NapNap – Torba Kompanka wielozadaniowa

W dzisiejszym wpisie bliżej o torbie wielofunkcyjnej marki NapNap. Celem producenta, jak sam to określa jest to, aby oferowane przez nich produkty były wielofunkcyjne, lekkie, wytrzymałe i wodoodporne.  Produkty wykonane są z tyveku , a targetem są osoby ceniące komfort i unikalność produktów.

Czym jest zatem tyvek? Producent określa go, jako ” Tyvek jest materiałem bardziej wytrzymałym niż skóra naturalna, a przy tym lekkim jak papier i przyjemnym w dotyku. Z czasem na jego powierzchni powstają oryginalne zagniecenia, a samo tworzywo staje się bardziej miękkie. Jest on wodoodporny i w 100% nadaje się do recyclingu. Wykonany z włókien syntetycznych, pozbawiony jest składników pochodzenia zwierzęcego”.

Produkty z tyveku, jak twierdzi producent mają być odporne na zniszczenia i być bardzo lekkie.

Kompanka wielozadaniowa

https://napnap.me/torby/kompanka-wielozadaniowa/

 

Torba przyciąga najpierw nazwą, a potem designem. Kompanka wielozadaniowa -chyba tyle od torebki oczekuje każda kobieta w dzisiejszych czasach, aby była wygodna, odpowiednia na wiele okazji.  Na pewno także torba producenta NapNap ma ciekawy design. Połączenie ciemnego brązu z camelem wygląda bardzo estetycznie, torebka może zrobić unikalne wrażenie. Z pewnością można wyróżnić się na ulicy nosząc ten model. Producent mówi, iż torba na początku szeleści, ja nie zauważyłam raczej nic takiego, ale faktycznie z biegiem czasu nabiera ciekawych, charakterystycznych zagnieceń dla papieru.

Torba zdecydowanie jest niesamowicie lekka, można powiedzieć lekka jak piórko, to lubię w torebkach! Jest praktyczna, jeśli chodzi o wypad na miasto, na mniejsze zakupy, bo pionowy kształt umożliwia schowanie głęboko takich rzeczy jak np. portfel. Plecione rączki odpowiednio długie pozwalają wygonie nosić torebkę na ramieniu ale nie na tyle długie, aby nie można jej trzymać w dłoni.

Torba ma jak widać mnóstwo zalet, ale trzeba też być  uważnym przy jej użytkowaniu. Tak, jak sam producent twierdzi: “przecierać mokrą ściereczką, nie trzeć, nie prać w pralce, nie suszyć w suszarce, nie prasować”. A więc w deszczowe dni te torbę raczej trzeba pozostawić w domu. Także należy uważać, aby przypadkowo nie wylać czegoś tłustego na torbę.

 

Wszystkie produkty NapNap dostępne są na stronie producenta:

https://napnap.me/