MIRELLA – kobiecy szyk rajstop

Mamy porę wiosenną, czas spódnic, sukienek, a więc jest to pora noszenia rajstop. W dzisiejszym wpisie chciałabym przedstawić polskiego producenta rajstop i skarpet MIRELLA. Firma z Katowic jest producentem i projektantem wysokiej jakości modnych rajstop, pończoch i skarpet przeznaczonych dla kobiet, mężczyzn i dzieci w oparciu o najnowsze trendy mody. Dzisiejsza wysoka konkurencja sprawia, że marka MIRELLA ciągle poszerza asortyment i dopasowuje się do wymogów rynku i zmieniających się trendów w modzie. Asortyment producenta obejmuje:

  •  rajstopy damskie klasyczne, fantazyjne we wzory, ze szwem, kabaretki, kryjące
  •  pończochy do paska, samonośne, kabaretki
  •  skarpetki damskie poliamid, lycra, mikrofibra, bawełna gładkie i we wzory, kabaretki
  •  stopki poliamidowe, bawełniane klasyczne i sportowe
  •  podkolanówki damskie poliamid, strecz, lycra, mikrofibra, bawełna, akryl
  • leginsy
  • skarpety bawełniane garniturowe, sportowe, frotte

https://mirella.pl/

Poniżej chciałabym przedstawić kilka najciekawszych modeli rajstop i skarpet z oferty MIRELLA, które są idealne na trwający sezon wiosenny.

https://mirella.pl/products/show/43

 

https://mirella.pl/products/show/8

https://mirella.pl/products/show/7

https://mirella.pl/products/show/56

https://mirella.pl/products/show/22

https://mirella.pl/products/show/37

 

https://mirella.pl/products/show/38

https://mirella.pl/products/show/46

 

Rajstopy Mirella przede wszystkim są bardzo solidnie wykonane. Szczególnie widać to w części majteczkowej i palcowej, gdzie są bardzo dobrze wzmocnione i grubsze.  Spodobało mi się to, że do wyboru jest dużo modeli 20 DEN, a wiec rajstopy są nieco grubsze, cieplejsze, przez to znacznie bardziej wytrzymałe. Dobry skład surowcowy gwarantuje komfort noszenia, rajstopy nie gryzą, nie poci się w nich noga. Szczególnie świetny jest model dla osób mających problem z żylakami, nogi wręcz odpoczywają w tych rajstopach. Piękny design rajstop, ładne kolory, szczególnie te opalone-beżowe sprawiają, że rajstopy prezentują się ładnie na nodze. Dodatkowo Mirella oferuje bardzo dobrzej jakości skarpety. Przede wszystkim są wytrzymałe i nie tracą fasonu przy długim noszeniu. Polecam!