NIUMI – biżuteria, która upiększa kobietę!

Każda kobieta pragnie mieć w swojej kolekcji piękną i niezwykłą biżuterię. Elegancką, dodającą kobiecości, wzbudzającą zachwyt otoczenia. W poszukiwaniu takiej biżuterii natrafiłam na producenta NIUMI.

https://niumijewellery.com/

Jeśli chodzi o biżuterię to zdecydowanie nie jestem przysłowiową sroką. Cenię sobie delikatne elementy biżuterii, które dodają subtelnego kobiecego uroku, takie które zdobią w sposób tajemniczy i oryginalny.

W ofercie Niumi wyróżnia się szczególnie biżuteria z perłami. Sam producent pięknie opisuje te naturalne kamienie:

“Perły symbolizują szczerość, uczciwość, niewinność, mądrość i czystość, więc od lat powiązane są z kobietą.

Perły to niezwykłe ozdoby, które nie tylko dodają blasku i podkreślają piękno, ale również pomagają w pogłębieniu poczucia własnej wartości i samoakceptacji. Pozwalają odkryć lub zaszczepić w sobie poczucie kobiecości i godności. Ich niezwykła moc potrafi sprawić, że kobieta czuje się piękna, spokojna i doceniona.

Perły, a w szczególności bransoletka boho z perłami mają działanie ochronne. Pomagają również docenić życie i cieszyć się nim i czerpać z niego pełnymi garściami. W przeszłości perły stosowano do ochrony przed złym spojrzeniem. Były również pomocne w przewidywaniu przyszłości. Legenda głosi, że perły zrodziły się z kropelek rosy napełnionych światłem księżyca”

Ja kocham perły w biżuterii od lat. Ale koniecznie w kolorze ecru i takie oto cudowności odnalazłam w NIUMI!

Kolczyki Perlato

Kolczyki Perlato złote próba 375

https://niumijewellery.com/produkt/kolczyki-perlato/

Kolczyki perlato  pochodzią z kolekcji Ślubnej.

Perły w kolorze ecru połączone na zmianę z lśniącymi koralikami ze złota, które pięknie zdobią uszy.

Styl ten  jest obecnie jednym z najgorętszych trendów ślubnych, wiec  idealnym dodatkiem mogą być kolczyki perlato aby podkreślić styl.

Moja opinia:

Jeśli ktoś kocha perły to będzie urzeczony tymi kolczykami. Są one bowiem kwintesencją piękna i kobiecości pereł. Są delikatne ale jednocześnie zwracają uwagę otoczenia. Uwielbiam je za to, jak w sposób bardzo nieoczywisty potrafią podkreślić piękno kobiety. Pochodzą z kolekcji ślubnej natomiast uważam, że także są idealne na każdy uroczysty wieczór, na szczególne okazje. Chociaż nie tylko bo perełki są małe, więc wpiszą się nawet w dzienny trend. Dłuższy łańcuszek na którym są osadzone sprawia, że przy ruchu głową pięknie się poruszają i złote elementy intrygująco połyskują. Koraliki złote nie są gładkie, a ich jakby brokatowa faktura z gładzią pereł czyni efekt fantastycznym. Te kolczyki polecę Paniom, które chcą dodać sobie elementem biżuterii uroczego wdzięku, takiego kobiecego błysku w oku:-)

Naszyjnik Bella

Naszyjnik Bella z perłami złoto próba 375

https://niumijewellery.com/produkt/naszyjnik-bella/

Naszyjnik Bella z perłami z kolekcji Ślubnej.

Perły w kolorze ecru połączone  filigranowym łańcuszkiem ze złota, które dyskretnie zdobią dekolt.

 Są wiec  idealnym dodatkiem aby podkreślić styl i elegancję.

Moja opinia:

Jestem zakochana w tym naszyjniku! To, jak pięknie wygląda na dekolcie ta przeplatanka złotych koraliczków z naturalnymi perłami wygląda oszałamiająco. Ale! Nie tylko, bo jednocześnie jest kobieco, subtelnie, tak minimalistycznie. Naszyjnik nie krzyczy, ale zwraca uwagę i to uwielbiam w biżuterii Niumi. Dodaje blasku urodzie, a nie tylko stanowi element dodatkowy w stylizacji. Naszyjnik jest jeszcze delikatniejszą wersją kolczyków Perlato, natomiast oba elementy w komplecie niesamowicie przyozdabiają twarz. A do tego piękna poniższa bransoletka boho.

Bransoletka Boho z perłami

Bransoletka Boho z perłami złota próba 375

https://niumijewellery.com/produkt/bransoletka-boho-z-perlami/

Bransoletka boho z perłami  pochodzą z kolekcji Ślubnej.

Perły w kolorze kości słoniowej połączone  z dwóch stron łańcuszkiem, które pięknie układają się na nadgarstku.

Styl boho jest obecnie jednym z najgorętszych trendów ślubnych, wiec  idealnym dodatkiem mogą być nasz naszyjnik boho z perłami aby podkreślić styl.

Moja opinia:

Bransoletka boho jest niespotykanie gustowna, piękna. Bardzo kobieca, delikatna, na dłoni wygląda bardzo subtelnie. To bransoletka, którą mogę w sposób bardzo komfortowy nosić bo jest lekka. Taka skromna perłowa bransoletka, daje naprawdę oszałamiający efekt i wzbudza zainteresowanie otoczenia. Dla mnie jest to idealna wersja bransoletki na specjalne okazje. Tu jest bardziej elegancko, ale nadal skromnie i z gustem. Bransoletka jest świetnie wykonana, z największą dbałością o szczegóły. Jestem przekonana, że zakup biżuterii NIUMI to inwestycja na lata, tym bardziej, że produkty są kobiece, klasyczne. Doskonały pomysł na prezent!

Na sam koniec chciałabym przedstawić inną piękną, godną zainteresowania biżuterię NIUMI.

 

Bransoletka Azurro z Kamieniami Naturalnymi

Bransoletki Azurro z kamieniami trrmalin i apatyt złoto 375

https://niumijewellery.com/produkt/bransoletka-azurro-z-kamieniami-naturalnymi/

Kolczyki Ciri z Kamieniem Księżycowym

Kolczyki Ciri z kamieniem księżycowym złoto próba 375

https://niumijewellery.com/produkt/kolczyki-ciri-z-kamieniem-ksiezycowym/

Kolczyki Florina z Apatytem

Kolczyki Florina z apatytem zloto próba 375

https://niumijewellery.com/produkt/kolczyki-florina-z-apatytem/

Naszyjnik z Rubinem

Delikatny naszyjnik z rubinem złoto próba 375

https://niumijewellery.com/produkt/naszyjnik-z-rubinem/

 

Polecam piękną biżuterię NIUMI!