BRANDEX – Niezwykle lekkie okulary przeciwsłoneczne

Sezon na okulary przeciwsłoneczne już niedługo. Przed nami wiele słonecznych dni podczas których musimy zadbać o prawidłową ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem UV.  Oczywiście, my Panie nosimy koniecznie okulary po to, aby nie mrużyć zbytnio oczu i nie pracować przedwcześnie na zmarszczki, których żadna z nas nie chce mieć, bynajmniej nie szybko:-)

Dzisiaj chciałabym przedstawić świetne okulary przeciwsłoneczne  producenta BRANDEX, które od jakiegoś czasu testuję. Pamiętajmy, że okulary przeciwsłoneczne, aby były zdrowe muszą posiadać filtr UV.  Wszystkie okulary marki BRANDEX posiadają odpowiednie zabezpieczenie przed światłem słonecznym. Mamy tu pewność, co szczególnie ważne jest dla kierowców, że ostre soczewki nie powodują zniekształceń obrazu.

Na początek kilka słów producenta o sobie:

Marka BRANDEX to pewność i dobry wybór. Z tego powodu zaufało jej wielu Klientów.

Od początku naszej działalności zwracamy szczególną uwagę na jakość naszych okularów, ich wzornictwo a także kolorystykę. Z uwagą śledzimy zmieniające się trendy w modzie. Aby spełnić oczekiwania klientów stale poszerzamy naszą ofertę o nowe modele okularów. Obok nich w naszej ofercie znajdziecie duży wybór akcesoriów do okularów, których również jesteśmt producentem i dystrybutorem

Producent i dystrybutor okularów Brandex oferuje:
Modne okulary do czytania, przeciwsłoneczne i sportowe, damskie oraz męskie.
Naszym klientom oferujemy korzystne warunki współpracy, oraz dogodne terminy płatności. Zapewniamy profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo, m.in. jak wybrać modne okulary przeciwsłoneczne, sportowe i do czytania.

JAKOŚĆ, WYGODA, STYL I ZADOWOLENIE KLIENTA

– to nasze domeny, którymi się kierujemy.

Wśród szerokiej oferty okularów BRANDEX odnajdziemy linie sportową, klasyczną. Najbardziej praktyczne, uniwersalne są oczywiście modele klasyczne, które dostępne są na stronie producenta:

http://brandex.pl/home

Jak można zauważyć oferowane okulary są w stylu prawdziwie klasycznym, nie znajdziemy tu żadnych tzw. udziwnionych kształtów, czy nieprzyjaznych dla oka kolorów. Jako, że sama uwielbiam klasykę, styl vintage, trudno było zdecydować się na najładniejszy model, ale ostatecznie wybór padł na kilka modeli zaprezentowanych poniżej:

 

34165

To co przeważyło w moim wyborze to bardzo lekki design tych okularów. I co więcej, w rzeczywistości są jeszcze lżejsze, niż sugeruje to zdjęcie. Jednym z kluczowych czynników w doborze okularów przeciwsłonecznych jest dla mnie komfort ich noszenia. Muszą być zatem duże, aby odpowiednio chroniły dużą część także skóry wokół oczu przed niszczącym działaniem słońca. Model 34165 taki jest, idealny dla kobiet walczących ze starzeniem skóry wokół oczu. A przepiękne delikatne cyrkonie niesamowicie lśnią w słońcu. Bardzo udany i stylowy model.

 

34177

34177 to z kolei świetny model dla kobiet ceniących koci wygląd okularów. Jednocześnie jest to model bardzo klasyczny bez żadnych dodatkowych ozdób. Jest prosty, czysto w formie, a jednocześnie  jakże efektownie. Myślę, że w tym modelu dużo dają zauszniki o wyjątkowo ciekawym karbowanym kształcie. Te okulary to chyba jest mój ulubiony typ, całe czarne, szkła w kolorze szarym, skromne, delikatne. Dla mnie przyjemny model na te bardziej słoneczne, jak i na bardziej pochmurne dni. Bo dobrze chronią oczy przed słońcem, ale jednocześnie są bardzo lekkie. Mogę nosić je zatem cały dzień, na długich spacerach, podczas biegania i nie czuję żadnego “ciążenia”. Polecam!

34186

I kolejny model 34186 będzie spełniał gusta kobiet żyjących aktywnie, np. uprawiajacych sport na świeżym powietrzu. Ma opływowy kształt, który zabezpieczy przed dostaniem się słońca także z boku twarzy. Zauszniki świetnie leżą, okulary nie spadają z głowy przy różnych aktywnościach sportowych. I ponownie okulary duże i lekkie, solidnie wykonane, będą służyć latami!

 

35179

A dla odmiany model 35179 – tu już jest bardzo szykownie i elegancko. Złota ramka na samej górze stworzyła efekt gustowny. Okulary, sprawdzą się na co dzień do pracy, ale także np. na uroczystości, przyjęcia na świeżym powietrzu.

Pomijając powyższe oceny estetyczne oczywiście jakość szkieł jest najistotniejsza ale dużą rolę grają oprawki. Przy niektórych mocno zabudowanych okularach i grubych oprawkach i zausznikach dyskomfort pojawia się szczególnie w bardzo gorące dni. Wtedy takie okulary zaczynają ciążyć, czujemy, jak skóra się wręcz poci. Nie mówiąc już o nieestetycznych odciskach, które pozostają na nosi na długo po zdjęciu okularów. Dodatkowo, ja osobiście noszę okulary przeciwsłoneczne praktycznie cały czas kiedy nadchodzą słoneczne dni. Okulary marki BRANDEX są wręcz tak lekkie, jak piórko, że pozwalają mi całkowicie zapomnieć o tym, że mam na sobie okulary. Cudowne są okulary przeciwsłoneczne, które nie ciążą i z ulgą nie zdejmuje się ich po przejściu do cienia.

Kolejne istotne parametry  to kategoria szkieł oraz wysokość filtra. Moje modele posiadają wyraźne oznaczenia Kat. 3 oraz UV 400, a więc zachowane są standardy najbardziej uniwersalne do funkcjonowania w warunkach życia na co dzień w mieście. Okulary te dobrze chronią oczy, czuję że w nich moje oczy odpoczywają nawet podczas spacerów poza miastem.

Okulary są wykonane z największą starannością o detale. Nie ma tutaj luźnych śrubek, jakichś zarysowań, nierównej powierzchni.

Po omówienie najważniejszych kwestii technicznych okularów BRANDEX, nie sposób na koniec odnieść się do ich funkcji estetycznych. Wszak okulary przeciwsłoneczne to ważny dodatek każdej wiosenno-letniej stylizacji i tak samo, jak ubranie tworzą nasz wizerunek. Niestarannie wykonane, nietwarzowe, czyli źle dobrane mogą go zepsuć. Jako, że mam twarz owalną w kierunku pociągłej, to np. unikam jak ognia okularów o mocno zaokrąglonych kształtach, czyli tzw. muchy są nie dla mnie.

Poza tym uwielbiam te okulary za to, że są zgrabne, nie rzucają się w oczy, nie grają głównej roli, a są “dopełnieniem twarzy”. Okulary powinny współgrać z typem osobowości, stylem życia. Ja cenię sobie skromność, klasykę ale wysoką jakość produktów, stąd BRANDEX spełnia moje wymagania. Dla mnie to idealne kobiece okulary, delikatne w formie, nie przebudowane.

POLECAM!

Moja ocena: 5/5, czyli Diamentowe Okulary BRANDEX