BRACCATTA – MOC PIĘKNA

Każda kobieta pragnie mieć w swojej kolekcji piękną i niezwykłą biżuterię. Elegancką, dodającą kobiecości, wzbudzającą zachwyt otoczenia. W poszukiwaniu takiej biżuterii natrafiłam na producenta BRACCATTA.

https://braccatta.com/

 

BRACCATTA – MOC PIĘKNA
Poniżej opis i zdjęcia pięknej biżuterii BRACCATTA, która skradła moje serce. Uwielbiam  tę biżuterię, bo w sposób subtelny ale nadal bardzo elegancki podkreśla piękno.
Moja opinia:

Biżuterię BRACCATTA otrzymujemy pięknie zapakowaną, więc jest to biżuteria idealna, aby sprawić komuś naprawdę przemiły i jednocześnie ekskluzywny.

Biżuteria BRACCATTA urzekła mnie swoją subtelnością i unikalnością. Kolczyki serduszka pokazane powyżej są moimi faworytami. Delikatne ale jednocześnie zwracają uwagę otoczenia. Taki model delikatnych serduszek jest bardzo spokojny i pasuje do wielu stylizacji. Moim zdaniem to kolczyki, które dodają ultra-kobiecego wdzięku! Uwielbiam takie sposoby na podkreślenie piękna.

Kolczyki z rubinami to dla mnie taka odmiana od klasyki. Kamienie maja regularne kształty, lekko zaokrąglone, są bardzo malutkie. Kolor rubinu jest śliczny, to róż przełamany malinową czerwienia.

Coś odmiennego od typowego srebra, złota, czy perełki. Te kolczyki to dla mnie kwintesencją subtelności w biżuterii. Takie  różowe naturalne kamienie w srebrze wyglądają uroczo. Zdecydowanie dla osób, które cenią minimalistyczny design. Szczególnie ślicznie połyskują w słońcu!

To, jak ślicznie zdobią twarz, jaka mają ładną formę jest niezwykłe. Świetne  zarówno na co dzień, do biura, ale także na eleganckie wyjście do restauracji, na ważne spotkanie. Szczerze polecam!

Biżuteria BRACCATTA wykonana jest także z największą starannością, srebro jest bardzo solidnie wypolerowane, jasne i przyjemnie lśni szczególnie w sztucznym czy słonecznym świetle. Nie zdejmuję biżuterii do kąpieli, mimo to wygląda jak nowa i nie uczula, szczególnie kolczyki.

Polecam!