Bona-Hair – zdrowe i piękne włosy

Nie od dzisiaj wiadomo, że piękne włosy są niewątpliwie jednym z najważniejszych atrybutów kobiety. I nie ważne, czy są długie, a może bardzo krótkie, proste, czy kręcone, farbowane, czy naturalne ale mają być zdrowe i lśniące.  Kiedyś zatem sama chwytałam się najprzeróżniejszych masek i szamponów włączając w pielęgnację oczywiście także nacieranie skóry głowy naftą, czy aplikowanie każdemu chyba znanej maseczki domowej jajecznej. Efekty były raczej doraźne, bo o ile włosy przestały się łamać i lśniły, notabene głównie dzięki silikonom zawartym w odżywkach, to jakoś nie przybywało mi ich na głowie, wręcz przeciwnie włosy zaczynały z wiekiem cienieć.

Od środków zewnętrznych przeszłam więc do działania od wewnątrz, aby to z tej strony dostarczyć włosom najważniejszych składników odżywczych.  Oczywiście odpowiednia dieta to wciąż za mało, a raczej powiedziałabym że nie mogę mieć tu do końca tej pewności, że dostarczam odpowiedniej ilości witamin, przede wszystkim, że składniki odpowiednio dobrze się wchłaniają. Zatem nieodzowne są suplementy diety nazywane coraz częściej nutrikosmetykami. Odczuwam taką potrzebę, aby ‘dokarmić’ swoje włosy, zwiększyć ich żywotność. Chciałabym również, aby wyrosło jak najwięcej tzw. baby hair, dzięki czemu wiosną będę się cieszyć grubszymi, puszystymi włosami.

Czyniąc zatem swoiste pewne rozeznanie na temat suplementów do włosów w przedziale nowości rynkowych trafiłam na bardzo innowacyjny na tle innych suplement diety Bona Hair. Chciałabym zatem na samym początku przedstawić kilka faktów dotyczących tego preparatu, czyli głównie skupimy się na składzie i deklarowanych przez producenta efektach, a powiem tu od razu, że ten nutrikosmetyk bardzo pozytywnie do mnie przemawia:-)

Bona-Hair – zdrowe i piękne włosy

https://logicznasuplementacja.pl/oferta/47-bona-hair-zdrowe-i-piekne-wlosy.html

Suplement diety Bona-Hair zawiera specjalnie opracowaną formułę o nazwie 4-HR, w skład której wchodzi m.in. biotyna pomagająca zachować zdrową skórę i zdrowe włosy.

Formuła 4-HR to innowacyjny kompleks czterech składników: hydrolizowanej keratyny otrzymywanej w opatentowanym procesie produkcyjnym, hydrolizowanego kolagenu rybiego, kwasu krzemowego w formie żelu oraz biotyny.

Zawartość składników odżywczych:

1 kapsułka zawiera: kapsułka zawiera: Hydrolizowana keratyna  187,5 mg+ Hydrolizowany kolagen rybi 67,5 mg + Kwas krzemowy w formie żelu 3,75 mg+ Biotyna 375 ug

ZALECANA DZIENNA PORCJA = 3 kapsułki, które zawierają:

Hydrolizowana keratyna  562,5 mg

Hydrolizowany kolagen rybi 202,5 mg

Kwas krzemowy w formie żelu 11,25 mg

Biotyna 1125 ug

Jestem po pełnej kuracji suplementem Bona Hair przez pełen okres 3 miesięcy. Jak przebiegał proces suplementacji i jakie efekty zauważyłam?

Kapsułki są bezproblemowe w przełykaniu, bo dość wąskie, a to wg mnie duża zaleta nutrikosmetyku. Produkt nie daje także jakichś negatywnych wrażeń smakowych, czułam się po nim bardzo dobrze. Teb3 kapsułki w ciągu dnia nie stanowią również żadnego dyskomfortu, bo można spokojnie w domu odbywać taką kurację po śniadaniu, obiedzie i kolacji.

A teraz najważniejsze, czyli wygląd moich włosów po trzymiesięcznej kuracji. Jest naprawdę rewelacyjnie! Po jakichś dwóch miesiącach już zauważyłam, iż włosy przestały całkowicie wypadać. Jest to dla mnie niesamowita ulga, kiedy myjąc włosy nie muszę tego oglądać, jak spływają razem z wodą z głowy. Teraz także wielką przyjemnością stało się dla mnie szczotkowanie włosów. Nie muszę już przeżywać tego horroru kłębów włosów na szczotce. Mam na głowie mnóstwo nowych baby hair. Wyraźnie widzę to szczególnie na linii czoła, gdzie ‘kiełkuje’ mnóstwo nowych włosków. Końce włosów przestały się rozdwajać i łamać, są gładsze, bardziej sprężyste.

Poza tym moja skóra i paznokcie uległy znacznej poprawie. Cera zrobiła się jędrniejsza, gładsza, co akurat przypisuję obecności kolagenu w Bona Hair. Paznokcie również są mocniejsze, nie ma tej ich giętkości, są grubsze, twardsze, przestały się rozdwajać.

Jestem bardzo zadowolona z efektów kuracji i polecam ją szczególnie osobom, tak jak ja borykającym się z rzadkimi, cienkimi, delikatnymi, wypadającymi włosami. Tylko my wiemy, że wtedy każdy włos ma znaczenie i warto sięgać po nowoczesne formuły. Bona Hair nie zawodzi!