NIUA.PL, czyli stylowe torebki dla każdej kobiety

Torebka to z reguły dla kobiety inwestycja na dłużej, dlatego warto poświęcić nieco więcej czasu na jej odpowiedni wybór, tak aby naprawdę ją nosić, a nie by jak to nieraz bywa zalegała zapomniana w szafie. Torebka to już nie tylko jak dawniej atrybut kobiecości. Owszem dziś jest nim nadal, zwłaszcza, jeśli jest w sposób przemyślany dobrana do naszej stylizacji i jest takim estetycznym dodatkiem.  W dzisiejszym zabieganym świecie torebka ma do spełnienia wiele ważnych funkcji i mówię tu nie tyle o torebce odświętnej takiej zabieranej na spacer niedaleko domu, czy na wyjście do teatru. Mowa tutaj o torebce tzw. codziennej, potrzebnej nam kobietom do życia, niczym rybie woda.  Chciałabym w dzisiejszym wpisie przedstawić praktyczne, moden torby w sklepie Niua.pl.

https://niua.pl/

Firmowa Oryginalna Kuferek Shopper Torebka Nobo Czarna

Zapraszam do przeglądu pięknych kobiecych modeli. Wszystkie parametry techniczne opisane są w nadzwyczaj dokładny sposób pod powyższym linkiem, natomiast ja chciałabym skupić się na efekcie wizualnym i funkcjonalnym torebek.

NBAG-J2040-C020 Kuferek Shopper Torebka Nobo Czarna

 

https://niua.pl/NBAG-J2040-C020-Kuferek-Shopper-Torebka-Nobo-Czarna

 

Oryginalna modna i wygodna codzienna torebka damska Nobo w kolorze czarnym .

Modna torebka wykonana z wysokiej jakości materiału eko skóry .

Urokowi dodają czerwony gładki panel przedni , czarne rączki , logo firmy oraz złote okucia .

Lekka torebka trzy komorowa zapinana na zamek a w środku dwie kieszonki .

Boczne dwie komory zapinane na magnes .

Dodatkowo odpinany długi regulowany pasek .

Elegancka lekka firmowa torebka damska zapinana na zamek .

Wymiary:

Szerokość – ok. 31 cm

Wysokość – ok. 26 cm

Głębokość – 12 cm

Spód – 32 /12 cm

Długość paska – 145 cm

Wysokość uchwytów – 13 cm

Przede wszystkim torebka robi niesamowicie zgrabne wrażenie. Jest mocno usztywniona, skóra jest bardzo gruba i odporna na wszelkie zagniecenia.  Torebka cały czas zachowuje swój fason, który przybiera formę zgrabnego kuferka.

Firmowa Oryginalna Kuferek Shopper Torebka Nobo Czarna NIUA

Bardzo podoba mi się kształt torebki, czyli delikatny prostokąt, który moim zdaniem dodaje lekkości i zgrabnego wyglądu sylwetce. Boki torebki są delikatnie zaokrąglone,  sprawia to, że torebka nabiera opływowych kształtów, nie jest kanciata, a model, mimo, że bardzo pojemny nie robi wrażenia nazbyt dużego z zewnątrz.

 

Firmowa Oryginalna Kuferek Shopper Torebka Nobo Czarna NIUA

 

Po wstępnej pozytywnej ocenie czas na analizę, czy sprawdziła się w codziennym życiu, kiedy liczy się pojemność, poręczność, lekkość tego dodatku.  Torebka jest bardzo pojemna. Uwielbiam tę torebkę za to, że kiedy wiem, że czeka mnie pobyt w pracy do samego wieczora, mogę z nią zapakować wszystko co mi potrzebne i przetrwać dzień. Bez dodatkowych zbędnych reklamówek, czy toreb lnianych.

 

Polecam!