Stylizacja włosów z marką Kemon

W dzisiejszym wpisie temat u mnie rzadki, mianowicie o stylizacji włosów. Używam mało produktów do stylizacji włosów, natomiast uważam, że zdecydowanie niezbędnikiem kobiecej kosmetyczki jest dobry lakier do włosów. I o ile unikam stosowania suszarek, lokówek, prostownic to już koniecznie muszę wykończyć fryzurę lakierem tak, aby utrwalić chociażby misternie wydzielony równy przedziałek.

Obecny czas kwarantanny sprawia, że nieraz musimy polegać na profesjonalnych kosmetykach do stylizacji włosów w zaciszu domowym. Trzeba pamiętać, że zbyt wiele produktów nadmiernie obciąża włosy, przez co są płaskie i wyglądają na przetłuszczone. Stylizacja włosów to moim zdaniem ogromna sztuka umiaru!

W sklepie Fryzart.pl dostępne są wysokiej jakości produkty do stylizacji, które są wykorzystywane w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Jedną z polecanych marek w świecie fryzjerskim jest Kemon.

Kemon jest włoską firma powstałą z pasji Partenio Nocentini. Pasji do pielęgnacji włosów, która doprowadziła do ukucia motta powstałej w 1959 roku firmy: “Prawda.Wizja.Piękno”. Produkty Kemon są najwyższej jakości i podlegają rygorystycznym badaniom, testom oraz kontrolom. Firmie od zawsze przyświecała i dalej przyświeca zasada, że najważniejsze w produkcji kosmetyków są: bezpieczeństwo środowiska, jakość i etyka.

https://fryzart.pl/

 

Internetowy sklep z plecakami - modneplecaki.pl

Lakier jest moim niezbędnikiem stylizacji, zwłaszcza teraz, gdy raczej wiosna sprzyja noszeniu rozpuszczonych włosów, a wiatr potrafi dość mocno potargać ułożoną fryzurę. Poniżej chciałabym przedstawić mojego ulubieńca “lakierowego” miesiąca kwietnia:) Zapraszam!

Kemon, AND, Vamp Spray 44, Lakier mocno utrwalający, 100 ml

 

Kemon, AND, Vamp Spray 44, Lakier mocno utrwalający, 100 ml

https://fryzart.pl/product-pol-20589-Kemon-AND-Vamp-Spray-44-Lakier-mocno-utrwalajacy-100-ml.html

Lakier mocno utrwalający Kemon AND Vamp Spray 44przyda się w każdej kobiecej łazience. Świetnie zabezpiecza fryzurę przed niszczycielskim działaniem warunków atmosferycznych. Ma właściwości szybkoschnące oraz nie pozostawia na włosach brzydkiego, białego osadu. Świetnie nadaje się do natychmiastowego utrwalenia pasm. W składzie produktu znajdują się cenne składniki odżywcze: procyjanidyny z pestek winogron i kwas ferulowy. Elementy te chronią przed promieniami UV oraz działaniem wolnych rodników.

Moja opinia:

Lakier , który testowałam jest w stosunkowo małej pojemności 100 ml, ale dzięki temu można taką butelkę zabrać np. do torebki, na wyjazd wakacyjny. Właśnie profesjonalnego lakieru w takiej poręcznej butli zawsze mi brakowało! Lakier na pewno wyróżnia się wśród innych pięknym, kobiecym zapachem, takim troszkę jakbym perfumami spryskała swoje włosy. Zapach utrzymuje się bardzo długo! Od lakieru jednak oczekuję przede wszystkim dwóch rzeczy: dobrego utrwalenia oraz estetycznego wyglądu na włosach. Ten lakier mocno utrwala moje włosy na cały dzień, fryzura dobrzy wytrzymuje przy większym wietrze. Ale także ładnie wyglądają włosy, są świeże, nie posklejane, nie widać z bliska, że mam na włosach lakier co niestety jest niepożądanym zjawiskiem w przypadku wielu lakierów. Jednym słowem włosy wyglądają naturalnie, na tym chyba zależy nam wszystkim. Nie zauważyłam, aby przesuszał włosy, nie są też mocno sztywne po zastosowaniu, nie łamią się. Na pewno pomaga tu dobry skład: cenne składniki odżywcze: procyjanidyny z pestek winogron i kwas ferulowy. Ogromnym plusem jest to, że te elementy chronią przed UV, zatem z tym lakierem zaprzyjaźnię się latem. Polecam!