Aviora – zgodnie z naturą

https://www.aviora.pl/pl/c/Swiece-sojowe/15

“Cenisz naturalne rozwiązania przyjazne dla środowiska? Lubisz, gdy w Twoim domu rozchodzi się piękny zapach? Na pewno spodobają Ci się dostępne w naszym sklepie internetowym sojowe świece zapachowe. Ich skład jest niezwykle prosty – to ekologiczny wosk sojowy zmieszany z wybranymi olejkami eterycznymi. Polecamy kilka kompozycji przeznaczonych na różne okazje. Aby pozytywnie rozpocząć nowy dzień, zapal świecę “Świeżość o poranku”, a żeby odegnać negatywną energię, wybierz “Dobre myśli”.

Sojowe świece zapachowe – aromaty, które wpływają na nastrój

W 100% naturalny wosk sojowy to świetna alternatywa dla tradycyjnej parafiny. Zmieszana z nim kompozycja olejków eterycznych w przyjazny dla środowiska sposób odświeży pomieszczenie, w którym umieścisz zapaloną świecę, a dodatkowo stymulować będzie zmysł powonienia, wpływając na Twój nastrój. Chcesz, by mieszkanie stało się bardziej przytulne? A może chcesz się odprężyć i otulić kocem, gdy za oknem pada ulewny deszcz? Wybierz “Czekoladowe espresso” – zapachową świecę sojową o aromacie świeżej kawy z domieszką gorzkiej czekolady.

Naturalne świece zapachowe z woskiem sojowym

Rozpocznij nowy dzień nową energią. Aby zrealizować wszystkie ambitne plany opracowane poprzedniego wieczoru, warto odpowiednio ukierunkować nastrój oraz myśli. Rozpal sojową świecę zapachową “Świeżość o poranku” i z uśmiechem na ustach podejmij się wyzwań, jakie na Ciebie czekają. Kompozycja olejków eterycznych z bergamotki, cytryny i eukaliptusa pozwoli Ci poczuć się rześko, niczym na spacerze po łące o wschodzie słońca. Sprawdź wszystkie dostępne w naszym sklepie ekologiczne świece sojowe w eleganckich szklanych słoikach!

Świece sojowe z naturalnymi olejkami zapachowymi

Czujesz stres, zmęczenie, a może zdenerwowanie lub frustrację? Odgoń wszystkie negatywne emocje korzystając z domowej aromaterapii. W naszym sklepie internetowym znajdziesz zapachową świecę sojową o odświeżającym i kojącym aromacie lawendy oraz cytryny. Wszystkie świeczki przeznaczone są do pomieszczeń o maksymalnej powierzchni 30m2, a czas ich palenia wynosi 25 godzin. Słoik po ekologicznym wosku sojowym z olejkami eterycznymi wykorzystaj na przykład do przechowywania różnych drobiazgów. Zapraszamy na zakupy!

EGZOTYCZNA NOC – świeca sojowa

https://www.aviora.pl/pl/p/-EGZOTYCZNA-NOC-swieca-sojowa-/84

Wykonana ze 100% naturalnego wosku sojowego świeca, przeznaczona do wnętrz.

Dominujący zapach ylang-ylang i róży doskonale wypełnia pomieszczenia przyjemnym i pobudzającym aromatem.

Świeca znajduje się w szklanym, brązowym słoiku. Otula zapachem pomieszczenia do 30m².

Czas palenia ok. 25 godzin.

Szklany słoik po całkowitym wypaleniu świecy można wykorzystać na różnego rodzaju drobiazgi znajdujące się w domu.

Pojemność 120 ml

Skład: naturalny wosk sojowy, olejki eteryczne: ylang-ylang, róża, drzewo sandałowe, pomarańcza

Moja opinia:

W tej świecy na pierwszym planie wyczuwam zapach herbacianych róż, taki, który już nie spotkamy w kwiaciarniach ale pamiętam z dawnych letnich ogrodów. Dominujący jest tu tez ylang-ylang, stąd jest to moim zdaniem zapach z kategorii ciężkich, aczkolwiek na lato, raczej nie na zimę. Nazwa zapachu “Egzotyczna noc” oddaje jego ideę, jest mocno aromatyczny, tajemniczy, głęboki. Na pewno nie jest to zapach na relaks przy książce, czy przy ulubionym filmie. Ale stworzony na spotkania towarzyskie, szczególnie na randkę:-)

 

CZEKOLADOWE ESPRESSO – świeca sojowa

https://www.aviora.pl/CZEKOLADOWE-ESPRESSO-swieca-sojowa-/39.html

Sojowa świeca “Czekoladowe Espresso”

Wykonana ze 100% naturalnego wosku sojowego świeca przeznaczona do wnętrz. Zachwyca ona zapachem świeżej kawy z domieszka gorzkiej czekolady.

Świeca znajduje się w szklanym, brązowym słoiku. Otula zapachem pomieszczenia do 30m².

Czas palenia ok. 25 godzin.

Szklany słoik po całkowitym wypaleniu świecy można wykorzystać na różnego rodzaju drobiazgi znajdujące się w domu.

Pojemność: 120 ml

Skład: naturalny wosk sojowy, kompozycje zapachowe:kawa, czekolada

 

Moja opinia:

Świeca czekoladowe espresso zachwyciła mnie cudownie naturalnym aromatem świeżo palonej kawy z dodatkiem czekolady. Producent mówi tutaj o gorzkiej czekoladzie, aczkolwiek ja wyczuwam bardziej mleczną, czyli śmietankę, wanilię, a kawa jest w kierunku cappuccino. Jak najbardziej mi to odpowiada jako wielbicielce mlecznej czekolady i kawy z mlekiem wogóle. Cudownie się pali ta świeca, zapach cały czas jest taki naturalny, subtelny, niemęczący. Niesamowicie relaksuje mnie aromat tej świecy, stąd często palę je podczas stresujących poranków, bo wiem że dobrze nastroi na cały dzień.