Momonde – Piekny i funkcjonalny planner na 2021 rok

https://momonde.co/produkt/planner-dzienny-2021-bubblegum/

Planner dzienny Bubblegum 2021, to tradycyjny kalendarz, który zawiera plan od 1 stycznia 31 grudnia 2021 w układzie dziennym. Dodaj swój monogram i spraw aby był jeszcze bardziej osobisty!

kalendarz planer momonde

Planner dzienny zawiera plan dnia od 1 stycznia do 31 grudnia 2021. Na samym początku znajdziesz skrócony kalendarz na 2021 i 2022 rok, plany roczne oraz tabelę nawyków. Każdy miesiąc rozpoczyna się od planu miesięcznego w formie tabeli oraz planu finansowego.

planner kalendarz momonde

Największą część plannera zajmuje plan dzienny. Każdy dzień tygodnia znajduje się osobno, z pominięciem weekendu, gdzie 2 dni zostały umieszczone na jednej stronie. Na samym końcu kalendarza znajdują się plany szkoleń, urlopów, ważnych wydarzeń, postanowień i lista prezentów. Dodatkowo jest kilka stron brudnopisu.

Planner 2021 Bubblegum występuje także w wersji tygodniowej.

Planner 2021 Bubblegum momonde kalendarz

 

Planner dzienny zawiera plan dnia od 1 stycznia do 31 grudnia 2021. Na samym początku znajdziesz skrócony kalendarz na 2021 i 2022 rok, plany roczne oraz tabelę nawyków. Każdy miesiąc rozpoczyna się od planu miesięcznego w formie tabeli oraz planu finansowego. Największą część plannera zajmuje plan dzienny. Każdy dzień tygodnia znajduje się osobno, z pominięciem weekendu, gdzie 2 dni zostały umieszczone na jednej stronie. Na samym końcu kalendarza znajdują się plany szkoleń, urlopów, ważnych wydarzeń, postanowień i lista prezentów. Dodatkowo jest kilka stron brudnopisu.

Planner 2021 Bubblegum momonde

Planner 2021 Bubblegum występuje także w wersji tygodniowej.

Jeśli zależy Ci na plannerze, w którym dodatki takie jak priorytety, lista zadań i coś dla siebie zostały pominięte na rzecz rozbudowanego harmonogramu, to wybierz wersję dla profesjonalistów plannera na 2021 rok.

momonde arkusz złoconych naklejek

CO ZAWIERA ZESTAW:

– wybrany planer

– arkusz złoconych naklejek

– skrócony kalendarzyk na 2021 i 2022 rok

–  bawełniany woreczek

– zapakowane w tekturowe pudełko

Każdy Planner zawiera wewnętrzną niewielką kieszeń. Funkcję zakładki spełniają dwie satynowe wstążeczki.

Wyjątkowy dodatek w postaci złotego monogramu sprawi, że planner stanie się jeszcze bardziej osobisty. Twój monogram wytłoczony w dolnej części okładki może mieć maksymalnie 10 znaków.

Opcjonalnie na narożniki plannerów mogą zostać nabite metalowe okucia w kolorze złotym, które poza aspektami estetycznymi pełnią również funkcję zabezpieczającą. Usługa ta jest bezpłatna i nie wpływa na zwrot lub wymianę.

 

Moja opinia:

 

Planner zachwyca przede wszystkim tym jak pięknie jest wykonany. Bardzo elegancki, wręcz ekskluzywny. Do plannera można zamówić długopis mosiężny, który wygląda niesamowicie luksusowo. Także dostępna jest zdejmowalna gumka i doklejana nakładka-gumka na długopis.

Planner jest dość masywny, gruby i nie należy do najlżejszych, więc jest to raczej wersja dla użytku domowego, w biurze, lub dla osób zmotoryzowanych. Jest idealny dla osób ceniących perfekcjonizm w codziennej organizacji zadań. Każdy dzień można rozpisać w sposób szczegółowy, z długimi notatkami.

Cudowny jest rozkład dnia. Jest miejsce na długi harmonogram, priorytety, a nawet coś dla siebie. Dla mnie jest to cudownie przemyślane, bo będę pamiętać, aby zawsze każdego dnia wpisać coś drobnego w sekcji coś dla siebie:-)

Arkusz finansowy to także świetne rozwiązanie, gdyż pozwala w sposób bardziej racjonalny porównywać przychody z wydatkami.

Złote naklejki to świetna idea pomagająca wizualnie organizować lepiej swój planner!

Wersję plannera, którą wybrałam w kolorze Bubblegum polecam każdej kobiety. To odcień ultra kobiecy, bardzo optymistyczny, jednocześnie delikatny. Oprawa mimo jasnego odcienia jest odporna na zabrudzenia i nie odkształca się. Polecam ten planner każdej kobiecie, która pragnie pięknie organizować swój 2021 rok!