Abis tablice – tablice najwyższej jakości

Żyjemy w świecie pełnym napływu informacji, które musimy przetworzyć, zapamiętać i w odpowiedniej chwili wykorzystać. Pamięć ludzka jest zawodna, stąd poszukujemy coraz to nowszych rozwiązań, które pozwolą nam informacyjnie lepiej zorganizować dzień. Dzisiejszy wpis jest zatem poświęcony tablicy. Tablica kiedyś kojarzyła nam się tylko ze szkolną salą. Potem coraz częściej zaczęła być wprowadzana do biurowych pomieszczeń, aż w końcu i dzisiaj coraz częściej można spotkać różne tablice w naszych domach. Są nawet traktowane, jako nieodłączny element wystroju, stąd nie tylko stawia się im wymogi funkcjonalne ale także wysoko stawia się estetyczne poprzeczki.

Dla mnie organizacja różnych aspektów życia i domu na tablicy to szacunek do swojego czasu, energii i efektywności. Oczywiście można mieć zapiski w kalendarzu, czy w telefonie komórkowym, ale trzeba także zaglądać do odpowiednich folderów. Natomiast tablica zlokalizowana w strategicznym punkcie mieszkania np. nad biurkiem przy drzwiach wyjściowych, przy kuchennym stole jest znacznie lepiej dostrzegana wizualnie.

Abis Tablice to tablice wykonane z wysokiej jakości korka portugalskiego w obramowaniu drewnianym, MDF i aluminiowym . W sprzedaży są również tablice suchościeralno-magnetyczne oraz tablice kredowe. Tablice te znakomicie nadają się do biur, urzędów oraz innych instytucji jak również są atrakcyjnym dodatkiem w domu.

Producent także na życzenie może wytworzyć tablice o niestandardowych wymiarach, z nadrukiem reklamowym lub specjalnym kolorem ramki.

Poszukując dobrej tablicy do użytku domowego biura sięgnęłam po te tablice, bo wierzę że dzięki wieloletniemu doświadczeniu przy produkcji tablic, firma może zaoferować swoim klientom produkty o najwyższej jakości, wykonane z należytą starannością i dbałością o każdy szczegół.

https://abistablicesklep.pl/

https://tablicekolorowe.pl/

 

Poniżej przegląd różnego rodzaju tablic ABIS, moim zdaniem najlepszych do użytku domowego.

Tablice korkowe kolorowe

https://tablicekolorowe.pl/pl/c/Tablice-korkowe-kolorowe/50

Tablice korkowe

https://tablicekolorowe.pl/pl/c/Tablice-korkowe/13

Tablice magnetyczne suchościeralne

https://tablicekolorowe.pl/pl/p/Tablica-suchoscieralna-magnetyczna-60×40-rama-aluminiowa/153

Tablice DUO magnetyczno korkowe

https://tablicekolorowe.pl/pl/c/Tablice-DUO-korkowo-magnetyczne/43

 

Tablice DUO piankowo-magnetyczne

https://tablicekolorowe.pl/pl/c/Tablice-DUO-piankowo-magnetyczne/73

Tablice tekstylne

https://tablicekolorowe.pl/pl/c/Tablice-tekstylne/38

 

A teraz czas ma tablice ABIS, które wybrałam do mojego domowego biura. Co mnie do nich przekonało to bardzo zachęcający opis producenta:

“Tablice perforowane zostały wykonane z kolorowej, perforowanej, czyli posiadającej liczne otwory, blachy.  Do powieszenia czegoś na takim materiale można używać pinezek lub też magnesów, bo blacha posiada magnetyczne właściwości. Tablice perforowane mają coraz więcej fanów – szczególnie wśród osób, które szukają alternatywy dla tablic korkowych. Modele z perforowanej blachy wyglądają nowocześnie, dzięki temu pasują do minimalistycznych mieszkań lub modnie urządzonych biur w industrialnym stylu”.

https://tablicekolorowe.pl/pl/c/Tablice-magnetyczne-perforowane/42

Tablice perforowane występują w dwóch wersjach:

 • tablice perforowane w ramie MDF (srebrnej , białej lub czarnej),
 • tablice perforowane w ramie aluminiowej.Poza ramami do wyboru, tablice perforowane są również dostępne w 3 różnych wielkościach: najmniejsze w formacie 60×45, średniej wielkości 90×60, największe 120×90, a także w 6 kolorach:
  • czerwonym,
  • niebieskim,
  • zielonym,
  • żółtym,
  • szarym,
  • białym.Tablice perforowane mogę być używane w bardzo zbliżonych sytuacjach jak tablice korkowe. Wiele zależy od osobistych preferencji, czy uczeń, korepetytor lub szkoleniowiec woli pracować na naturalnym korku czy perforowanej blasze. Tablicę perforowaną można powiesić w:
   • gabinecie,
   • kuchni,
   • pokoju dziecka lub nastolatka,
   • pokoju szkoleniowym,
   • sali szkolnej, przedszkolnej lub uniwersyteckiej,
   • pomieszczeniu, gdzie chcemy zaprezentować magnesy z podróży.

 

Tablice perforowane ABIS urzekły mnie swoim niezwykle estetycznym wyglądem. Są wykonanie świetnie, zarówno sama tablica, ale przede wszystkim rama jest idealna, tablica bardzo dobrze przystaje do ściany. Nie ma tu miejsca na jakiekolwiek krzywizny czy nierówności. Powierzchnia także nie niszczy się w trakcie używania. Montaż tablicy jest bardzo łatwy.

Kolejna kwestia, to zgodzę się z producentem, że tablice są idealne do minimalistycznych mieszkań. Mój rozmiar średni 90×60, który szczególnie polecam bardzo ładnie wpasowuje się w małą powierzchnię pokoju. Dzięki temu, że tablice wyglądają delikatnie, nie są zbyt grube. Posiadam wersje biała w oprawie MDF oraz szarą w oprawie aluminiowej. Obie wyglądają świetnie, choć uważam, że wersja pierwsza jest stworzona dla kobiety, dziewczynki, szczególnie jeśli wystrój pokoju jest utrzymany w bieli.

Względy wykonania i estetyki tych tablic są na najwyższym poziomie, a jak wygląda jej funkcjonalność?

Otóż na tablicy można używać zarówno pinezki, jak i magnesy. Mi zdecydowanie łatwiej, wygodniej i przede wszystkim szybciej używa się magnesów. Zauważyłam, że pinezki trafiają na niemały opór przy próbie ich wbicia. Natomiast magnesy działają bez zarzutu! Na tablicę, co ciekawe można też zawieszać swoje magnesy pamiątkowe przywiezione z różnych wakacji.

Ta tablica to dla mnie świetne rozwiązanie bo mogę w każdej chwili przypiąć ważną informację, ale także rozwieść np. jakiś większy plan działania. To świetne rozwiązanie dla osób uczących się, gdzie pewne informację można przyswoić dzięki częstemu spoglądaniu na tablice.

Reasumując, polecam każdemu tablice Abis po naprawdę można lepiej zorganizować swój dzień, wręcz podnieść jakość życia poprzez wizualizację celów i pełne do nich dążenie:-)