Urodastolu.pl – piękne dekoracje na nasze stoły

Piękne nakrycie stołu gwarantuje, że siedzący przy nim domownicy czy goście czują się dobrze, a jedzenie zawsze smakuje lepiej:-) Dzisiaj o sklepie Urodastolu.pl., który specjalizuje się w pięknych dekoracjach na stoły.

Na początek producent o sobie:

https://urodastolu.pl/o-nas

Po latach pracy na etacie w firmie państwowej postanowiłam stworzyć coś własnego. Mój sklep, do którego Państwo zajrzeliście mieści się w Święcanach. Jest to mała, malownicza miejscowość na styku województwa podkarpackiego i małopolskiego, na Pogórzu Ciężkowickim. 

Ponieważ to co natura stworzyła jest dla mnie najpiękniejsze, wybierając towary do sklepu staram się wybierać te, które nawiązują do niej ( kształty i dekoracje z motywami roślinnymi  i ludowymi). Wykorzystuję również kwiaty,  gałęzie, szyszki  do tworzenia bukietów i dekoracji, które prezentuję w aranżacjach stołu.

 W swoim sklepie staram się sprzedawać wyroby wyprodukowane w Polsce przez rodzimych producentów. W ofercie mam piękne wyroby ze szkła i drewna, które powstają tutaj w najbliższej okolicy (Krosno, rejon Tarnowa, Żurowa).

 

A oto przykładowe, piękne produkty w ofercie sklepu Urodastolu.pl.

https://urodastolu.pl/bawelniany-bieznik-na-stol-w-kwiaty-40-140-cm

https://urodastolu.pl/bawelniany-obrus-w-kwiaty-135×240-cm

https://urodastolu.pl/obrus-bawelniany-110x160cm-szary

https://urodastolu.pl/serweta-na-stol-na-boze-narodzenie-80x80cm-platki-sniegu

 

https://urodastolu.pl/Obrus-bawelniany-z-koronka-130×180-cm

Obrus z koronką jest niezwykle eleganckim elementem salonu. Imituje do złudzenia piękne obrusy w stylu starodawnym, eleganckim. Bardzo przypomina obrus lniany, ale z uwagi na bawełniany skład jest znacznie lepszy w utrzymaniu, np. prasowaniu. Produkt jest plamoodporny, bardzo wytrzymały, posluży na wiele lat. Piękna koronka dodaje mu niesamowicie atrakcyjnego designu. Obrus stworzony do salonu w towarzystwie ciemnych mebli z dobrego drewna. Polecam!

 

 

https://urodastolu.pl/elegancki-kubek-z-zaparzaczem

Kubek jest niesamowicie funkcjonalny z uwagi na świetny duży zaparzacz, gdzie można wsypać bardzo dużą ilość ziół. Jest odporny na potłuczenie, wykonany z solidnej mocnej porcelany. Poza tym prezentuje się pięknie, bardzo elegancko. Myślę, że może stanowić idealny pomysł na prezent dla kobiety:-) Polecam!