Badumshop.com – ulga dla szyi i kręgosłupa

Poduszka ortopedyczna jest niewątpliwie ulga dla szyi i kręgosłupa. Siedzący tryb życia, spędzanie wielu godzin nad smartfonem lub źle dobrana poduszka – to wszystko może prowadzić do silnych i uciążliwych bólów kręgosłupa. Nic dziwnego, że wielu z nas coraz częściej skarży się na bóle kręgosłupa.
Wiele osób kupując poduszkę kieruje się rozmiarem, rzadziej wysokością. Częściej sięgamy po poduszki miękkie bo wszak sen ma nam zapewnić błogi odpoczynek po ciężkim dniu pełnym wyzwań. A efektem jest to, że źle dobrana poduszka nie dostosuje się do naturalnej krzywizny kręgosłupa.
Uważam, że lepiej zapobiegać, niż cierpieć i leczyć, stąd dzisiejszy wpis poświęcony jest poduszkom ortopedycznym firmy BADUM.
Ale dzisiaj o bardziej unikalnych poduszkach mianowicie takich do siedzenia czyli coś pod plecy:-)
Na początek kilka słów o firmie.

https://badumshop.com/pl/content/4-o-nas

“Od potrzeby do pomysłu. Tak zrodziła się idea produkcji wkładek do kąpieli niemowląt zapoczątkowana w 1992 roku. Kolejne lata testów, badań laboratoryjnych oraz użytkowych zrodziły jedne z najlepszych produktów wspomagających kąpieli noworodków i najmłodszych niemowląt.

Ciągła dbałość o jakość i wzornictwo zostało docenione zadowoleniem rodziców na rynku polskim, Europy południowo-wschodniej, a nawet na Antypodach.

Nowoczesne technologie, ciekawe wzornictwo i dbałość o jakość naszych produktów sprawia, że kąpiel i pielęgnacja dzieci są wspaniałą zabawą, a nie przykrym obowiązkiem. Nasze produkty towarzyszą dziecku każdego dnia, podczas kąpieli, zabawy i snu. Poczucie bezpieczeństwa i komfort od zawsze stanowią dla nas największą wartość. Dlatego użyte przez nas materiały mają wszystkie atesty dopuszczające je do codziennego użytku. Rozpoznawalność naszych produktów i współpraca z firmami na rynku zagranicznym świadczy o uznaniu jakie zdobyła nasza firma”.

Poduszka klin pod plecy

 

 

 

Poduszka klin pod plecy

https://badumshop.com/pl/poduszki-ortopedyczne-i-rehabilitacyjne-do-spania/274-poduszka-klin-pod-plecy.html#/398-pokrowiec_na_poduszke_klin-szara_krata

Poduszka w kształcie klina. Wykonana z wysokoelastycznej gąbki. Dla jeszcze większego komfortu posiada z wierzchu warstwę pianki termoelastycznej, która dopasuje się do krzywizn ciała. Dzięki piance wysokiej jakości poduszka nie zapadnie się ani nie odkształci. Kanaliki wentylacyjne zapewniają przepływ powietrza.

Może być używana na kilka sposobów:

  • jako wygodne podparcie w trakcie czytania książek, oglądania telewizji na łóżku, kanapie czy fotelu,
  • położona na dłuższym boku ułatwi oddychanie w trakcie snu, a także pomoże w zwalczaniu objawów refluksu żołądkowego czy niestrawności,
  • może posłużyć jako poduszka elewacyjna pod nogi w celu zniwelowania bólu, obrzęków czy dolegliwości związanych z żylakami,
  • znajdzie również zastosowanie dla kobiet w ciąży.

Rozmiar poduszki: 60  x 50 x 30 cm. 

Kąty wewnętrzne: 30°, 60°, 90°.

Poduszka klin pod plecy

Moja opinia:

Poduszka specjalnie profilowana pod plecy z odpowiednimi kątami wewnętrznymi to coś co jest dość unikalne na rynku, ale jakże przydatne w życiu codziennym! Codziennie spędzamy godziny na kanapie, w łóżku, czytając książkę, czy pracując na laptopie. Nie przejmujemy się przy tym tak bardzo wtedy ergonomią naszego oparcia.

Tymczasem, odkąd sięgnęłam po poduszkę Badum widzę niesamowitą różnicę. Po prostu teraz relaksując się z książką odpoczywa nie tylko mój umysł, ale i ciało. Plusem jest to, że poduszka jest duża, można oprzeć wygodnie całe plecy, a nawet kark, co przynosi niesamowitą ulgę.

Poduszka klin pod plecy

Różne kąty wewnętrzne sprawiają, że można ja dostosować do własnych preferencji. I tak świetna jest do pracy przy laptopie podczas siedzenia. Ułożona innym kątem doskonale służy w trybie półsiedzącym do oglądania TV. Świetna także do drzemek, ale oczywiście dla osób, które lubią wyższe podparcie pod głową. Ja szczególnie upodobałam sobie używać jej podczas leżenia pod nogi, to niesamowicie odpręża.

Poduszka klin pod plecy

Poza tymi właściwościami komfortu poduszka jest solidnie wykonana. Sprężysta, nie zapada się, zachowuje swój pierwotny kształt. Pięknie się prezentuje, pokrowiec jest mocny i wytrzymały, nie ulega niszczeniu. Polecam ten produkt jako bardzo wygodną formę dla naszego kręgosłupa!