Venus Galeria – ogród magicznej biżuterii artystycznej

Uwielbiam piękną biżuterię, uważam, że jest ona niewątpliwym atrybutem kobiecości. Potrafi zmienić twarz, nadać charakteru, głębi. Biżuterią wyrażamy siebie na 1000 sposobów! Coraz częściej spoglądam w kierunku biżuterii artystycznej, gdzie mogę odnaleźć wiele bardzo ciekawych modeli pozwalających na pokazanie swojej osobowości. Jedną z atrakcyjnych propozycji biżuterii artystycznych jest Venus Galeria, i której w dzisiejszym wpisie.

Na początek Galeria o sobie:

https://venusgaleria.pl/pl/i/O-firmie/8

Witamy Cię na naszej Planecie Venus Galeria i zapraszamy do naszego ogrodu magicznej biżuterii.

Na naszej planecie zajmujemy się wyczarowywaniem srebrnej biżuterii – produkujemy ją z czystego granulatu srebrnego.  Jesteśmy planetą ekologiczną, nie używamy plastiku, czy sztucznych komponentów.

 Wszystko, co znajdziecie w naszym sklepie zostało zaprojektowane i stworzone przez nas, na naszej małej rękodzielniczej planecie.

Co jest ciekawe, to fakt, że w ofercie sklepu znajdziemy nie tylko szeroki wybór biżuterii dla kobiet, ale także dla Panów. Np. bransoletki, łańcuszki, czy zawieszki mogą stanowić świetną formę podarunku dla mężczyzny.

Poniżej kilka moim zdaniem najciekawszych propozycji biżuterii dostępnych w sklepie.

https://venusgaleria.pl/kolczyki-filemon-z-zielonymi-oczkami

Kolczyki - Gwiazdki białe mini sztyft

https://venusgaleria.pl/kolczyki-gwiazdki-biale-mini-sztyft

https://venusgaleria.pl/pl/p/Klony-duze-kolczyki-na-biglach/2567

https://venusgaleria.pl/pl/p/Papuzki-nierozlaczki-kolczyki-srebrne/2565

https://venusgaleria.pl/szarotka-mala-brazowa

Szarotka…kiedy zobaczyłam ten kwiatek uwieczniony przez projektanta w biżuterii, wiedziałam, że te kolczyki będą niebanalne. Występuje kilka wariantów kolorystycznych, ja wybrałam odcień brązu nadający biżuterii nieco starodawnego wyglądu. Szarotki prezentują się niebywale pięknie, mają w sobie tę wyjątkowość, która przyciąga wzrok otoczenia. Na odpowiednich sztyftach także układają się w sposób uwodzicielski, lekko poruszając się i połyskując. Bardzo lubię te kolczyki tak po prostu na co dzień, bu podkreślić kobiecość, są niewielkie a bardzo efektowne.

Naszyjnik - Niezapominajki

https://venusgaleria.pl/niezapominajki-naszyjnik

Naszyjnik - Butterfly white

https://venusgaleria.pl/naszyjnik-butterfly-white

Fiołkowy naszyjnik srebrny

https://venusgaleria.pl/fiolkowy-naszyjnik-srebrny

Naszyjnik fiołkowy jest kwintesencją kobiecości w bardzo subtelnym wydaniu. Kwiatuszki są bardzo drobne, połączenie białego srebra ze złotem tworzy efekt niebanalny. To zdecydowanie propozycja dla kobiety romantycznej, kwiatki nadadzą stylizacji lekkości i delikatności. Naprawdę pięknie wykonane, w sposób pomysłowy zamknięto kwiaty łąki w tej biżuterii. Jak dla mnie model stworzony na sezon wiosenno-letni do sukienek bądź lekkich koszul. Polecam!