Świece WE2 – piękne zapachy natury

Palenie świec to nieodłączny element mojego zacisza domowego. Piękne zapachy w pomieszczeniu relaksują, wywołują tylko pozytywne uczucia.

Świece sojowe  WE2 są bardzo na czasie, bo to świece dla ludzi, którzy cenią sobie życie w zgodzie z naturą. Produkty dla oso świadomych ekologicznie i dbających o naszą planetę. Doceniam, że powstają z ekologicznych składników pochodzących z naturalnych źródeł.

https://we2naturalnie.pl/

 

Warto przybliżyć ideę wosku sojowego.  Jest to nic innego, jak to utwardzony olej wyciskany z nasion soi.  Nie zawiera zatem  żadnych toksyn, nie wydziela kancerogennych substancji, takich jak toluen i benzen.  Nie zanieczyszcza środowiska naturalnego, a przede wszystkim nie szkodzi człowiekowi i jego zdrowiu. Jest bezpieczny zarówno dla alergików, jak i dla dzieci. I jeszcze jedna ważna rzecz to także łatwość jego usuwania. Do zmycia plamy wystarczy tylko woda z mydłem.

 

Naturalna świeca zapachowa – Poranna Kawa (słoik 200 ml)

https://we2naturalnie.pl/swieca/PorannaKawa

Wstajesz rano i marzysz o porannej kawie? Proszę bardzo! Ta świeca to zapach świeżo palonej kawy uzupełniony nutami bursztynu, szlachetnego drewna, delikatni przyprawiony cytrusami, lawendą, wanilią oraz czekoladą.

 

Nuty zapachowe – kawa, drewno, bursztyn, piżmo, wanilia, cytrusy, lawenda, czekolada

Czas palenia – 40-50 h

Pojemność – 200 ml

Skład – naturalny wosk sojowy (ekologiczny), knot bawełniany, naturalne kompozycje zapachowe/ olejki zapachowe

Świeca Poranna Kawa zachwyciła mnie cudownie naturalnym aromatem świeżo palonej kawy. Wyczuwam bardziej mleczną, czyli śmietankę, wanilię, a kawa jest w kierunku cappuccino. Jak najbardziej mi to odpowiada jako wielbicielce mlecznej czekolady i kawy z mlekiem wogóle. Cudownie się pali ta świeca, zapach cały czas jest taki naturalny, subtelny, niemęczący. Niesamowicie relaksuje mnie aromat tej świecy, stąd często palę je podczas stresujących poranków, bo wiem że dobrze nastroi na cały dzień.

Naturalna świeca zapachowa – Limonka, Mandarynka i Bazylia (słoik 200 ml)

https://we2naturalnie.pl/swieca/LimonkaMandarynkaBazylia?utm_source=shoper&utm_medium=shoper-cpc&utm_campaign=shoper-kampanie-google&shop_campaign=7555387200&gclid=CjwKCAjw97P5BRBQEiwAGflV6dI7CqQ154N9IslCzOXO9TI5Qvk0M7C40gG7mcgHT1dSl_BFcQ-4IxoCkBoQAvD_BwE

Orzeźwiająca kompozycja cytrusów, takich jak mandarynka i limonka, z zestawem przypraw, w skład których wchodzą: bazylia, tymianek i czarny pieprz. Taka mieszanka tworzy w pokoju niepowtarzalną atmosferę podczas wieczornego odpoczynku.

Nuty zapachowe – limonka, mandarynka, bazylia, czarny pieprz, tymianek

Czas palenia – 40-50 h

Pojemność – 200 ml

Skład – naturalny wosk sojowy (ekologiczny), knot bawełniany, naturalne kompozycje zapachowe/ olejki zapachowe

Zapach jest niesamowicie ciekawy, unikalny, jeszcze nie spotkałam się z takimi podobnymi nutami. Idealny na odprężenie wieczorne, stworzony na lato. Ma w sobie dużo orzeźwiających nut, koi zmysły, rozjaśnia umysł. Aromat mandarynki i limonki jest niesamowicie naturalny, tak jakby mieć w pokoju pełną misę soczystych cytrusów. Długo utrzymuje się w powietrzu. Polecam!