Momonde – Piekny i funkcjonalny planner na 2021 rok

Na szczegółowy opis, co zawiera planner zapraszam na stronę producenta, a poniżej ogólna charakterystyka zdjęciowa!

kalendarz planer momonde

Planner dzienny zawiera także skrócony kalendarz na 2021 i 2022 rok, plany roczne. Bardzo ciekawe są plany miesięczne.

planner kalendarz momonde

 

Planner 2021 Bubblegum momonde kalendarz

Planner 2021 Bubblegum momonde

momonde arkusz złoconych naklejek

 

 

Moja opinia:

 

Planner zachwyca przede wszystkim tym jak pięknie jest wykonany. Bardzo elegancki, wręcz ekskluzywny. Do plannera można zamówić długopis mosiężny, który wygląda niesamowicie luksusowo. Także dostępna jest zdejmowalna gumka i doklejana nakładka-gumka na długopis.

Planner jest dość masywny, gruby i nie należy do najlżejszych, więc jest to raczej wersja dla użytku domowego, w biurze, lub dla osób zmotoryzowanych. Jest idealny dla osób ceniących perfekcjonizm w codziennej organizacji zadań. Każdy dzień można rozpisać w sposób szczegółowy, z długimi notatkami.

Cudowny jest rozkład dnia. Jest miejsce na długi harmonogram, priorytety, a nawet coś dla siebie. Dla mnie jest to cudownie przemyślane, bo będę pamiętać, aby zawsze każdego dnia wpisać coś drobnego w sekcji coś dla siebie:-)

Arkusz finansowy to także świetne rozwiązanie, gdyż pozwala w sposób bardziej racjonalny porównywać przychody z wydatkami.

Złote naklejki to świetna idea pomagająca wizualnie organizować lepiej swój planner!

Wersję plannera, którą wybrałam w kolorze Bubblegum polecam każdej kobiety. To odcień ultra kobiecy, bardzo optymistyczny, jednocześnie delikatny. Oprawa mimo jasnego odcienia jest odporna na zabrudzenia i nie odkształca się. Polecam ten planner każdej kobiecie, która pragnie pięknie organizować swój 2021 rok!