Astratex.pl – piękne dodatki plażowe

Wybierając się na swój wyczekiwany urlop warto nie tylko zabrać ze sobą dobre filtry ochronne ale także stylowe dodatki plażowe. Część z nich stanowi świetne i bardzo praktyczne uzupełnienie letniego wypoczynku, a inne pozostają estetycznym dodatkiem, ale jakże potrzebnym dla dobrego samopoczucia. W dzisiejszym wpisie właśnie o takich dodatkach plażowych, które mogą niesamowicie uprzyjemnić nasz urlop. W ofercie sklepu Astratex.pl znajdziemy szeroki wybór akcesoriów od czołowych producentów dodatków plażowych. Zapraszam do przeglądu!

CZĘŚĆ I – SUKIENKI PLAŻOWE

Sukienka plażowa Anita 2

https://www.astratex.pl/sukienka-plazowa-anita-2/

 

Plażowa sukienka koszulowa Sandra

https://www.astratex.pl/plazowa-sukienka-koszulowa-sandra/

Sukienka plażowa Itaca White

https://www.astratex.pl/sukienka-plazowa-itaca-white/

Sukienka plażowa Vulvano

https://www.astratex.pl/sukienka-plazowa-vulvano/

Sukienka Vulvano urzeka kobiecością i jest moim zdaniem niezwykle romantycznym wydaniem sukienki nie tylko na plażę. Powiedziałabym, że nawet jest to bardziej sukienka kierowana na wieczorne wyjście, na dłuższy spacer. Jest elegancka, szykowna, świetna na letnie party. Bardzo podoba mi się jej kobieca długość za kolano. Ażurkowe  przeszycia dyskretnie są podszyte cienka warstwa lnu. Sukienka wygląda przepięknie i niezwykle komfortowo się ja nosi!

CZĘŚĆ II – TORBY PLAŻOWE

Torba plażowa Soho II

https://www.astratex.pl/torba-plazowa-soho-ii/

Damska torba plażowa Alexia

https://www.astratex.pl/damska-torba-plazowa-alexia/

Gdy mamy już wszystko co niezbędne do wakacyjnego plażowania, warto zadbać o poręczne i ładne spakowanie tego w całość. Z pomocą przychodzi torba plażowa Alexia. Torba jest niesamowicie pojemna, pozwala zabrać ze sobą cały ekwipunek plażowy. Dodatkowo jest usztywniana, więc można bezpiecznie przenosić np. produkty żywnościowe. Miękkie i długie rączki to wielka zaleta tego modelu, co szczególnie docenią Panie noszące sukienki na ramiączkach. Poza tym torba wygląda bardzo wakacyjnie i można ją spokojnie zabrać latem na zakupy. Polecam!

Torba plażowa Pemba Beach

 

https://www.astratex.pl/torba-plazowa-pemba-beach/

 

CZĘŚĆ III – KAPELUSZE PRZECIWSŁONECZNE

Damski kapelusz Solei

https://www.astratex.pl/damski-kapelusz-solei/

Nakrycie głowy to obowiązek w trakcie wakacyjnego opalania. Ochrona włosów i skóry głowy pozwala na uniknięcie przykrych konsekwencji nadmiernego wystawiania się na słońce czego jednak nie szczędzimy sobie podczas urlopu. Stylowym dodatkiem plażowym jest ponadczasowy kapelusz Soleil. Z odpowiednio szerokim rondem pozwala dobrze chronić twarz, jednocześnie jest komfortowy podczas zwiedzania zatłoczonego miasta. Przewiewny materiał – 100% papier pozwala mi nosić kapelusz cały dzień bez pocenia się głowy.

Kapelusz Cubanas 027

https://www.astratex.pl/kapelusz-cubanas-027/

Damski kapelusz Panama

https://www.astratex.pl/damski-kapelusz-panama/