Papierniczeni.pl – ekskluzywne narzędzia piśmiennicze

Wysokiej jakości, komfortowe i estetyczne narzędzia piśmiennicze z pewnością sprawiają, że praca biurowa, czy też przy tzw. papierach jest przyjemniejsza.  Sklep Papierniczeni.pl odpowiada na coraz to bardziej rosnące potrzeby konsumentów. Jest to sklep oferujący artykuły od zeszytów, plannerów, kalendarzy poprzez przybory do pisania, a skończywszy na kopertach ozdobnych i albumach na zdjęcia. W dzisiejszym wpisie skupimy się na artykułach piśmienniczych.

Na początek sklep internetowy Papierniczeni.pl o sobie.

https://papierniczeni.pl/strona/o-nas

“Jesteśmy Papierniczeni, ale co to właściwie znaczy? Chcemy podzielić się naszą pasją do papieru! Stąd narodził się pomysł na Papierniczonych – ludzi zwariowanych na punkcie papieru. W dobie nowych technologii i wszechobecnych ekranów, my lubimy sięgać do obiektów analogowych. Dotykać papieru, pisać po nim i odkrywać jego potencjał na nowo. 

Przeprowadzamy staranną selekcję, aby przedmioty dostępne w naszym sklepie były pięknie wykonane, miały ciekawy design i były funkcjonalne – wszystko dla codziennej przyjemności i wygody użytkowania.

Chcemy, żeby korzystanie z naszych notesów pomagało w codziennych sprawach, a odręczne pisanie dostarczało pozytywnych doznań”.

PIÓRO KAWECO SKYLINE SPORT

Pióro Skyline Sport - rude, Kaweco, design sklep papierniczy, domowe biuro

https://papierniczeni.pl/kategoria/piora-wieczne/pioro-kaweco-skyline-sport-rude

Kaweco to niemiecka firma, która działa od 1883 roku i jest jednym z najstarszych producentów przyborów do pisania. Pióra, długopisy i ołówki Kaweco czerpią z tradycji, ale jednocześnie są innowacyjne świetnie zaprojektowane.

Linia SPORT powstała już w 1911. Charakterystyczne, krótkie, kieszonkowe pióra, które można wszędzie zabrać. Ponadczasowe i na luzie. Kultowy kształt korpusu o przekroju ośmiokąta jest rozpoznawalny od lat na całym świecie i kontynuowany przez projektantów firmy przez kolejne dekady. Zamknięte pióro ma długość zaledwie 10,5 cm, ale po otwarciu i przełożeniu zatyczki zyskuje rozmiar standardowego, wygodnego pióra.

Pióro Kaweco Frosted Sport - turkusowe, Kaweco, design sklep papierniczy, domowe biuro

https://papierniczeni.pl/kategoria/piora-wieczne/pioro-kaweco-frosted-sport-turkusowe

Pióro Kaweco Frosted Sport - żółte, Kaweco, design sklep papierniczy, domowe biuro

https://papierniczeni.pl/kategoria/piora-wieczne/pioro-kaweco-frosted-sport-zolte

PIÓRO KULKOWE KAWECO SKYLINE SPORT

Pióro kulkowe Skyline Sport - mecchiato, Kaweco, design sklep papierniczy, domowe biuro

https://papierniczeni.pl/kategoria/piora-kulkowe/pioro-kulkowe-kaweco-skyline-sport-macchiato

Pióro kulkowe Frosted Sport - różowe, Kaweco, design sklep papierniczy, domowe biuro

https://papierniczeni.pl/kategoria/piora-kulkowe/pioro-kulkowe-kaweco-frosted-sport-rozowe

Pióro kulkowe Skyline Sport - miętowe, Kaweco, design sklep papierniczy, domowe biuro

https://papierniczeni.pl/kategoria/piora-kulkowe/pioro-kulkowe-kaweco-skyline-sport-mietowe

OŁÓWEK MECHANICZNY KAWECO FROSTED SPORT

Ołówek mechaniczny Frosted Sport - turkusowy, Kaweco, design sklep papierniczy, domowe biuro

https://papierniczeni.pl/kategoria/olowki/olowek-mechaniczny-kaweco-frosted-sport-turkusowy

Ołówek mechaniczny Skyline Sport - szary, Kaweco, design sklep papierniczy, domowe biuro

https://papierniczeni.pl/kategoria/olowki/olowek-mechaniczny-kaweco-skyline-sport-szary

Ołówek mechaniczny Skyline Sport - biały, Kaweco, design sklep papierniczy, domowe biuro

https://papierniczeni.pl/kategoria/olowki/olowek-mechaniczny-kaweco-skyline-sport-bialy

Pióra i ołówki KAWECO Sport łączą w sobie tradycję i nowoczesność. Wyglądają bardzo elegancko ale jednocześnie jest to typ sportowy. Bardzo lekkie, zamknięte zajmują bardzo niewiele miejsca w torebce, ale także zmieszczą się w mniejszej kieszeni.  Co mnie w nich urzekło to ten kształt korpusu o przekroju ośmiokąta, który wygląda nie tylko ciekawie, unikalnie ale jest też bardzo komfortowy w trzymaniu.

Pióro wieczne zapewnia pełną płynność pisania, cienką linie, bez żadnego zalewania, czy kleksów. W sklepie można zaopatrzyć się w zapas nabojów do pióra w pięknym ciemnogranatowym kolorze. Kolorystyka piór i innych akcesoriów KAWECO jest tak przyjemna estetycznie, że każdy może odnaleźć swój ideał. To pióro jest świetnym pomysłem na prezent. Nawet osoby, które nie mają doświadczenia w używaniu wiecznych piór docenią wysoką jego jakość, a więc piękną równą linię. Tusz także bardzo szybko zastyga, więc nie ma obawy o rozmazywania się. Uwielbiam używać to pióro do ważnych notatek w moim planerze.

Pióro kulkowe z kolei to coś dla osób, które cenią sobie wyjątkowa i miękką łatwość pisania. U mnie to pióro sprawdza się idealnie na bardziej śliskim papierze, np. kolorowych karteczkach do notatek. Pisze idealnie bez żadnego przerywania, nie potrzeba dużego nacisku. dla mnie to ideał, który noszę w torebce, w każdej chwili można zrobić pilną notatkę.

Jednak to ołówek mechaniczny okazał się cudownym moim bestsellerem z oferty KAWECO Sport! Ten ołówek w przeciwieństwie do piór nie rozkłada się, pozostaje cały czas krótki (10,7 cm), natomiast niesamowity jest jego komfort! Taki gruby ołówek jest przeciwieństwem zazwyczaj typowych cienkich ołówków automatycznych. Jest też znacznie cięższy niż tradycyjne ołówki i to moim zdaniem zapewnia tak duży komfort jego używania. Ani razu rysik mi się nie złamał, jest świetnie solidnie usadowiony w skuwce. Odcień ołówka, który posiadam to piękna krystaliczna biel. Polecam ten model szczególnie dla kobiety! W sklepie można kupić także rysiki HB firmy KAWECO.

Produkty KAWECO Sport to dla mnie symbol jakości i piękna. Piękne pismo to moim zdaniem nie tylko zasługa piszącego, ale także odpowiedniego narzędzia.

Polecam!