Bronowicka Spiżarnia

Dlaczego warto odwiedzić Bronowicka Spiżarnię? W dzisiejszych czasach konsumpcji doświadczamy sami, jak konserwanty, zawarte w żywności mogą szkodzić zdrowiu. Dlatego właśnie powstała idea firmu Bronowicka Spiżarnia, sklepy stacjonarne oraz sklep internetowy.

Na początek producent o sobie:

https://www.bronowickaspizarnia.pl/o-spizarni

“W ofercie Bronowickiej Spiżarni znajdziecie tylko produkty ze sprawdzonym składem. Dzięki temu możemy być pewni, że żywność, którą oferujemy, wolna jest od szkodliwej chemii, wszechobecnej w ofercie innych sklepów. Codziennie zadajemy sobie trud, aby z bogatego rynku wybrać dla naszych Klientów tylko to, co nie zaszkodzi ich zdrowiu.

“Oferujemy zarówno składniki codziennej diety, jak i produkty specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Wśród nich chleb z własnej rzemieślniczej piekarni Bardzo Dobry Chleb, duży wybór mąk i makaronów, produkty bezglutenowe i wegańskie, wędliny bez konserwantów*, sery kozie i owcze, nabiał ekologiczny, miody, oleje tłoczone na zimno, przetwory z warzyw i owoców, dania gotowe, zdrowe słodycze, ekologiczne mięso i żywność dla niemowląt. Sprowadzamy także warzywa i owoce z certyfikatem BIO oraz z lokalnych, znanych nam gospodarstw. Ofertę Bronowickiej Spiżarni wzbogacają naturalne kosmetyki, ekologiczne środki czystości oraz wybrane suplementy pochodzenia naturalnego.

Współpracujemy z niewielkimi firmami, lokalnymi rolnikami i hodowcami, ponieważ zależy nam nie na ilości, ale przede wszystkim na jakości produktów, które sprowadzamy do sklepu. Wiele produktów wolimy zamowić specjalnie dla naszych Klientów niż zaopatrywać się w palety jedzenia długoterminowego, które ostatecznie się zmarnuje. Hołdujemy zasadzie #zerowaste, nie wyrzucamy jedzenia, tylko staramy się je kreatywnie zagospodarować.

Współpracujemy także z wykfalifikowanymi dietetykami i doradcami żywieniowymi, a nasi sprzedawcy skutecznie pomogą w wyborze produktów odpowiednich do najbardziej wyszukanej diety.

*Wędliny w naszej ofercie mają dodatek soli peklowej, zawierającej azotyn sodu”.

Poniżej chciałabym przedstawić kilka niezwykle popisowych produktów z oferty Bronowickiej Spiżarnii, które są godne uwagi:-)

Czekolada ciemna z pomarańczami 85 g – Cortez-Bronowicka Spiżarnia

product

https://www.bronowickaspizarniasklep.pl/produkt/slodycze/czekolada-ciemna-z-pomaranczami-85-g-cortez-bronowicka-spizarnia-5902273801269

Od lat jestem wielką fanką czekolady gorzkiej z posmakami pomarańczy, więc bardzo zainteresował mnie ten ciekawie wyglądający produkt. Same cząstki pomarańczy są kruche, delikatne. Czekolada ma doskonały smak, jeśli poszukujecie prawdziwie wartościowych ciemnych czekolad ale z ciekawymi dodatkami to jest to idealny wybór!

Czekolada mleczna z malinami i jagodami 85g – Bronowicka Spiżarnia

product

https://www.bronowickaspizarniasklep.pl/produkt/slodycze/czekolada-mleczna-z-malinami-i-jagodami-85g-bronowicka-spi%C5%BCarnia-5902273800422

Jeśli ktoś lubi smak malin to ta czekolada jest stworzona dla niego. Ja tutaj bowiem wyczuwam idealny smak malin. Czekolada mleczna jest idealnie słodka, czyli niezbyt słodka, bardzo dobrze komponuje się z nieco kwaskowymi owocami. Świetny produkt, jeśli sięgamy po czekolady mleczne, warto wybierać te zdrowsze opcje z owocami!

Granola – Saszetka Doy Pack Paleo 360g – MALU

product
https://www.bronowickaspizarniasklep.pl/produkt/produkty-sypkie/granola-saszetka-doy-pack-paleo-360g-malu-0190128140137

Ta granola mnie urzekła! Uwielbiam ją jeść na śniadanie. Jest przepełniona mnóstwem świetnych nasion, zdrowych orzechów. Bardzo apetyczna, a jednocześnie syci na wiele godzin. Cudowny produkt. Polecam!

Naturalne masło fistaszkowe 500g – Orzechownia

product

https://www.bronowickaspizarniasklep.pl/produkt/pasty-do-smarowania/naturalne-mas%C5%82o-fistaszkowe500g–orzechownia-5903268059085

Masło jest idealnie orzechowe, czuć naturę w smaku. Mocno kremowe, dobrze rozprowadza się na pieczywie, gofrach. Bardzo dobry skład sprawia, ze jest idealne dla osób na diecie.

 

Panetton 300g – Consonni

producthttps://www.bronowickaspizarniasklep.pl/produkt/slodycze/panetton-300g-consonni-5900822501011

Ciasto jest niezwykle puszyste, miękkie, właściwie rozpływa się w ustach. Pełno smacznych bakalii czyni jego smak niepowtarzalnym. Idealne nawet na śniadanie bo nie jest zbyt słodkie.

POLECAM!