NATURALNETO -Świece w zgodzie z naturą

Palenie świec to nieodłączny element mojego zacisza domowego. Piękne zapachy w pomieszczeniu relaksują, wywołują tylko pozytywne uczucia.

Świece sojowe NATURALNETO są bardzo na czasie, bo to świece dla ludzi, którzy cenią sobie życie w zgodzie z naturą. Produkty dla oso świadomych ekologicznie i dbających o naszą planetę. Doceniam, że powstają z ekologicznych składników pochodzących z naturalnych źródeł.

Na początek kilka słów od producenta.

https://naturalneto.com/czego-uzywamy/

“Produkujemy świece ręcznie, więc mamy pełną kontrolę nad tym, aby były one ekologiczne i wykonane naturalnych wegańskich składników. A to wszystko w trosce o nasze wspólne dobro.

Wosk sojowy

To produkt naturalny, pozyskiwany z ziaren soi. Pali się prawie dwa razy dłużej od parafiny, a dodatkowo podczas palenia nie wydziela szkodliwych substancji takich jak Toluen czy Benzen, które szkodzą nie tylko środowisku, a także naszemu zdrowiu. Świece na bazie wosku sojowego nie wytwarzają również aż tyle dwutlenku węgla i sadzy co świece parafinowe. Bardzo dobrze wydobywa zapachy dodane przy produkcji.

Olejki eteryczne

Są pozyskiwane z surowców roślinnych najczęściej poprzez destylację, ekstrakcję wyciskanie lub inne metody dostosowane do rodzaju rośliny. Odpowiednio dobrane mogą mieć ogromny wpływ na Twoje samopoczucie. Są pochodzenia naturalnego, natomiast olejki zapachowe są syntetyczne, co sprawia, że w przeciwieństwie do olejków eterycznych, nie mają właściwości leczniczych czy relaksujących, a ich jedynym zadaniem jest nadanie produktom ładnego zapachu.

Knoty

Knoty, których używamy posiadają większą ilość nitek od standardowych knotów oraz posiadają bardzo mocny, trwały rodzaj splotu. Dodatkowo wypalają się do końca i nie kopcą.

Słoiczki

Stawiamy na wysoka jakość i Wasze bezpieczeństwo. Nasze pojemniczki bierzemy z polskiej firmy z długoletnim doświadczeniem. A wkrótce planujemy poszerzyć ofertę o nowe, nietypowe opakowania”.

 

Świeczka Cynamonowa

https://naturalneto.com/product/swieczka-cynamonowa/

Waga ~ 200g

Czas palenia ~ 40 godzin

Intensywny, słodkawo-korzenny zapach.
Idealny na domowe wieczory.

Świeczka Różana

https://naturalneto.com/product/swieczka-rozana/

Waga ~ 200g

Czas palenia ~ 40 godzin

Zmysłowy, kwiatowy zapach.
Idealny zarówno na co dzień, jak i na prezent.

Moja opinia:

Urzeka od razu opakowanie tych świecy. Jest niezwykle urocze, takie przytulne, domowe, niczym słoik z ciasteczkami czy konfiturami. Świeca  cynamonowa rzeczywiście zapachem przypomina mi czas Świąt, gdy w domu unosi się aromat pieczonych pierniczków. Jest bardzo ciepło, upojnie, zapach jest słodki, ale z domieszką pikantnej nuty. Zachwyca naturalność zapachu, świecę można palić bardzo długo, a zapach jest taki cały czas bardzo przyjazny.  Co trzeba wspomnieć to te zapachy są łagodne, ale jednocześnie prawdziwe. Czasem świece są intensywne, mocne, a jednocześnie takie perfumeryjne, czuć sztuczne dodatki.  Świeca ta to sama czystość zapachu.

Zapach Róża  wyraża moje uwielbienie do ogrodu pełnego herbacianych róż. Bardzo naturalny, świetnie oddaje zapach tych kwiatów. Jest taki spokojny, subtelny, złocisty, sentymentalny jak polska złota jesień! Jeśli poszukujecie takich zapachów odprężających do popołudniowej kawy, czy miłej lektury, jak właśnie sugeruje producent to ten zapach jest piękny.

Polecam!