YOOKA, czyli aroma – terapeutyczne świece

Yooka

 

Palenie świec to nieodłączny element mojego zacisza domowego. Piękne zapachy w pomieszczeniu relaksują, wywołują tylko pozytywne uczucia.

Świece sojowe YOOKA są bardzo na czasie, bo to świece dla ludzi, którzy cenią sobie życie w zgodzie z naturą. Produkty dla oso świadomych ekologicznie i dbających o naszą planetę. Doceniam, że powstają z ekologicznych składników pochodzących z naturalnych źródeł.

Na początek kilka słów od producenta.

https://yooka.pl/pl/i/O-nas/1

“YOOKA powstała w 2018 r. to maleńka domowa, rodzinna pracownia. Powstała z potrzeby tworzenia, miłości do pięknych przedmiotów, natury, aromatów.

Prace ręczne sprawiają nam wielką frajdę, pomagają znaleźć równowagę w otaczającym nas pędzie i chaosie codziennego życia. Każda tworzona nowa kompozycja zapachowa jest jak prezent niespodzianka zostawiony pod choinką.  Ekscytacja, jaka towarzyszy podczas odkrywania tego co nieznane, radość z wytworzonej kolejnej sztuki wosku zatopionego w małym szklanym słoiczku sprawiają, że to jest właśnie to co chcemy w życiu robić. Tworzyć, odkrywać, dawać radość i przyjemność innym.

Świece YOOKA są w 100% naturalne. Składają się z ekologicznego wosku sojowego oraz naturalnych olejków eterycznych. Są przyjazne środowisku, całkowicie biodegradowalne. Są również bezpieczne dla nas, w odróżnieniu od świec parafinowych, podczas palenia nie ulatniają się z nich żadne szkodliwe substancje.

Zapach naszych świec nie spodoba się miłośnikom perfumeryjnych aromatów. Kompozycje oparte na naturalnych olejkach eterycznych pachną lasem, roślinami, ziemią, powietrzem. Posiadają właściwości aroma- terapeutyczne.

Zaproś naturę do swojego domu, niech otuli go niepowtarzalny aromat.”.

 

https://yooka.pl/pl/c/Swiece-dekoracyjne/32

 

 

LODY POMARAŃCZOWE

https://yooka.pl/pl/p/LODY-POMARANCZOWE/62

Świeca LODY POMARAŃCZOWE to kompozycja naturalnych olejków eterycznych dla wielbicieli słodyczy cytrusów.

Połączenie aromatycznej słodkiej pomarańczy zaostrzone zapachem olejku cedrowego wprowadzi Was w stan głębokiego odprężenia,  natomiast ozdobne opakowanie świecy będzie świetnym elementem dekoracyjnym każdego pomieszczenia.

 

Świeca w metalowym ozdobnym pudełku.

Pojemność: 220 ml

Czas palenia: 50 h

 

Moja opinia:

Uwielbiam słodko pachnące świece z kategorii jedzeniowej, stąd z przyjemnością sięgnęłam po świecę o zapachu Lody pomarańczowe.

Opakowanie jest piękne, to blaszana puszka, pięknie, zdobiona, zamknięta wygląda jak śliczne puzderko, w którym można przechowywać np. biżuterię. I po wypaleniu świecy idealnie może posłużyć do tego celu.

Zapach jest zgoła inny, niż sobie wyobrażałam, lody kojarzą mi się ze śmietaną, wanilią, natomiast tu czuję cytrusowe nuty. Są bardzo delikatne, przyjemnie roztaczają się w całym mieszkaniu podczas palenia świecy. Uważam, że zapach jest stworzony na relaksujące spokojne dni w domu, z książką. Mimo, że cytrusowy to bardziej uspokaja, niż rozbudza. Po zgaszeniu świecy w pomieszczeniu unosi sie jeszcze długo taki przytulny pomarańczowy aromat.

Świeca bardzo ładnie się pali, jest idealnym pomysłem na piękny prezent dla bliskiej osoby:-)

 

Oto inne piękne świece dekoracyjne YOOKA: