La Mania Home – Miłość do domu

Dom to takie miejsce, gdzie każdy z nas chce się poczuć przytulnie. Wreszcie po tym ciężkim, pełnym zgiełku i zabiegania dniu pragniemy powrócić do miejsca, gdzie możemy uspokoić emocje. Jakiś czas temu moja uwagę skupiła marka La Mania. Marka ta hołduje dodatkom do domu, które przynoszą czułość, troskę, radość i miłość. Łączą klasyczny wymiar z nowoczesnym, prostotę z odwagą. Według założeń producenta dom powinien wibrować pozytywną energią i przynosić pozytywne relację z najbliższymi. Całkowicie się z tym zgadzam zwłaszcza w obecnych czasach, gdzie nasze domy stały się niejako naszą bezpieczną oazą.

Na początek producent o sobie:

https://lamaniahome.com/o-nas

“Miłość do mody jest fundamentem La Manii; miłość do domu – La Manii Home. Obie te marki stworzyła Joanna Przetakiewicz wraz z synem Aleksandrem. Jej uwielbienie do tworzenia wyjątkowej atmosfery w ich domu i przywiązanie do detalu były inspiracją do powołania do życia Concept Store LA MANIA HOME.

W Concept Store LA MANIA HOME wierzymy, że wnętrza, tak jak moda, wyrażają charakter człowieka i inspirują do działania. Dlatego oferujemy produkty, o których śmiało możemy powiedzieć, że są nie tylko najwyższej jakości, ale również łączą ponadczasową klasykę z awangardą”.

 

Mięsiste, ciepłe koce La Mania Home zrobione z najwyższej jakości materiałów o ciekawej strukturze i w neutralnych kolorach. Wyglądają pięknie zarówno jako pled, jak i narzucone niedbale na ramiona w trakcie garden party.

Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony producenta.

Koc Lari St. Tropez

Koc Lari St. Tropez to przytulne nakrycie otulające Cię przyjemnością. Nasz kultowy model Lari występuje tym razem w kolorowej odsłonie: czarno-biały wzór ozdobiony jest żółtym pasem oraz logiem La Mania. Wyjątkowo miły w dotyku, ciepły i łatwy w czyszczeniu. Koc całoroczny – idealnie sprawdzi się jako okrycie w chłodne letnie wieczory na tarasie czy w ogrodzie lub jako miękka narzuta na meble ogrodowe.

Koc Lari St. Tropez

https://lamaniahome.com/koc-lari-st-tropez

Koc Lari Zigzag

Koc Lari Zigzag to przytulne nakrycie otulające Cię przyjemnością. Wzór w czarno-biały zygzak z logiem La Mania to esencja naszej marki przeniesiona na wyjątkowo miękki w dotyku materiał. Przyjemny i ciepły, doda Twojemu wnętrzu harmonii. Koc całoroczny – idealnie sprawdza się w czasie długich, zimowych wieczorów, ale również latem, w trakcie garden party na tarasie czy w ogrodzie.

https://lamaniahome.com/koc-lari-zigzag

Koc Lari Chessboard

Koc Lari Chessboard to przytulne nakrycie otulające Cię przyjemnością. Wzór w czarno-białą szachownicę z logiem La Mania to esencja naszej marki przeniesiona na wyjątkowo miękki w dotyku materiał. Przyjemny i ciepły, doda Twojemu wnętrzu harmonii. Koc całoroczny – idealnie sprawdza się w czasie długich, zimowych wieczorów, ale również latem, w trakcie garden party na tarasie czy w ogrodzie.

Koc Lari Grey

Koc Lari Grey

https://lamaniahome.com/koc-150×200-lari-grey

Pojęcie chłodu jest nam zupełnie obce. Już samo wyobrażenie otulenia się tym niezwykle miękkim kocem sprawia, że czujemy ciepło. Czujesz i Ty? To jak podróż Alicji w Krainę Czarów – w wyobraźni wszystko jest możliwe. A wyobrażeniom właśnie sprzyjają niezwykle długie, jesienne wieczory i asortyment, jaki z myślą o nich powstał w Domu La Manii.

Wyprodukowano w Polsce.

Koc Lari Grey, który posiadam jest niezwykle miękki, wręcz mam wrażenie w dotyku puszku o aksamitnym wykończeniu. Ale jednocześnie ten koc jest gęsto utkany, gruby, a więc niesamowicie funkcjonalny. Zaskoczyło mnie to, ile ciepła potrafi oddać, stworzony zwłaszcza na sezon jesienno-zimowy.  Design jest bardzo nowoczesny, z jednej strony to stonowana szarość, druga część to elegancka czerń. Uważam, że jest stworzony do bardziej nowoczesnych formuł wnętrz, aczkolwiek może też stanowić miłą odmianę dla klasycznego wystroju wnętrza.

Świetny jakościowo, nie traci swojej formy, materia solidny, gruby, jednocześnie skora oddycha, ciało nie poci się nawet latem.

Polecam!