Świece Violante – piękne aromaty natury

Palenie świec to nieodłączny element mojego zacisza domowego. Piękne zapachy w pomieszczeniu relaksują, wywołują tylko pozytywne uczucia.

Świece sojowe  Violante są bardzo na czasie, bo to świece dla ludzi, którzy cenią sobie życie w zgodzie z naturą. Produkty dla oso świadomych ekologicznie i dbających o naszą planetę. Doceniam, że powstają z ekologicznych składników pochodzących z naturalnych źródeł.

https://violante.pl/?v=9b7d173b068d

Warto przybliżyć ideę wosku sojowego.  Jest to nic innego, jak to utwardzony olej wyciskany z nasion soi.  Nie zawiera zatem  żadnych toksyn, nie wydziela kancerogennych substancji, takich jak toluen i benzen.  Nie zanieczyszcza środowiska naturalnego, a przede wszystkim nie szkodzi człowiekowi i jego zdrowiu. Jest bezpieczny zarówno dla alergików, jak i dla dzieci. I jeszcze jedna ważna rzecz to także łatwość jego usuwania. Do zmycia plamy wystarczy tylko woda z mydłem.

 

Paczula z cedrem i trawą cytrynową – świeca sojowa 60 ml – NATURA

https://violante.pl/sklep/natura/paczula-z-cedrem-i-trawa-cytrynowa-swieca-sojowa-60-ml-natura/?v=9b7d173b068d

Połączenie paczuli z cedrem i trawą cytrynową okazało się niesamowicie rozbudzające. Świeca jest bardzo intensywna, palę ją tylko pół godziny, a zapach unosi się w pomieszczeniu kilka godzin. Z pewnością nie jest to zapach stworzony do ciepłego wieczoru w domu w duecie z książką. Ale jest idealny na spotkania towarzyskie, cudownie odświeża, odpręża. To zapach bardzo energetyczny!

 

Mandarynka z rozmarynem – świeca sojowa 120 ml – NATURA

https://violante.pl/sklep/natura/mandarynka-z-rozmarynem-swieca-sojowa-120-ml-natura/?v=9b7d173b068d

 

Uwielbiam zapach rozmarynu i w tej świeczce czuć go wyraźnie. Dodatek mandarynki czyni zapach bardzo aromatycznym, lekko słodkim. Zapach jest śliczny, moim zdaniem kobiecy. Delikatniejszy, niż poprzedni, ale także bardzo długo wyczuwalny. To taki spokojny zapach dobry dla relaksu po ciężkim stresującym dniu.

 

Soczysty melon – świeca sojowa 60 ml – AROMA

https://violante.pl/sklep/60/soczysty-melon-swieca-sojowa-60-ml-aroma/?v=9b7d173b068d

Byłam ogromnie ciekawa tego zapachu. Melon często np. w kosmetykach jest wyczuwalny w stronę bardziej ogórkowej. Zapach świecy Soczysty melon jest dość specyficzny. Bardzo świeży, raczej jednostajny, ale ja w nim lubię to, że fantastycznie odświeża mieszkanie. Zapach czysty, przejrzysty i bardzo przyjemny.

 

Orzechowa trufla – świeca sojowa 120 ml – AROMA

https://violante.pl/sklep/aroma/orzechowa-trufla-swieca-sojowa-120-ml-aroma/?v=9b7d173b068d

To mój ulubieniec z całej czwórki, dlatego, że uwielbiam tzw. jedzeniowe świece, są moimi ulubionymi zwłaszcza w chłodnych sezonach. Ten zapach jest cudowny właśnie dla osób, które kochają “jedzeniówki”. Bardzo apetyczny, czuć orzechy, trufle, ja wyczuwam także przyprawy, cynamon. Zapach jest bardzo przytulny, miły, ciepły. Zapalam go, gdy za oknem jest zimno, huczy wiatr, zacina deszcz. Stwarza taki domowy nastrój, za który można kochać jesień. Polecam szczególnie go na obecną porę roku:-)