Edinos.pl – funkcjonalne stoliki pod laptopa

Czas jesienno-zimowy sprzyja częstszemu przebywaniu pod ciepłym kocem, może więc warto przenieść część z pracy do łóżka? W wygodnej pracy zdecydowanie pomogą profesjonalne stoliki pod laptop.

Mój wybór padł na piękny, niezwykle komfortowy, zgrabny stolik na laptop do łóżka LAVISH.

REGULOWANY STOLIK POD LAPTOPA LAVIX – CIEMNY ORZECH

 

Zdjęcie produktu Regulowany stolik pod laptopa Lavix - ciemny orzech.

https://www.edinos.pl/regulowany-stolik-pod-laptopa-lavix-ciemny-orzech

 

Opis ze strony producenta:

Niesamowicie komfortowe rozwiązanie dla wszystkich fanów korzystania z laptopa we własnym łóżku! Z wielką przyjemnością przedstawiamy Ci regulowany stolik Lavix i zachęcamy do zapoznania się z opisem tego niezwykłego mebla!

Komfortowa i niebanalna podstawka pod laptopa Lavix wyróżnia się nie tylko swoją praktyczną formą i efektownym kształtem, ale także zastosowaniem materiałów najlepszej jakości. To dlatego cieszy się ona powodzeniem wśród osób wybierających nowatorskie rozwiązania i szybko zyskała status bestsellera. Profil mebla stworzony został z najwyższej jakości nierdzewnej stali malowanej proszkowo profesjonalnym barwnikiem Wixer 7XT odpornym na zarysowania i zadrapania. Najwyższa jakość techniki polimeryzacji pozwoliła zaoferować firmie Profeos aż 10 lat gwarancji na swoje produkty. Już nie musisz się martwić, że po kilku latach część farby odpryśnie od mebla tak jak u produktów konkurencji. Designerski, podnoszony blat w prostokątnym kształcie wyprodukowano z laminowanej płyty meblowej w kolorze ciemny orzech, uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. Posiada także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co zapewnia nadanie jej cech jakościowych oraz wytrzymałościowych. Regulowany kąt nachylenia blatu oraz blokada zapobiegająca zsunięciu się laptopa pozwalają Ci na niezwykle komfortowe użytkowanie. Zapewnij sobie przyjemność płynącą z pracy na komputerze ze stolikiem Lavix!

Fotografia Regulowany stolik pod laptopa Lavix - ciemny orzech z kategorii Stoliki pod laptopa

Moja opinia:

Przede wszystkim stolik zachwycił mnie jak pięknie się prezentuje. Ciemne drewno jest niezwykle eleganckie, świetnie pasować będzie zarówno do bardziej nowoczesnego, jak i klasycznego wystroju wnętrza.

Stolik jest całkowicie składany, więc jego kompaktowość pozwala na zabranie go także na wyjazd. Idealna jest dla mnie możliwość regulacji kąta nachylenia stolika,  co przyczynia się do ogromnego komfortu pracy. Laptop bardzo stabilnie trzyma się blatu, dzięki zabezpieczającej przed zsunięciem desce. Prawa część stolika ta nieruchoma jest na tyle duża, że można wygodnie umieścić myszkę.

Wysokość stolika jest dla mnie idealna do pracy w łóżku na siedząco, czy na wpółleżąco.

Odkąd mam ten stolik pracy przy komputerze stała się o wiele przyjemniejsza. Polecam!

 

 

UWAGA!  

Sklep oferuje kod rabatowy o wartości 50 zł na hasło edinos50.

Bon towarowy ważny jest dla pierwszych 20 osób.