Daszek przeciwsłoneczny BOHOswing

Latem ochrona przeciwsłoneczna staje się jednym z ważnych punktów codziennej pielęgnacji skóry. Nie tylko bowiem liczy się dokładnie oczyszczać skórę i nakładać dobre produkty przeciwstarzeniowe, ale także należy zwrócić uwagę na ochronę skory przed niekorzystnymi warunkami środowiskowymi. Uważam jednak, że jeszcze daleko przed filtrami najlepszą ochroną twarzy przed nadmiernym słońcem jest nakrycie głowy. Należy pamiętać, że filtr powinniśmy nakładać NA CZYSTĄ SKÓRĘ minimum co 2 godziny, a ciężko tego dokonać, jeśli akurat przebywamy na długim spacerze, czy w plenerze.

Istnieje kilka typów nakryć na głowę, wśród których prym wiodą kapelusze oraz czapki z daszkiem. Kapelusze letnie uwielbiam, pozwalają faktycznie zadbać o ochronę twarzy – oczywiście, jeśli są z szerokim rondem. Czapki z daszkiem to z kolei bardziej komfortowa propozycja, ale nie do końca chronią twarz dostatecznie.

Jak zatem połączyć komfort czapki z dobrą ochroną kapelusza? Otóż świetnym rozwiązaniem są daszki przeciwsłoneczne!  Są coraz bardziej popularne, wykonane z różnym materiałów, w bogatej palecie barw, więc można dobrać swój daszek idealnie do stylizacji.

Ja postawiłam na daszek wykonany z naturalnego rattanu, który to materiał uwielbiam w letnich dodatkach. Swój piękny model odnalazłam w ofercie firmy BOHOswing.

Na początek kilka słów producenta o sobie:

https://bohoswing.com/o-nas/

“BOHO Swing powstało z fascynacji naturalnym pięknem rzemiosła z całego świata. Chęcią dzielenia się wnętrzarską swobodą i wolnością twórczą, współgrającą z buntowniczą pewnością siebie. Znajdziesz tu, unikatowe, ręcznie robione rzeczy napełnione duszą bohemy współgrające w harmonii z każdym domem i stylem.

W dzisiejszym pędzie życia Boho Swing chce docenić i pokazać siłę natury w Twoim domu i garderobie tworząc poczucie harmonii i wewnętrznego spokoju.

Jeżdżąc po świecie wyszukujemy lokalnego rzemiosła i doceniamy rękodzieło zapomnianych już technik sztuki. W ten sposób powstała kolekcja Boho Swing, która współpracuje z rzemieślnikami z całego świata, robiącymi unikatowe produkty, napełnione duszą, przy użyciu wyłącznie naturalnych materiałów.

Jeśli masz ochotę ocieplić swoje otoczenie, cieszyć się pięknem naturalnych produktów, to jesteś we właściwym miejscu! Teraz pozwól by kreatywność naszych artystów zainspirowała Cię do zmian”.

Daszki przeciwsłoneczne występują w odcieniach klasycznego naturalnego rattanu, ciemnego brązu oraz czerni.

https://bohoswing.com/produkt/daszek-przeciwsloneczny-naturalny-ratan/

https://bohoswing.com/produkt/naturalny-daszek/

https://bohoswing.com/produkt/daszek-przeciwsloneczny-czarny/

Ręcznie robiony daszek z ekologicznego ratanu, od wewnątrz wyłożony 100% bawełną. Dzięki elastycznej gumce z tyłu idealnie dopasowuje się do każdej głowy.

Daszek przeciwsłoneczny firmy BOHOswing to niezwykle funkcjonalny dodatek, który sprawdza się wtedy, gdy potrzebujemy komfortu, ale nie chcemy nosząc czapkę z daszkiem rezygnować z właściwej pełnej ochrony twarzy. Bardzo duży rozmiar daszka, sprawia, że lepiej okala twarz dając przyjemny cień. Rattan jest gruby, sztywny, a sam daszek tak cudownie wyprofilowany, że jest lepszy, niż ronda w dużych kapeluszach, które potrafią się zaginać.

Mój odcień to naturalny rattan, jest to kolor najbardziej uniwersalny do każdego letniego ubioru i na każdą okazję. Od środka ma wszytą miękką bawełnę, a więc jest miękki dla skory głowy, która się nie poci z taką “podszewką”. Świetnym rozwiązaniem jest wszyta szeroka gumka pozwalająca na dopasowanie daszka do rozmiaru głowy.

Daszek przeciwsłoneczny świetnie chroni oczywiście oczy i to na tyle, ze można zrezygnować z okularów przeciwsłonecznych i cieszyć się pięknymi barwami lata bez fałszowania odcieniami szkła:-)

Polecam!