały, palę świecę godzinę, a czuć go kolejne 8 godzin. Ten zapach jest moim zdaniem także bardzo dobrym pomysłem na prezent, bo myślę, że każdemu się spodoba. I powtórzę, że eleganckie opakowania świec S.H.A.G. są zachwycające. Świece są sojowe, wiec zdrowe. Polecam!