Ava Laboratorium Hygenic Line – w trosce o nasze bezpieczeństwo

 

Mycie rąk jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na zapobieganie rozprzestrzeniania się wirusów, w tym koronawirusa. Kiedy wybuchła epidemia wiele firm kosmetycznych zaczęło wprowadzać do swojej oferty środki do dezynfekcji dłoni. Firma Ava Laboratorium poszła o krok dalej bo oprócz preparatów do oczyszczania dłoni wprowadziła także kosmetyki do oczyszczania twarzy o działaniu antybakteryjnym. Wszak także na twarzy gromadzi się dużo zanieczyszczeń i wirusów, więc i tutaj ważna jest dezynfekcja. A więc zapraszam do przeglądu!

Podwójna moc działania kosmetyków
Hygienic Line!

Preparaty antybakteryjne oparte są na głównie na działaniu alkoholu. Dzięki temu silnie redukują bakterie. Alkohol jednak, zwłaszcza w dużym stężeniu, może wysuszać skórę, dlatego we wszystkich produktach antybakteryjnych zastosowaliśmy niezwykle skuteczny, opatentowany składnik – srebro, dodatkowo o właściwościach pielęgnacyjnych.

Dzięki działaniu srebra oraz pozostałych składników (ekstraktu z aloesu, wierzby i olejku z drzewa herbacianego) udało nam się stworzyć produkty, które działają antybakteryjnie i dodatkowo pielęgnują skórę.

Co wyróżnia Hygienic Line:

  • zawartość jonów srebra (stosowanych w usuwaniu bakterii i wirusów oraz w preparatach
    na rany, dzięki srebru preparaty działają od razuszybko),
  • produkty do dezynfekcji rąk z wysoką zawartością alkoholu,
  • produkty o działaniu antybakteryjnym nie tylko  do rąk, ale również do twarzy,
  • skuteczne działanie antybakteryjne potwierdzone badaniami.

Hygienic Line Antybakteryjny żel do rąk na bazie alkoholu 200 ml

https://ava-laboratorium.pl/sklep/dermokosmetyki/hygienic-line-antybakteryjny-zel-do-rak-na-bazie-alkoholu-200-ml/

Skuteczny żel do rąk na bazie alkoholu etylowego. Redukuje bakterie. Niezastąpiony w domu i w pracy. Oczyszcza dłonie bez użycia wody. Jony aktywnego srebra działają przeciwko drobnoustrojom chorobotwórczym. Aloes, rumianek i gliceryna zapobiegają przesuszeniu skóry, działają łagodząco. Żel zwiększa higienę rąk i nawilża.

Moja opinia: Żel także występuje w mniejszej pojemności 50 ml, którą posiadam. Uważam, ze jest idealny i poręczny do noszenia w torebce, aczkolwiek trzeba uważać, aby wieczko nie uległo otwarciu. Ma przyjemny zapach, nie drażniący, dobrze rozprowadza się na skórze. Nie przesusza dłoni, zostawia taką przyjemną satynową powłoczkę. Polecam, aby mieć taką mini wersję zawsze przy sobie!

Hygienic Line Antybakteryjny tonik do twarzy

Ava Laboratorium Hygienic Line Face Toner - Antybakteryjny tonik ...

 

 

https://ava-laboratorium.pl/sklep/dermokosmetyki/hygienic-line-antybakteryjny-tonik-do-twarzy/

Delikatny dla skóry, bezwzględny dla bakterii tonik do twarzy. Przywraca naturalną równowagę hydrolipidową skóry. Nowoczesna Technologia PURE oparta na aktywnych jonach srebra zapewnia szerokie spektrum działania antybakteryjnego. Kompleks roślinny złożony z olejku z drzewa herbacianego i ekstraktu z kory wierzby wzbogacony w pochodne salicylowe redukuje drobnoustroje chorobotwórcze, a aloes i kwas hialuronowy pozwalają skórze zachować optymalny stopień nawilżenia.

Moja opinia: Tonik jest faktycznie bardzo delikatny, łagodny, obawiałam się, że taki antybakteryjny produkt może wysuszać skórę. Odkąd używam zauważyłam, że na skórze mniej jest jakichś krostek, wygląda na rozjaśnioną, jest oczyszczona. Tonik nie wysusza skóry, ale dobrze oczyszcza. Myślę, że bardzo dobry będzie także dla osób stale borykających się z trądzikiem. Polecam!

Hygienic Line Antybakteryjny żel do mycia rąk 200 ml

https://ava-laboratorium.pl/sklep/dermokosmetyki/hygienic-line-antybakteryjny-zel-do-mycia-rak/

Żel do mycia rąk o antybakteryjnym działaniu. Opatentowana technologia PURE, oparta na aktywnych jonach srebra szybko i skutecznie redukuje chorobotwórcze bakterie. Kompleks ekstraktu z wierzby i olejku z drzewa herbacianego w połączeniu z pochodnymi salicylowymi, hamuje rozwój drobnoustrojów. Ekstrakty z aloesu i rumianku chronią skórę przed wysuszeniem, łagodzą i regenerują.

Polecany do codziennego stosowania, również przez osoby nietolerujące tradycyjnych środków myjących.

Moja opinia: Produkt ma postać przyjemnego żelu, który dobrze się pieni. Oczyszcza, nie wysusza, pozostawia skórę miękką w dotyku. Ma przyjemny taki higieniczno-świezy zapach. Jedyne co mi się tu nie do końca spodobało to opakowanie. Do mycia rak wolałabym coś z pompką, co jest bezpieczniejsze, bo można wtedy łokciem nacisnąć pompkę.

Hygienic Line Antybakteryjny żel do mycia twarzy

https://ava-laboratorium.pl/sklep/dermokosmetyki/hygienic-line-antybakteryjny-zel-do-mycia-twarzy/

Skuteczny żel do mycia twarzy, bezwzględny dla bakterii i innych zanieczyszczeń. Technologia PURE z aktywnymi jonami srebra wykazuje antybakteryjne działanie. Synergiczna mieszanka ekstraktu z wierzby i olejku z drzewa herbacianego wzbogacona o pochodne salicylowe głęboko oczyszcza, redukuje chorobotwórcze drobnoustroje, a ekstrakty z aloesu i rumianku łagodzą podrażnienia i optymalnie nawilżają skórę. Polecany jest do codziennego mycia, również osobom nietolerującym zwykłych środków myjących.

Moja opinia: Jest to zdecydowanie mój ulubieniec w całej serii. Może dlatego, że lubię dobrze oczyszczoną skórę bez odczucia wysuszenia, takiej skrzypiącej nieprzyjemnie skóry. Po tym żelu cera jest gładka, miękka, nawilżona. Zapewne jest to zasługa ekstraktu z aloesu. Produkt bardzo dobrze się pieni, więc będzie także wydajny. Polecam!