Tygiel warmiński – zgodnie z naturą

Jesień to taka pora roku, gdzie szczególnie docenia się piękno aromatów zawarte w naturalnych świecach i woskach sojowych. Dzisiaj zapraszam w podróż do Warmii, gdzie powstają piękne dzieła natury:-)

Natura zaklęta w czasie

Letnie miesiące mijają nieubłaganie. Jak zabrać ze sobą cząstkę lata na dłużej? W Tyglowej manufakturze znajdziesz warmińskie kwiaty zaklęte w parafinie, rośliny zatopione w naturalnych aromaterapeutycznych woskach, mgiełki ułatwiające zasypianie a wkrótce również naturalne mydła i peelingi.

Naturalna świeca sojowa lawenda pomarańcza

Naturalna świeca sojowa lawenda pomarańcza - Tygiel Warmiński

https://tygielwarminski.pl/produkt/naturalna-swieca-sojowa-lawenda-pomarancza/?v=9b7d173b068d

Naturalna świeca sojowa

Lawendowe pole Pomarańczowy sad

pojemność 250 ml

wysokość słoiczka 6.5 cm

średnica 7.5 cm

waga 346 g

czas palenia 60 godzin

skład: ekologiczny wosk sojowy, olejki eteryczne- lavandula augustofilia, citrus sinesis, susz kwiatowy, knot bawełniany niebielony

Moja opinia: Ta świeca ma niesamowity dar relaksacji i odprężenia w najbardziej stresujących momentach. Mimo, że nie jestem wielką fanką zapachu lawendy w świecach i wolę tzw. “jedzeniowe” aromaty to tutaj jest tak przytulnie, przyjemnie. Lawenda pachnie bardzo świeżo, ale jednocześnie nie jest to zapach zbyt natarczywy, męczący. Zachwyciło mnie piękne zdobienie świecy kwiatem lawendy. Wygląda to bardzo urokliwie, taka świeca jest idealna na prezent dla bliskiej osoby.

Mgiełka na Dobry Sen aromaterapeutyczny spray ułatwiający zasypianie

 

Mgiełka na Dobry Sen aromaterapeutyczny spray ułatwiający zasypianie - Tygiel  Warmiński

https://tygielwarminski.pl/produkt/mgielka-na-dobry-sen/?v=9b7d173b068d

Mgiełka na Dobry Sen

Aromatoterapeutyczny spray ułatwiający zasypianie

Buteleczka szklana z atomizerem

Pojemność 100ml

Mgiełka na Dobry Sen

Skład (INCI )

oleum pogotemon cablin,oleum pelargonium graveolens, oleum lavandua agustifolia,oleumcitrus sinensis, oleumcitrus bergamia, demineralized aqua, spirytus vini rictyficatus

Skład tłumaczenie

olejek paczuli, olejek geranium, olejek lawendowy, olejek słodka pomarańcza, olejek bergamotka, woda demineralizowana, spirytus rektyfikowany

Przed użyciem wstrząśnij energicznie buteleczką. Rozpyl Mgiełkę na Dobry Sen nad pościelą. Unikaj kontaktu z oczami. Mgiełkę chroń przed słońcem i wysoką temperaturą, Przechowuj poza zasięgiem dzieci.

Produkt relaksecyjny, aromaterapeutyczny

Moja opinia: Obecne czasy pośpiechu, nerwowej sytuacji w kwestii bezpieczeństwa i zdrowia z pewnością nieraz odbijają się na jakości snu. Kiedyś do poduszek wkładało się różne zioła zapachowe, aromaterapeutyczne, teraz mamy znakomite produkty, jak np ta mgiełka ułatwiająca zasypianie. Zapach jest śliczny, lawenda z paczuli, bergamotka, tworzą taka prawdziwą harmonię relaksacyjną dla zmysłów. Polecam spsikać nie tylko nocną poduszkę, ale np. podręczną poduszkę do popołudniowych drzemek. Ten produkt faktycznie ułatwia zasypianie, relaksuje, uspokaja. Polecam!

Tabliczka woskowa czarna róża

Tabliczka woskowa czarna róża - Tygiel Warmiński

https://tygielwarminski.pl/produkt/tabliczka-woskowa-czarna-roza/?v=9b7d173b068d

Aromaterapeutyczna tabliczka woskowa ręcznie tworzona

100% naturalne produkty

Skład:

Ekologiczny wosk sojowy, wosk pszczeli , 100% olejki eteryczne: drzewo różane. Warmińskie rośliny ręcznie pozyskiwane, sznurek konopny

wymiary

12cm 7,5cm grubość około 0,5 cm

Moja opinia: Ta tabliczka woskowa zawiera w sobie piękno zbóż i kwiatów z Warmii. Samo patrzenie na nią bardzo relaksuje, bo przywodzi na myśl, to co lubimy chyba wszyscy lato, naturę, nasze polskie zboża. Idealna do powieszenia wszędzie, nie tylko w domu, ale także np. w biurze. Wnosi miły i spokojny nastrój. Delikatnie pachnie, więc można ją także trzymać w szafie, aczkolwiek lepiej na widoku! Polecam!